# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
2 Krawczyk Marek Wrocław Trasa piesza ZIELONA 33km
3 Bryl Kamil Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
4 Gurzyński Dawid Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
5 Nowakowska Sandra Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
6 Korepta Michał Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
7 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
8 Tomaszewski Damian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
9 PODOLSKI ARTUR PODOLSKI Poznan Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
10 Bugajak Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
11 Drgas Roman Prochy Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
12 Frankowska Karolina Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
13 Hordecki Marcin Wolsztyn Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
14 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
15 Chmielewska Zuzanna Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
16 Rychlewski Bartosz Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
17 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa piesza ZIELONA 33km
18 Nowakowski Daniel Sierzchów Trasa piesza ZIELONA 33km
19 Antosik Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka
20 Wysocki Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line
21 Kania Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line
22 Majewski Artur Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Direta
23 Trojanowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
24 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
25 Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
26 Sekulski Mateusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
27 plewa natalia tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
28 plewa adam tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
29 zielinska dominika tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
30 plewa jerzy tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
31 Rychlewski Adam Rychlewski Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
32 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
33 Trafas Patryk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
34 Osztynowicz Ola Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
35 Gontarczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
36 Bryl Dawid Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
37 Grzybowski Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
38 Dziennik Kamila Łabiszyn Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
39 Ptaszyński Robert Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
40 Farbotko Ania Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
41 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
42 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
43 Pieczyński Rafał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
44 Turski Jerzy Jeżyk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
45 Ryczkowski Piotr Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
46 Pączek Radosław gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
47 Pękała Magdalena Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
48 Szmańda Jakub Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
49 Kujawa Mateusz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
50 Budzyński Michał Wełnica Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
51 Bosacka Marzena Września Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
52 Pastwa Paweł Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team paid on-line
53 Lesiak-Domagała Izabela Piastów Trasa piesza ZIELONA 33km NCC
54 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
55 Mikulak Paweł Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
56 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
57 Bandurovskyi Andrii Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
58 Kozłowski Tomasz Bugaj Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
59 Luboński Stanisław Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
60 Romańczuk Marek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
61 Krause Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
62 Michalak Arek Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
63 Majchrzak Monika Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
64 Majchrzak Bartosz Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
65 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
66 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
67 Pawlicki Łukasz Wrocław Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności paid on-line
68 Czyżewski Tomek Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
69 Czyżewska Anna Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
70 Wiśniewski Grzegorz Rokietnica Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
71 Leśniczak Tomasz Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
72 Plewa Łukasz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PUCHACZE paid on-line
73 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
74 Zawrocka Joanna Budzisław Kościelny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin paid on-line
75 Zawrocki Benedykt Budzisław koscielny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin paid on-line
76 Rychlewski Jerzy Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
77 Rychlewska Beata Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
78 Słomowicz Grzegorz Słomowicz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
79 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team paid on-line
80 Komornicki Krzysztof Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
81 Grygiel Przemyslaw Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
82 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
83 Cegielski Kamil Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
84 Stepak Alicja Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
85 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
86 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
87 Braciszewski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności
88 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności paid on-line
89 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
90 Górna Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
91 Dreas Jakub Rybitwy Trasa piesza ZIELONA 33km Rybitwowe Fenomeny paid on-line
92 Kasprzak Tomek Rybitwy Trasa piesza ZIELONA 33km Rybitwowe Fenomeny paid on-line
93 Miedziak Dobromir Miedziak Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PUCHACZE paid on-line
94 Cytryńska Katarzyna GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team paid on-line
95 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team paid on-line


Views: 6624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ