Zawierciański Bieg Niepodległości (Bieg Wirtualny)
Bieg 7km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nowacka Magdalena Wielichowo Bieg 7km paid
2 Nowacka Małgorzata Poznań Bieg 7km paid
3 Galiczek Lidia Gliwice Bieg 7km Opel Active Team paid
4 ŚWIDERSKI Jarosław Grójec Bieg 7km paid
5 Marcoń Andrzej Zawiercie Bieg 7km paid
6 Januchowski Jacek Dosin Bieg 7km Damy Rade Zegrze paid
7 Marcinek Rafał Wrocław Bieg 7km paid
8 Czerwiński Janusz Zegrze Bieg 7km Damy Rade Zegrze paid
9 Koziara Patryk Paszczyna Bieg 7km Dzikie Mustangi paid
10 Milanowska Kornelia ZAWIERCIE Bieg 7km
11 Nowińska Roksana Nowińska Zawiercie Bieg 7km paid
12 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Bieg 7km paid
13 Wójcikiewicz Bernadeta Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec paid
14 Adamczewski Miłosz Tarnowo Podgórne Bieg 7km paid
15 Kłaput Klaudia Wadowice Bieg 7km paid
16 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg 7km paid
17 Zych Jacek Czeladź Bieg 7km paid
18 Szczepaniak Klaudia Gostyń Bieg 7km paid
19 Janczyk Kamil Będzin Bieg 7km paid
20 Janczyk Radoslaw Będzin Bieg 7km paid
21 Suski Daniel Wadowice Bieg 7km Bociek Wadowice paid
22 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg 7km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku paid
23 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 7km
24 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 7km paid
25 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 7km paid
26 Degner Damian Płock Bieg 7km Active Ruuners Płock paid
27 Plaga Aleksandra Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko paid
28 Wiktoria Trofimiuk Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko paid
29 Dzierżyk Ewelina Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko
30 Dzierżyk Martyna Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko
31 Sokalski Kacper Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko paid
32 Sulżycki Wojciech Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko paid
33 Gałaszewski Darek Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko paid
34 Tomczak Jacek Katowice Bieg 7km
35 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 7km paid
36 Kliszewski Dariusz Częstochowa Bieg 7km paid
37 Anusiewicz Michał Katowice Bieg 7km paid
38 Ciszek Robert Jelcz-Laskowice Bieg 7km paid
39 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska Bieg 7km 1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE paid
40 Butler Anna Wrocław Bieg 7km
41 Wiercioch Łukasz Olkusz Bieg 7km paid
42 Kluczewski Krzysztof Olkusz Bieg 7km KS Capoeira Camangula paid
43 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg 7km 49 Baza Lotnicza paid
44 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg 7km Farmacja Tarchomin paid
45 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec paid
46 Łukaszewski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 7km paid
47 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Bieg 7km OBORYGENI paid
48 Yushkova Nataliya Siemienowice Sląske Bieg 7km Siemianowice i przyjaciele biegają
49 Rogóż Monika Kraków Bieg 7km paid
50 Ludyga Krystian Bytom Bieg 7km paid
51 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 7km paid
52 Stefański Ksawery Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. paid
53 Stefańska Eliza Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. paid
54 Stefańska Agnieszka Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. paid
55 Skawiańczyk Karol Zawiercie Bieg 7km JuraFit paid
56 Bogusz Damian Zabrze Bieg 7km paid
57 Barczyk Magda Chorzów Bieg 7km paid
58 Barczyk Artur Chorzów Bieg 7km paid
59 Barczyk Piotr Chorzów Bieg 7km paid
60 Niemiec Marek Gdynia Bieg 7km ACTIV EAGLES PRO paid
61 Kurz Marek Katowice Bieg 7km paid
62 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Bieg 7km paid
63 Rogala Piotr Wołów Bieg 7km Fc Wołów paid
64 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 7km paid
65 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 7km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce paid
66 Przybylik ewa zawiercie Bieg 7km paid
67 Wręczycki Łukasz Lubliniec Bieg 7km 5 Pułk Chemiczny paid
68 Wit Sebastian Czeladź Bieg 7km paid
69 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg 7km Wirusy paid
70 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 7km paid
71 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg 7km paid
72 Kałużna Anna Sosnowiec Bieg 7km Kolej na marsz
73 Gajda Mateusz Błażkowa Bieg 7km Spróchniali Herkulesi
74 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg 7km GARAŻ Nasielsk paid
75 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Bieg 7km Mysłowicki klub biegacza No I
76 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 7km paid
77 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 7km paid
78 Łoszajć Justyna Sosnowiec Bieg 7km paid
79 Równicki Marcin Będzin Bieg 7km #byledomety
80 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza Bieg 7km paid
81 Marszalik Anna Katowice Bieg 7km
82 Marszalik Stanisław Katowice Bieg 7km Zimnokrwiści
83 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg 7km paid
84 Mazur Krzysztof Częstochowa Bieg 7km
85 Bobrowski Mariusz Koniecpol Bieg 7km ZS Koniecpol
86 Pytka Andrzej Warszawa Bieg 7km paid
87 Latos Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
88 Śliwa Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza paid
89 Podsiadło Łukasz Sosnowiec Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
90 ŁUKASZEWSKA Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 7km
91 Klichta Kacper Klichta Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m paid
92 Wawoczny Mateusz Bieruń Bieg 7km paid
93 Wilk Agnieszka Łazy Bieg 7km
94 Kolcha Ewelina Zawiercie Bieg 7km paid
95 Strójwąs Jerzy Poręba Bieg 7km paid
96 Sadowski Mieczysław Zawiercie Bieg 7km
97 B JOANNA ZAWIERCIE Bieg 7km paid
98 Hofman Adam Sosnowiec Bieg 7km Triathlon X-Team paid
99 Len Grzegorz Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m paid
100 Krukowski Michał Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m


Views: 1793

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ