# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chmielewska Zuzanna Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
2 Rychlewski Bartosz Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
3 Waleriańczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
4 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa piesza ZIELONA 33km
5 Nowakowski Daniel Sierzchów Trasa piesza ZIELONA 33km
6 Antosik Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka
7 Wysocki Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line
8 Kania Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line
9 Majewski Artur Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Direta
10 Trojanowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
11 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
12 Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
13 Sekulski Mateusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
14 plewa natalia tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
15 plewa adam tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
16 zielinska dominika tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
17 plewa jerzy tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
18 Rychlewski Adam Rychlewski Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
19 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
20 Trafas Patryk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
21 Osztynowicz Ola Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
22 Gontarczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
23 Bryl Dawid Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
24 Grzybowski Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
25 Dziennik Kamila Łabiszyn Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
26 Ptaszyński Robert Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
27 Farbotko Ania Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
28 Studzińska Michalina Krążkowo Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
29 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
30 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
31 Pieczyński Rafał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
32 Turski Jerzy Jeżyk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
33 Ryczkowski Piotr Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
34 Pączek Radosław gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
35 Pękała Magdalena Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
36 Szmańda Jakub Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
37 Kujawa Mateusz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
38 Budzyński Michał Wełnica Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
39 Konieczny Bartosz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Zaginieni w akcji paid on-line
40 Bosacka Marzena Września Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
41 Pastwa Paweł Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team paid on-line
42 Szmania Jakub Swarzędz Trasa piesza ZIELONA 33km Zaginieni w akcji paid on-line
43 Szczepański Zbigniew Sulęcin Trasa piesza ZIELONA 33km MACIEJUNIO paid on-line
44 Lesiak-Domagała Izabela Piastów Trasa piesza ZIELONA 33km NCC
45 Lidwin Aleksandra Suchy Las Trasa piesza ZIELONA 33km Hipcie paid on-line
46 Lidwin Krzysztof Suchy Las Trasa piesza ZIELONA 33km Hipcie paid on-line
47 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
48 Mikulak Paweł Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
49 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
50 Bandurovskyi Andrii Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
51 Woźnicki Miłosz Wola Łagiewnicka Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
52 Malak Monika Żydowo Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
53 Malak Krzysztof Żydowo Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
54 Kozłowski Tomasz Bugaj Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
55 Pauś Jarosław Antonin Trasa piesza ZIELONA 33km ZUPAZDYNI paid on-line
56 Błaszczuk Łukasz Dębnica Trasa piesza ZIELONA 33km ZUPAZDYNI paid on-line
57 Luboński Stanisław Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
58 Romańczuk Marek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
59 Krause Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
60 Szczepański Piotr Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PGSTECH paid on-line
61 Michalak Arek Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
62 Szczepański Grzegorz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PGSTECH paid on-line
63 Majchrzak Monika Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
64 Majchrzak Bartosz Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
65 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
66 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
67 Pawlicki Łukasz Wrocław Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności paid on-line
68 Kowalski Paweł Zielona Góra Trasa piesza ZIELONA 33km Kanapowi Komandosi paid on-line
69 Suchocki Grzegorz Zielona Góra Trasa piesza ZIELONA 33km Kanapowi Komandosi paid on-line
70 Czyżewski Tomek Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
71 Czyżewska Anna Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
72 Wiśniewski Grzegorz Rokietnica Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
73 Leśniczak Tomasz Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
74 Dziekan-Grychowska Agnieszka Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
75 Grychowski Radek Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
76 Plewa Łukasz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PUCHACZE paid on-line
77 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
78 Urbaniak Grzegorz Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
79 Kasprzak Teresa Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
80 Zawrocka Joanna Budzisław Kościelny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin paid on-line
81 Zawrocki Benedykt Budzisław koscielny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin paid on-line
82 Rychlewski Jerzy Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
83 Rychlewska Beata Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
84 Słomowicz Grzegorz Słomowicz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
85 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team paid on-line
86 Bogucka Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
87 Zimna Małgorzata Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
88 Komornicki Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
89 Komornicka Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
90 Komornicki Krzysztof Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
91 Grygiel Przemyslaw Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
92 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
93 Cegielska Joanna Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
94 Cegielski Kamil Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
95 Stepak Alicja Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
96 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
97 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
98 Braciszewski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności
99 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności paid on-line
100 Kurkowska Małgorzata Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line


Views: 3338

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ