# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korpusińska Magdalena | Włocławek | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | paid | |
2 | Wojciechowska-Lamsallak Maria | Włocławek | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | paid | |
3 | Otremba Miriam | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich | paid |
4 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg Główny 10km | Traktor team gm kwidzyn | paid |
5 | Czarnecki Marcin | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | ||
6 | Szymański Artur | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | ||
7 | Wojciechowska Justyna | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | paid |
8 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | paid |
9 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | SP Boża Wola | paid |
10 | Morawski Marcin Morawski | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
11 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | paid |
12 | Trzeciak Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | ||
13 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | paid |
14 | Osińska Marlena | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | paid |
15 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | paid |
16 | Badowska Danuta | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |
17 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO Golub-Dobrzyń | |
18 | Kucharska Wioletta | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |
19 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |
20 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny 10km | SKL Filippides | |
21 | Golmanowski Krzysztof | Sugajenko | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
22 | Szypnik Arkadiusz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
23 | Szypnik Małgorzata | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
24 | Gostkowski Wiesław | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
25 | Renkel-Bucha Ewa | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
26 | Jeznach Anita | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |
27 | Skocki Piotr | Lipowiec | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
28 | Skocki Kamil | Lipowiec | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
29 | Jeznach Olga | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |
30 | Jeznach Patrycja | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
31 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Polska | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |
32 | Chuchra Szymon | Toruń | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | paid | |
33 | Chuchra Mateusz | Toruń | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | MKL Toruń | paid |
34 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |
35 | Bieniak Lena | Kętrzyn | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | Drużyna ML | paid |
36 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | ||
37 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | paid | |
38 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Marsz NW 5km | ||
39 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Marsz NW 5km | OSP POGRODZIE | |
40 | Krusińska Weronika | Warlubie | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | paid | |
41 | Wroński Bartosz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | paid | |
42 | Ciura Magda | Iława | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Iława biega | paid |
43 | Klonowski Błażej | Iława | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | paid | |
44 | Sławski Maciej | KWIDZYN | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | Gmina Gardeja Biega | paid |
45 | Szypnik Mateusz | Iława | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | paid | |
46 | Szypnik Amelia | Iława | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | paid | |
47 | Bucha Aleksander | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||
48 | Bucha Antoni | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||
49 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | Marsz NW 5km | paid | |
50 | Cegielska Maja | Brzozie Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |
51 | Cegielska Roksana | Brzozie Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
52 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | paid |
53 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | paid |
54 | Erdmańska Wioleta | Wielkie Bałówki | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
55 | Ślasa Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
56 | Kasprowicz Sylwester | Rybno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | paid |
57 | Gruźlewska Patrycja | Ostaszewo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
58 | Cap Dorota | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | |
59 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | |
60 | Kucki Kamil | Narzym | Polska | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | paid |
61 | Szczypińska Dorota | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | paid |
62 | Szczypiński Krzysztof | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | paid |
63 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | paid |
64 | Pąk Anna | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
65 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | Active Malbork | |
66 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
67 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | paid |
68 | Szczech Olga | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
69 | Wadecka Wiktoria | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
70 | Przybyła Adrian | Ilawa | Polska | Bieg Główny 10km | Run Goku Team | |
71 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
72 | Grzywacz Michał | Małe Bałówki | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
73 | Wiśniewski Łukasz | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
74 | Sargalska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | ||
75 | Kopaczel Paweł | Rybno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | |
76 | Kogut Szymon | Szafarnia | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
77 | Krajnik Ryszard | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
78 | Potorska Julia | Lubawa | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||
79 | Kogut Sławomir | Szafarnia | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
80 | Fijałkowska Małgorzata | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | |
81 | Ulińska Otylia | Krzemieniewo | Polska | Bieg Główny 10km | zamek Kurzętnik | paid |
82 | Piotrowicz Marcel | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
83 | Birbach Wiktor | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
84 | Roszkowska Oliwia | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |
85 | Doliwka Paweł | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | Lubawa Kocha Biegać | |
86 | Dereszewski Wojciech | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
87 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10km | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | paid |
88 | Osowski Adam Osowski | Dzialdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
89 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
90 | Balewski Błażej | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | - | paid |
91 | Budzińska Dorota | Fijewo | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | paid |
92 | Szarmacher Sebastian Szarmacher | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
93 | Kuciński Rafał | Tylice | Polska | Bieg Główny 10km | Radomno Biega | paid |
94 | Kamiński Łukasz | Dębień | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam u kolesi | |
95 | Barszczewska Sylwia | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
96 | Chyżyńska Marzena | Szczepkowo | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
97 | Kwiatkowska Joanna | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
98 | Kwiatkowski Sebastian | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
99 | Tarka Marta | Płock | Polska | Bieg Główny 10km | Active Runners Płock | |
100 | Koprowska Agnieszka | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | paid |
Views: 16543