# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0,7 | |||||||||
1 | Pełczyński Maciej | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | paid on-line | ||||
2 | Bandurovskyi Andrii | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | paid on-line | ||||
3 | Wierzba Wojciech | Młyniec Pierwszy | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | paid on-line | ||||
4 | Słomowicz Grzegorz Słomowicz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | 0,7 | paid on-line | ||||
Aktywni Konin | |||||||||
5 | Zawrocka Joanna | Budzisław Kościelny | Trasa piesza ZIELONA 33km | Aktywni Konin | paid on-line | ||||
6 | Zawrocki Benedykt | Budzisław koscielny | Trasa piesza ZIELONA 33km | Aktywni Konin | paid on-line | ||||
Bolące Stawy | |||||||||
7 | Grzybowski Mikołaj | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | paid on-line | ||||
8 | Ryczkowski Piotr | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | paid on-line | ||||
9 | Pączek Radosław | gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | paid on-line | ||||
10 | Budzyński Michał | Wełnica | Trasa piesza ZIELONA 33km | Bolące Stawy | paid on-line | ||||
Coco Jambo I Do Przodu | |||||||||
11 | Bryl Kamil | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
12 | Chmielewska Zuzanna | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
13 | Rychlewski Bartosz | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
14 | Rychlewski Adam Rychlewski | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
15 | Trafas Patryk | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
16 | Osztynowicz Ola | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
17 | Gontarczyk Michał | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
18 | Bryl Dawid | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Coco Jambo I Do Przodu | paid on-line | ||||
Dekadenci | |||||||||
19 | Turski Jerzy Jeżyk | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Dekadenci | paid on-line | ||||
20 | Pękała Magdalena | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Dekadenci | paid on-line | ||||
Direta | |||||||||
21 | Majewski Artur | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Direta | |||||
Forest Gang | |||||||||
22 | Dziennik Kamila | Łabiszyn | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | paid on-line | ||||
23 | Ptaszyński Robert | Bydgoszcz | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | paid on-line | ||||
24 | Farbotko Ania | Bydgoszcz | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | paid on-line | ||||
25 | Szczepańska-Dolna Edyta | Bydgoszcz | Trasa piesza ZIELONA 33km | Forest Gang | paid on-line | ||||
Gacek Team | |||||||||
26 | Pastwa Paweł | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gacek Team | paid on-line | ||||
27 | Gadziński Andrzej | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gacek Team | paid on-line | ||||
Gofry | |||||||||
28 | Luboński Stanisław | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gofry | paid on-line | ||||
29 | Romańczuk Marek | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gofry | paid on-line | ||||
30 | Krause Mikołaj | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Gofry | paid on-line | ||||
KAMIKAZE | |||||||||
31 | Bosacka Marzena | Września | Trasa piesza ZIELONA 33km | KAMIKAZE | paid on-line | ||||
32 | Czyżewski Tomek | Nekla | Trasa piesza ZIELONA 33km | KAMIKAZE | paid on-line | ||||
33 | Czyżewska Anna | Nekla | Trasa piesza ZIELONA 33km | KAMIKAZE | paid on-line | ||||
KB Aktywni Konin | |||||||||
34 | Rychlewski Jerzy | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | paid on-line | ||||
35 | Rychlewska Beata | Konin | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | paid on-line | ||||
36 | Stepak Alicja | Rudzica | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | paid on-line | ||||
37 | Stepak Włodzimierz | Rudzica | Trasa piesza ZIELONA 33km | KB Aktywni Konin | paid on-line | ||||
KS Tęcza | |||||||||
38 | Łukomski Krzysztof | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | KS Tęcza | paid on-line | ||||
39 | Kujawa Mateusz | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | KS Tęcza | paid on-line | ||||
Kaptury Ciemności | |||||||||
40 | Pawlicki Łukasz | Wrocław | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaptury Ciemności | paid on-line | ||||
41 | Braciszewski Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaptury Ciemności | |||||
42 | Cytryński Mariusz | GNIEZNO | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaptury Ciemności | paid on-line | ||||
Kaszanka na ciepło | |||||||||
43 | Andrzejczak Sebastian | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | ||||
44 | Andrzejczak Ania | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | ||||
45 | Górny Bartłomiej | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | ||||
46 | Górna Anna | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | ||||
Kulfony i Moniki | |||||||||
47 | Serocka-Szubert Emilia | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | paid on-line | ||||
48 | Komornicki Krzysztof | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | paid on-line | ||||
49 | Grygiel Przemyslaw | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | paid on-line | ||||
50 | Grygiel Magdalena | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | paid on-line | ||||
51 | Cegielski Kamil | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | paid on-line | ||||
52 | Szubert Przemysław | Lubochnia | Trasa piesza ZIELONA 33km | Kulfony i Moniki | paid on-line | ||||
Los Pollos Hermanos | |||||||||
53 | Mikulak Paweł | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Los Pollos Hermanos | paid on-line | ||||
54 | Kozłowski Tomasz | Bugaj | Trasa piesza ZIELONA 33km | Los Pollos Hermanos | paid on-line | ||||
NCC | |||||||||
55 | Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | paid on-line | ||||
56 | Lesiak-Domagała Izabela | Piastów | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | |||||
57 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | paid on-line | ||||
58 | Pawlicki Bartek | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | NCC | paid on-line | ||||
Nie Wiedzą Czy Wrócą Team | |||||||||
59 | Cytryńska Katarzyna | GNIEZNO | Trasa piesza ZIELONA 33km | Nie Wiedzą Czy Wrócą Team | paid on-line | ||||
60 | KOSOŃ DARIUSZ | WRZEŚNIA | Trasa piesza ZIELONA 33km | Nie Wiedzą Czy Wrócą Team | paid on-line | ||||
Niezmordowani | |||||||||
61 | Frankowska Karolina | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Niezmordowani | paid on-line | ||||
62 | Szmańda Jakub | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Niezmordowani | paid on-line | ||||
63 | Pietroczuk Dariusz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Niezmordowani | paid on-line | ||||
PDO | |||||||||
64 | Krawczak Piotr | Janowiec Wlkp | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | paid on-line | ||||
65 | Tomaszewski Damian | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | paid on-line | ||||
66 | PODOLSKI ARTUR PODOLSKI | Poznan | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | paid on-line | ||||
67 | Bugajak Bartek | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | PDO | paid on-line | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
68 | Drgas Roman | Prochy | Trasa piesza ZIELONA 33km | PKO Bank Polski | paid on-line | ||||
69 | Hordecki Marcin | Wolsztyn | Trasa piesza ZIELONA 33km | PKO Bank Polski | paid on-line | ||||
70 | Frąckowiak Tomasz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | PKO Bank Polski | paid on-line | ||||
PLUMBERS TEAM | |||||||||
71 | Majchrzak Monika | Kamionki | Trasa piesza ZIELONA 33km | PLUMBERS TEAM | paid on-line | ||||
72 | Majchrzak Bartosz | Kamionki | Trasa piesza ZIELONA 33km | PLUMBERS TEAM | paid on-line | ||||
PUCHACZE | |||||||||
73 | Plewa Łukasz | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | PUCHACZE | paid on-line | ||||
74 | Miedziak Dobromir Miedziak | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | PUCHACZE | paid on-line | ||||
Rybitwowe Fenomeny | |||||||||
75 | Dreas Jakub | Rybitwy | Trasa piesza ZIELONA 33km | Rybitwowe Fenomeny | paid on-line | ||||
76 | Kasprzak Tomek | Rybitwy | Trasa piesza ZIELONA 33km | Rybitwowe Fenomeny | paid on-line | ||||
Różowe Berety | |||||||||
77 | Gurzyński Dawid | Świebodzin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Różowe Berety | paid on-line | ||||
78 | Nowakowska Sandra | Świebodzin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Różowe Berety | paid on-line | ||||
79 | Korepta Michał | Świebodzin | Trasa piesza ZIELONA 33km | Różowe Berety | paid on-line | ||||
Walkers | |||||||||
80 | Pieczyński Rafał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | paid on-line | ||||
81 | Michalak Arek | Poznań | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | paid on-line | ||||
82 | Wiśniewski Grzegorz | Rokietnica | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | paid on-line | ||||
83 | Leśniczak Tomasz | Nekla | Trasa piesza ZIELONA 33km | Walkers | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
84 | Krawczyk Marek | Wrocław | Trasa piesza ZIELONA 33km | ||||||
85 | Fiedosiuk Michał | Wągrowiec | Trasa piesza ZIELONA 33km | ||||||
86 | Nowakowski Daniel | Sierzchów | Trasa piesza ZIELONA 33km | ||||||
87 | Trojanowski Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | paid on-line | |||||
88 | Sekulski Mateusz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | paid on-line | |||||
89 | plewa natalia | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | paid on-line | |||||
90 | plewa adam | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | paid on-line | |||||
91 | zielinska dominika | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | paid on-line | |||||
92 | plewa jerzy | tarnowo podgórne | Trasa piesza ZIELONA 33km | paid on-line | |||||
usterka | |||||||||
93 | Antosik Tomasz | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | usterka | |||||
94 | Wysocki Michał | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | usterka | paid on-line | ||||
95 | Kania Sebastian | Gniezno | Trasa piesza ZIELONA 33km | usterka | paid on-line |
Views: 13396