# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
2 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń 10.00 PLN
3 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń 30.00 PLN
4 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML 10.00 PLN
5 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW 5km 30.00 PLN
6 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW 5km 30.00 PLN
7 Cichowska Joanna Ostróda Marsz NW 5km 30.00 PLN
8 Ślęzak Adam Elbląg Marsz NW 5km OSP POGRODZIE 30.00 PLN
9 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m paid
10 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m paid
11 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega paid
12 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m paid
13 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega paid
14 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m paid
15 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m paid
16 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
17 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
18 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km paid
19 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
20 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
21 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML 30.00 PLN
22 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML paid
23 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km paid
24 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km paid
25 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI paid
26 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km 30.00 PLN
27 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz 30.00 PLN
28 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz 30.00 PLN
29 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI paid
30 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława paid
31 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława paid
32 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz paid
33 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km paid
34 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork 30.00 PLN
35 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km paid
36 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega paid
37 Szczech Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
38 Wadecka Wiktoria Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
39 Przybyła Adrian Ilawa Bieg Główny 10km Run Goku Team 30.00 PLN
40 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km paid
41 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
42 Wiśniewski Łukasz Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo 30.00 PLN
43 Sargalska Monika Brodnica Bieg Główny 10km 30.00 PLN
44 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI 30.00 PLN
45 DĄBROWSKI WALDEMAR NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km KURZĘTNIK BIEGA 30.00 PLN
46 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
47 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
48 Potorska Julia Lubawa Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m 10.00 PLN
49 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
50 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI 30.00 PLN
51 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik 30.00 PLN
52 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
53 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
54 Roszkowska Oliwia Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik 10.00 PLN
55 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać 30.00 PLN
56 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
57 Zyborowicz Bartłomiej Dubeninki Bieg Główny 10km Kujawscy Runners 30.00 PLN
58 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners 30.00 PLN
59 Osowski Adam Osowski Dzialdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo 30.00 PLN
60 Trzebiatowski Michał Iława Bieg Główny 10km BIEGACZE GORSZEGO SORTU 30.00 PLN
61 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - paid
62 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI paid
63 Szarmacher Sebastian Szarmacher Działdowo Bieg Główny 10km 30.00 PLN
64 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega paid
65 Kamiński Łukasz Dębień Bieg Główny 10km Biegam u kolesi 30.00 PLN
66 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km paid
67 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km paid
68 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 10km 30.00 PLN
69 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 10km 30.00 PLN
70 Tarka Marta Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock 30.00 PLN
71 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI paid
72 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m paid
73 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km paid
74 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI paid
75 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10km 30.00 PLN
76 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega 30.00 PLN
77 Zalewska Marta Iława Bieg Główny 10km 30.00 PLN
78 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km 30.00 PLN
79 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI paid
80 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi paid
81 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega paid
82 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock paid
83 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów paid
84 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI paid
85 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km 30.00 PLN
86 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km paid
87 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km paid
88 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
89 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega 30.00 PLN
90 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta 30.00 PLN
91 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega 30.00 PLN
92 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA 30.00 PLN
93 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI paid
94 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława paid
95 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum 30.00 PLN
96 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM paid
97 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso paid
98 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia paid
99 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega 30.00 PLN
100 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno paid


Views: 4731

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ