# Surname and name City Distance Club Sum to pay
0,7
1 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
2 Bandurovskyi Andrii Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
3 Słomowicz Grzegorz Słomowicz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
Aktywni Konin
4 Zawrocka Joanna Budzisław Kościelny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin paid on-line
5 Zawrocki Benedykt Budzisław koscielny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin paid on-line
Bolące Stawy
6 Grzybowski Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
7 Ryczkowski Piotr Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
8 Pączek Radosław gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
9 Budzyński Michał Wełnica Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
Coco Jambo I Do Przodu
10 Chmielewska Zuzanna Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
11 Rychlewski Bartosz Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
12 Waleriańczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
13 Rychlewski Adam Rychlewski Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
14 Trafas Patryk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
15 Osztynowicz Ola Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
16 Gontarczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
17 Bryl Dawid Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
Dekadenci
18 Turski Jerzy Jeżyk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
19 Pękała Magdalena Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
Direta
20 Majewski Artur Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Direta 70.00 PLN
Forest Gang
21 Dziennik Kamila Łabiszyn Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
22 Ptaszyński Robert Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
23 Farbotko Ania Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
24 Studzińska Michalina Krążkowo Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
25 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
Gacek Team
26 Pastwa Paweł Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team paid on-line
27 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team paid on-line
Gofry
28 Luboński Stanisław Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
29 Romańczuk Marek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
30 Krause Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
Hipcie
31 Lidwin Aleksandra Suchy Las Trasa piesza ZIELONA 33km Hipcie paid on-line
32 Lidwin Krzysztof Suchy Las Trasa piesza ZIELONA 33km Hipcie paid on-line
KAMIKAZE
33 Bosacka Marzena Września Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
34 Czyżewski Tomek Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
35 Czyżewska Anna Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
36 Dziekan-Grychowska Agnieszka Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
37 Grychowski Radek Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
KB Aktywni Konin
38 Rychlewski Jerzy Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
39 Rychlewska Beata Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
40 Stepak Alicja Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
41 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin paid on-line
KS Tęcza
42 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
43 Kujawa Mateusz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
Kanapowi Komandosi
44 Kowalski Paweł Zielona Góra Trasa piesza ZIELONA 33km Kanapowi Komandosi paid on-line
45 Suchocki Grzegorz Zielona Góra Trasa piesza ZIELONA 33km Kanapowi Komandosi paid on-line
Kaptury Ciemności
46 Pawlicki Łukasz Wrocław Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności paid on-line
47 Braciszewski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności 70.00 PLN
48 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności paid on-line
Kaszanka na ciepło
49 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
50 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
51 Górna Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
Kulfony i Moniki
52 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
53 Urbaniak Grzegorz Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
54 Kasprzak Teresa Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
55 Komornicki Krzysztof Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
56 Grygiel Przemyslaw Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
57 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
58 Cegielska Joanna Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
59 Cegielski Kamil Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
60 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
Kulfony i Moniki
61 Komornicki Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
62 Komornicka Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
Los Pollos Hermanos
63 Mikulak Paweł Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
64 Kozłowski Tomasz Bugaj Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
Lost
65 Woźnicki Miłosz Wola Łagiewnicka Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
66 Malak Monika Żydowo Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
67 Malak Krzysztof Żydowo Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
MACIEJUNIO
68 Szczepański Zbigniew Sulęcin Trasa piesza ZIELONA 33km MACIEJUNIO paid on-line
NCC
69 Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
70 Lesiak-Domagała Izabela Piastów Trasa piesza ZIELONA 33km NCC 70.00 PLN
71 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
72 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
Nie Wiedzą Czy Wrócą Team
73 Cytryńska Katarzyna GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team paid on-line
74 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team paid on-line
Niezmordowani
75 Michałowska Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
76 Frankowska Karolina Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
77 Szmańda Jakub Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
78 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
PDO
79 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
80 Tomaszewski Damian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
81 PODOLSKI ARTUR PODOLSKI Poznan Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
82 Bugajak Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
PGSTECH
83 Szczepański Piotr Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PGSTECH paid on-line
84 Szczepański Grzegorz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PGSTECH paid on-line
PKO Bank Polski
85 Drgas Roman Prochy Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
86 Hordecki Marcin Wolsztyn Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
87 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
PLUMBERS TEAM
88 Majchrzak Monika Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
89 Majchrzak Bartosz Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
PUCHACZE
90 Plewa Łukasz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PUCHACZE paid on-line
91 Miedziak Dobromir Miedziak Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PUCHACZE paid on-line
Rybitwowe Fenomeny
92 Dreas Jakub Rybitwy Trasa piesza ZIELONA 33km Rybitwowe Fenomeny paid on-line
93 Kasprzak Tomek Rybitwy Trasa piesza ZIELONA 33km Rybitwowe Fenomeny paid on-line
Różowe Berety
94 Gurzyński Dawid Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
95 Nowakowska Sandra Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
96 Korepta Michał Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
Walkers
97 Pieczyński Rafał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
98 Michalak Arek Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
99 Wiśniewski Grzegorz Rokietnica Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
100 Leśniczak Tomasz Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
Zaginieni w akcji
101 Konieczny Bartosz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Zaginieni w akcji paid on-line
102 Szmania Jakub Swarzędz Trasa piesza ZIELONA 33km Zaginieni w akcji paid on-line
_BRAK NAZWY_
103 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa piesza ZIELONA 33km 70.00 PLN
104 Nowakowski Daniel Sierzchów Trasa piesza ZIELONA 33km 70.00 PLN
105 Trojanowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
106 Sekulski Mateusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
107 plewa natalia tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
108 plewa adam tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
109 zielinska dominika tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
110 plewa jerzy tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
111 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
112 Bogucka Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
113 Zimna Małgorzata Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
114 Kurkowska Małgorzata Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
usterka
115 Antosik Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka 70.00 PLN
116 Wysocki Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line
117 Kania Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line


Views: 5385

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ