# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#byledomety | |||||||||
1 | Równicki Marcin | Będzin | Bieg 7km | #byledomety | |||||
1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE | |||||||||
2 | DZIEPAK Piotr | Wola Mrokowska | Bieg 7km | 1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE | paid | ||||
5 Pułk Chemiczny | |||||||||
3 | Wręczycki Łukasz | Lubliniec | Bieg 7km | 5 Pułk Chemiczny | paid | ||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
4 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg 7km | 49 Baza Lotnicza | paid | ||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
5 | Niemiec Marek | Gdynia | Bieg 7km | ACTIV EAGLES PRO | paid | ||||
Active Ruuners Płock | |||||||||
6 | Degner Damian | Płock | Bieg 7km | Active Ruuners Płock | paid | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
7 | Wójcikiewicz Bernadeta | Bieruń | Bieg 7km | Biegnę Byle Dobiec | paid | ||||
8 | Pikuła Jacek | Bieruń | Bieg 7km | Biegnę Byle Dobiec | paid | ||||
Bociek Wadowice | |||||||||
9 | Suski Daniel | Wadowice | Bieg 7km | Bociek Wadowice | paid | ||||
Damy Rade Zegrze | |||||||||
10 | Januchowski Jacek | Dosin | Bieg 7km | Damy Rade Zegrze | paid | ||||
11 | Czerwiński Janusz | Zegrze | Bieg 7km | Damy Rade Zegrze | paid | ||||
Dzikie Mustangi | |||||||||
12 | Koziara Patryk | Paszczyna | Bieg 7km | Dzikie Mustangi | paid | ||||
Farmacja Tarchomin | |||||||||
13 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Bieg 7km | Farmacja Tarchomin | paid | ||||
Fc Wołów | |||||||||
14 | Rogala Piotr | Wołów | Bieg 7km | Fc Wołów | paid | ||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
15 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Bieg 7km | GARAŻ Nasielsk | paid | ||||
Gwiazdy z Darżyna. | |||||||||
16 | Stefański Ksawery | Darżyno | Bieg 7km | Gwiazdy z Darżyna. | paid | ||||
17 | Stefańska Eliza | Darżyno | Bieg 7km | Gwiazdy z Darżyna. | paid | ||||
18 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Bieg 7km | Gwiazdy z Darżyna. | paid | ||||
HDR Wataha Dąbrowa Górnicza | |||||||||
19 | Latos Wojciech | Dąbrowa Górnicza | Bieg 7km | HDR Wataha Dąbrowa Górnicza | |||||
20 | Podsiadło Łukasz | Sosnowiec | Bieg 7km | HDR Wataha Dąbrowa Górnicza | |||||
HDR Wataha Dąbrowa Górnicza | |||||||||
21 | Śliwa Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 7km | HDR Wataha Dąbrowa Górnicza | paid | ||||
Hanysy | |||||||||
22 | Rapcia Rafał | Zawiercie | Bieg 7km | Hanysy | paid | ||||
JuraFit | |||||||||
23 | Skawiańczyk Karol | Zawiercie | Bieg 7km | JuraFit | paid | ||||
KS Capoeira Camangula | |||||||||
24 | Kluczewski Krzysztof | Olkusz | Bieg 7km | KS Capoeira Camangula | paid | ||||
Kolej na marsz | |||||||||
25 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Bieg 7km | Kolej na marsz | |||||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
26 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Bieg 7km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | paid | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
27 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 7km | Lecymy Durś | paid | ||||
Ledwo 10m | |||||||||
28 | Klichta Kacper Klichta | Brzeg | Bieg 7km | Ledwo 10m | paid | ||||
29 | Len Grzegorz | Brzeg | Bieg 7km | Ledwo 10m | paid | ||||
30 | Krukowski Michał | Brzeg | Bieg 7km | Ledwo 10m | |||||
Mysłowicki klub biegacza No I | |||||||||
31 | CHRZANOWSKI CZESŁAW | SOSNOWIEC | Bieg 7km | Mysłowicki klub biegacza No I | |||||
OBORYGENI | |||||||||
32 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Bieg 7km | OBORYGENI | paid | ||||
Opel Active Team | |||||||||
33 | Galiczek Lidia | Gliwice | Bieg 7km | Opel Active Team | paid | ||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
34 | Yushkova Nataliya | Siemienowice Sląske | Bieg 7km | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
Spróchniali Herkulesi | |||||||||
35 | Gajda Mateusz | Błażkowa | Bieg 7km | Spróchniali Herkulesi | |||||
Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||||||
36 | Plaga Aleksandra | Olecko | Bieg 7km | Szkoła ZSLiZ Olecko | paid | ||||
37 | Wiktoria Trofimiuk | Olecko | Bieg 7km | Szkoła ZSLiZ Olecko | paid | ||||
38 | Dzierżyk Ewelina | Olecko | Bieg 7km | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
39 | Dzierżyk Martyna | Olecko | Bieg 7km | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | |||||||||
40 | Gałaszewski Darek | Olecko | Bieg 7km | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | paid | ||||
Szkoła ZST Olecko | |||||||||
41 | Sokalski Kacper | Olecko | Bieg 7km | Szkoła ZST Olecko | paid | ||||
42 | Sulżycki Wojciech | Olecko | Bieg 7km | Szkoła ZST Olecko | paid | ||||
Triathlon X-Team | |||||||||
43 | Hofman Adam | Sosnowiec | Bieg 7km | Triathlon X-Team | paid | ||||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
44 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Bieg 7km | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | paid | ||||
Wirusy | |||||||||
45 | Szewczyk Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 7km | Wirusy | paid | ||||
ZS Koniecpol | |||||||||
46 | Bobrowski Mariusz | Koniecpol | Bieg 7km | ZS Koniecpol | |||||
Zakochaj się w bieganiu | |||||||||
47 | Fielek Piotr | Wroclaw | Bieg 7km | Zakochaj się w bieganiu | paid | ||||
Zimnokrwiści | |||||||||
48 | Marszalik Stanisław | Katowice | Bieg 7km | Zimnokrwiści | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
49 | Nowacka Magdalena | Wielichowo | Bieg 7km | paid | |||||
50 | Nowacka Małgorzata | Poznań | Bieg 7km | paid | |||||
51 | ŚWIDERSKI Jarosław | Grójec | Bieg 7km | paid | |||||
52 | Marcoń Andrzej | Zawiercie | Bieg 7km | paid | |||||
53 | Marcinek Rafał | Wrocław | Bieg 7km | paid | |||||
54 | Milanowska Kornelia | ZAWIERCIE | Bieg 7km | ||||||
55 | Nowińska Roksana Nowińska | Zawiercie | Bieg 7km | paid | |||||
56 | NAPIÓRKOWSKA ANNA | OSTROŁĘKA | Bieg 7km | paid | |||||
57 | Adamczewski Miłosz | Tarnowo Podgórne | Bieg 7km | paid | |||||
58 | Kłaput Klaudia | Wadowice | Bieg 7km | paid | |||||
59 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Bieg 7km | paid | |||||
60 | Zych Jacek | Czeladź | Bieg 7km | paid | |||||
61 | Szczepaniak Klaudia | Gostyń | Bieg 7km | paid | |||||
62 | Janczyk Kamil | Będzin | Bieg 7km | paid | |||||
63 | Janczyk Radoslaw | Będzin | Bieg 7km | paid | |||||
64 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 7km | ||||||
65 | Sieczka Anna | Sosnowiec | Bieg 7km | paid | |||||
66 | Sieczka Robert | Sosnowiec | Bieg 7km | paid | |||||
67 | Tomczak Jacek | Katowice | Bieg 7km | ||||||
68 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 7km | paid | |||||
69 | Kliszewski Dariusz | Częstochowa | Bieg 7km | paid | |||||
70 | Anusiewicz Michał | Katowice | Bieg 7km | paid | |||||
71 | Ciszek Robert | Jelcz-Laskowice | Bieg 7km | paid | |||||
72 | Butler Anna | Wrocław | Bieg 7km | ||||||
73 | Wiercioch Łukasz | Olkusz | Bieg 7km | paid | |||||
74 | Łukaszewski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg 7km | paid | |||||
75 | Rogóż Monika | Kraków | Bieg 7km | paid | |||||
76 | Ludyga Krystian | Bytom | Bieg 7km | paid | |||||
77 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg 7km | paid | |||||
78 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg 7km | paid | |||||
79 | Barczyk Magda | Chorzów | Bieg 7km | paid | |||||
80 | Barczyk Artur | Chorzów | Bieg 7km | paid | |||||
81 | Barczyk Piotr | Chorzów | Bieg 7km | paid | |||||
82 | Kurz Marek | Katowice | Bieg 7km | paid | |||||
83 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Bieg 7km | paid | |||||
84 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Bieg 7km | paid | |||||
85 | Przybylik ewa | zawiercie | Bieg 7km | paid | |||||
86 | Wit Sebastian | Czeladź | Bieg 7km | paid | |||||
87 | Krupa Magdalena Krupa | Siemianowice Śląskie | Bieg 7km | paid | |||||
88 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | Bieg 7km | paid | |||||
89 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Bieg 7km | paid | |||||
90 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg 7km | paid | |||||
91 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Bieg 7km | paid | |||||
92 | Kurtyka Agnieszka | Dabrowa Gornicza | Bieg 7km | paid | |||||
93 | Marszalik Anna | Katowice | Bieg 7km | ||||||
94 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg 7km | paid | |||||
95 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | Bieg 7km | ||||||
96 | Pytka Andrzej | Warszawa | Bieg 7km | paid | |||||
97 | ŁUKASZEWSKA Agnieszka | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 7km | ||||||
98 | Wawoczny Mateusz | Bieruń | Bieg 7km | paid | |||||
99 | Wilk Agnieszka | Łazy | Bieg 7km | ||||||
100 | Kolcha Ewelina | Zawiercie | Bieg 7km | paid | |||||
101 | Strójwąs Jerzy | Poręba | Bieg 7km | paid | |||||
102 | Sadowski Mieczysław | Zawiercie | Bieg 7km | ||||||
103 | B JOANNA | ZAWIERCIE | Bieg 7km | paid | |||||
104 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Bieg 7km | ||||||
105 | Leśniak Michał | Zawiercie | Bieg 7km | paid | |||||
106 | Gołkowski Radosław | Zawiercie | Bieg 7km | paid | |||||
107 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg 7km | paid |
Views: 5518