# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 5km - godz. 19:00 | #GrodziecRun | paid on-line | ||||
#byledomety | |||||||||
2 | Żelezik Krzysztof | Będzin | NW 5km | #byledomety | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
3 | Kapa Tomasz | Czeladź | Bieg 5km - godz. 19:00 | #czeladzbiega | paid on-line | ||||
#redlips | |||||||||
4 | Szymańska Ewa | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | #redlips | paid | ||||
#redlips IVLO w Chorzowie | |||||||||
5 | Szymańska Maja | Świetochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | #redlips IVLO w Chorzowie | paid | ||||
A.M Bella | |||||||||
6 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | A.M Bella | paid on-line | ||||
Aktywni Sucha Góra | |||||||||
7 | Gaidas Sebastian | Bytom | NW 5km | Aktywni Sucha Góra | paid on-line | ||||
8 | Ludyga Krystian | Bytom | NW 5km | Aktywni Sucha Góra | paid on-line | ||||
9 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg 5km - godz. 19:00 | Aktywni Sucha Góra | paid on-line | ||||
AugusTeam | |||||||||
10 | Gajda Beata | Katowice | Bieg 10km | AugusTeam | paid | ||||
B-N-R-S | |||||||||
11 | Pesel Janusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 19:00 | B-N-R-S | paid | ||||
BBKTS | |||||||||
12 | Korczyna Marcin | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 19:00 | BBKTS | paid on-line | ||||
BB Runners | |||||||||
13 | Jakubiec Mateusz | Buczkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | BB Runners | paid on-line | ||||
BBTeam | |||||||||
14 | Barć Basia | Jaworzno | NW 5km | BBTeam | |||||
BIEGAMY Z OSZCZEPEM | |||||||||
15 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 19:00 | BIEGAMY Z OSZCZEPEM | paid on-line | ||||
Banda z Południa | |||||||||
16 | Krajewski Adam | Gliwice | Bieg 10km | Banda z Południa | paid on-line | ||||
17 | Gońka Monika | Gliwice | Bieg 10km | Banda z Południa | paid on-line | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
18 | Muskała Mateusz | Chorzów | Bieg 5km - godz. 19:00 | Biegające Bataty | paid | ||||
BiegamBoLubię | |||||||||
19 | jakubowski marcin | katowice | Bieg 10km | BiegamBoLubię | paid on-line | ||||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
20 | Gajewski Marek | Katowice | Bieg 10km | Biegam Bo Lubię | |||||
Biegam Bo Lubię Katowice | |||||||||
21 | Kwarcińska Maria | Katowice | Bieg 10km | Biegam Bo Lubię Katowice | paid on-line | ||||
Będzin Team | |||||||||
22 | Rozbrój Karol | Będzin | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | paid | ||||
23 | Pawęzowska Anna | Będzin | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | paid | ||||
24 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Bieg 10km | Będzin Team | |||||
25 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Bieg 10km | Będzin Team | |||||
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |||||||||
26 | Maliszewski Mieszko | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | paid on-line | ||||
CKS Budowlani Częstochowa | |||||||||
27 | Formicki Rafał | Zawiercie | Bieg 5km - godz. 19:00 | CKS Budowlani Częstochowa | paid on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
28 | Grodoń Piotruś | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | paid | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
29 | Żelazko Paulina | Chrzanów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | paid | ||||
30 | Skwarek Magdalena | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | paid on-line | ||||
31 | Wojas Jakub | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | paid | ||||
32 | Leiszner Izabela | Bytom | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | |||||
Cho_Mi_Ki | |||||||||
33 | Śliwka Krzysztof | Chorzów | NW 5km | Cho_Mi_Ki | |||||
34 | Śliwka Katarzyna | Chorzów | NW 5km | Cho_Mi_Ki | |||||
35 | Towarek Remigiusz | Mikołów | NW 5km | Cho_Mi_Ki | paid on-line | ||||
36 | Towarek Jolanta | Mikołów | NW 5km | Cho_Mi_Ki | paid on-line | ||||
CrossGym Hell | |||||||||
37 | Klaska Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | CrossGym Hell | paid on-line | ||||
CrossŚwiony | |||||||||
38 | Olejnik Michał | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | CrossŚwiony | paid on-line | ||||
Czewarun TiM | |||||||||
39 | Kulwicka Magdalena | Częstochowa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Czewarun TiM | paid on-line | ||||
Endurance Team | |||||||||
40 | Łysy Andrzej | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Endurance Team | paid on-line | ||||
Ex Team | |||||||||
41 | Bańbor Aleksandra | Knurów | Bieg 10km | Ex Team | |||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
42 | Biały Kamil | Siewierz | Bieg 5km - godz. 17:00 | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | paid on-line | ||||
43 | Sularz Agnieszka | Siewierz | Bieg 10km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | paid on-line | ||||
44 | Kuraś Łukasz | Siewierz | Bieg 10km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | paid on-line | ||||
45 | WERON MAGDALENA | SIEWIERZ | Bieg 10km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | paid | ||||
Fitness World Sosnowiec | |||||||||
46 | Dorobisz Magdalena | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | Fitness World Sosnowiec | |||||
Frelki | |||||||||
47 | Stręciok Agnieszka | Katowice | Bieg 10km | Frelki | paid on-line | ||||
Fuchs Oil Team | |||||||||
48 | Krajewski Paweł | Bytom | NW 5km | Fuchs Oil Team | paid on-line | ||||
49 | Kupfer Aleksandra | Ruda Śląska | NW 5km | Fuchs Oil Team | paid on-line | ||||
Garncarki | |||||||||
50 | Nachman Kama | Jaworzno | Bieg 5km - godz. 17:00 | Garncarki | paid on-line | ||||
51 | Spórna Monika | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Garncarki | paid on-line | ||||
Gibkie Szłapy | |||||||||
52 | Kurzela Jakub | Świętochłowice | Bieg 10km | Gibkie Szłapy | paid on-line | ||||
Gitfit | |||||||||
53 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg 10km | Gitfit | paid on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
54 | Kobiela Bogna | Katowice | Bieg 10km | Huragan Ligota | paid on-line | ||||
55 | WITAŁA MARZENA | Katowice | Bieg 10km | Huragan Ligota | paid on-line | ||||
56 | Czapska Ewa | Katowice | Bieg 10km | Huragan Ligota | paid on-line | ||||
Ice Invaders | |||||||||
57 | Karoń Wojciech | Siadcza | Bieg 10km | Ice Invaders | paid | ||||
Inżynieria Biegania TEAM | |||||||||
58 | Madejczyk Tomasz | Gliwice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | paid on-line | ||||
59 | Jędros Ewa | Gliwice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | paid on-line | ||||
60 | Jędros Przemysław | Gliwice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | paid on-line | ||||
JEJKOWICE BIEGAJĄ | |||||||||
61 | Badura Artur | Rybnik | Bieg 5km - godz. 17:00 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | paid on-line | ||||
Jejkowice Biegają | |||||||||
62 | Kasperzec Michał | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
63 | Ceglarska Sonia | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | paid | ||||
64 | Kasperzec Joanna | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
65 | Ceglarski Adrian | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
Jura.PL | |||||||||
66 | Duda Maciej | Zawiercie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jura.PL | |||||
67 | Dziechciarz-Duda Joanna | Zawiercie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jura.PL | |||||
KABEX Podkowa Janów | |||||||||
68 | Stiller Karol | Kusięta | NW 5km | KABEX Podkowa Janów | paid on-line | ||||
KB Orły z Knurowa | |||||||||
69 | Denicki Przemysław | Knurów | Bieg 10km | KB Orły z Knurowa | paid on-line | ||||
KB Orły z Knurowa | |||||||||
70 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Bieg 10km | KB Orły z Knurowa | paid on-line | ||||
KEMPER TEAM | |||||||||
71 | Frydrych Przemysław | Gliwice | Bieg 5km - godz. 19:00 | KEMPER TEAM | paid on-line | ||||
KEMPER TEAM | |||||||||
72 | Szendzielorz Marek | Gliwice | Bieg 5km - godz. 19:00 | KEMPER TEAM | paid on-line | ||||
Katowice 49 | |||||||||
73 | Górnik Jerzy | katowice | NW 5km | Katowice 49 | paid | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
74 | Słupianek Paweł | Katowice | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | paid on-line | ||||
75 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | paid | ||||
Kijowe Księżniczki | |||||||||
76 | Grzesińska Anna | Strzelce Opolskie | NW 5km | Kijowe Księżniczki | paid on-line | ||||
77 | Neznal Monika | Strzelce Opolskie | NW 5km | Kijowe Księżniczki | paid on-line | ||||
Kijowe księżniczki | |||||||||
78 | Rudowska Małgorzata | Gliwice | NW 5km | Kijowe księżniczki | paid on-line | ||||
Klub Leniwych Biegaczy | |||||||||
79 | Szczurek Lena | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | paid on-line | ||||
80 | Szczurek Wojciech | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | paid on-line | ||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
81 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg 10km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Kurczak i Agatka | |||||||||
82 | Gajewski Jacek | Gliwice | Bieg 10km | Kurczak i Agatka | paid on-line | ||||
Latający Cyrk | |||||||||
83 | Cyba Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Latający Cyrk | paid on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
84 | Tkocz Jerzy | Piekary Śląskie | Bieg 10km | Lecymy Durś | paid on-line | ||||
85 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | |||||
86 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | paid on-line | ||||
87 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | paid on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
88 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | |||||
Lejdis Team Zawiercie | |||||||||
89 | Jach Joanna | Łazy | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lejdis Team Zawiercie | paid on-line | ||||
Lennniwy KocuR | |||||||||
90 | Kotowicz Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Lennniwy KocuR | paid on-line | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
91 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | NW 5km | MALINOWE GWIAZDY | paid on-line | ||||
MK TEAM | |||||||||
92 | Czapura Elżbieta | Siemianowice Śląskie | NW 5km | MK TEAM | paid | ||||
MK team | |||||||||
93 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 19:00 | MK team | paid | ||||
94 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | paid on-line | ||||
95 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | paid on-line | ||||
96 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | NW 5km | MK team | paid | ||||
97 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | paid on-line | ||||
98 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | paid | ||||
99 | Witor Klaudia | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | |||||
MK team | |||||||||
100 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | paid | ||||
Mk team | |||||||||
101 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | NW 5km | Mk team | paid | ||||
NOWAK - TEAM | |||||||||
102 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | NOWAK - TEAM | paid on-line | ||||
NW Stadion Śląski | |||||||||
103 | Gazda Dorota | Katowice | NW 5km | NW Stadion Śląski | paid on-line | ||||
NaChilluMordo | |||||||||
104 | Klaska Urszula | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | NaChilluMordo | paid on-line | ||||
Namówili mnie | |||||||||
105 | Blach Paulina | Tychy | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | paid on-line | ||||
106 | Waliczek Daria | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | paid on-line | ||||
107 | Chamluk Kinga | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | paid on-line | ||||
Niezniszczalni | |||||||||
108 | Kukowka Adam | Kalety | Bieg 10km | Niezniszczalni | paid on-line | ||||
Nordic Walking Lyski | |||||||||
109 | Mandrysz Aleksandra | Lyski | NW 5km | Nordic Walking Lyski | paid on-line | ||||
POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | |||||||||
110 | Dąbrowski Grzegorz | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 19:00 | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | paid on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
111 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Bieg 5km - godz. 19:00 | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | paid on-line | ||||
Powerade Nova Trading Stale Biegam | |||||||||
112 | Kuta Dawid | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 19:00 | Powerade Nova Trading Stale Biegam | paid | ||||
113 | Gomółka Bartosz | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 19:00 | Powerade Nova Trading Stale Biegam | paid | ||||
Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | |||||||||
114 | Popiołek Marcin | Kolonia Krępa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | paid on-line | ||||
115 | Jędrzejczyk Paweł | Kleszczów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | paid on-line | ||||
116 | Jędrzejczyk Ewa | Kleszczów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | paid on-line | ||||
117 | Botor Remigiusz | Krępa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | paid on-line | ||||
118 | Botór Barbara | Kolonia Krępa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | paid on-line | ||||
Press-Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
119 | Marczyk Kamil | Tychy | Bieg 5km - godz. 19:00 | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line | ||||
120 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 19:00 | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
121 | BĄK JERZY | KATOWICE | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | paid | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
122 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Seba Lubi Lotać | paid on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
123 | Kulisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 19:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
124 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
125 | Parzentny Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
126 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
127 | Sodowski Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 19:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
128 | Moj Arkadiusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
129 | Burczyk Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
130 | Dworniczak Iwona | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
131 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siła jest Kobietą | |||||||||
132 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siła jest Kobietą | paid | ||||
Słasice i łonie | |||||||||
133 | Dobry Bartosz | Katowice | Bieg 10km | Słasice i łonie | paid on-line | ||||
134 | Stachura Krystyna | Katowice | Bieg 10km | Słasice i łonie | paid on-line | ||||
135 | Owczarczuk Anna | Katowice | Bieg 10km | Słasice i łonie | paid on-line | ||||
136 | Szatanek Dominik | Katowice | Bieg 10km | Słasice i łonie | paid on-line | ||||
137 | Szatanek Karina | Katowice | Bieg 10km | Słasice i łonie | paid on-line | ||||
138 | Lichosik Damian | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | Słasice i łonie | paid on-line | ||||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
139 | Bagińska Dorota | Sławków | NW 5km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | paid on-line | ||||
Telmart Run Club | |||||||||
140 | Czyżykowski Marcin | Świętochłowice | Bieg 10km | Telmart Run Club | |||||
TriDivision Triathlon Team | |||||||||
141 | Janowska Magda | Katowice | Bieg 10km | TriDivision Triathlon Team | paid on-line | ||||
Tygryski | |||||||||
142 | Kazimierek Aleksander | Kobiór | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | paid on-line | ||||
143 | Kazimierek Marcin | Kobiór | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | paid on-line | ||||
Vege Runners | |||||||||
144 | Tkocz Monika | Katowice | Bieg 10km | Vege Runners | paid on-line | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
145 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | NW 5km | W Pogoni za Duchem | paid on-line | ||||
146 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | W Pogoni za Duchem | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
147 | Quiroga Giovanny | Katowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
148 | Olbrich Artur | Tworków | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
149 | Smołka Wojciech | Mikołów | Bieg 10km | paid on-line | |||||
150 | KALINA MARTYNA | KATOWICE | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
151 | Kosakowska Diana | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
152 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Bieg 10km | paid on-line | |||||
153 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
154 | Krupa Magdalena Krupa | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | paid on-line | |||||
155 | Goławska Ewa | Ornontowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
156 | LEWIŃSKA ANNA | KATOWICE | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
157 | Bujoczek Piotr | Bytom | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
158 | Bujoczek Ewa | Bytom | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
159 | Girycka Katarzyna | Zabrze | Bieg 10km | paid on-line | |||||
160 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
161 | Trojanowski Wojciech | Lipnica Górna | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
162 | Achtelik Barbara | Rybnik | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
163 | Frey Michael | Zabrze | Bieg 10km | paid on-line | |||||
164 | Brzytwa Miroslaw | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | paid on-line | |||||
165 | Wójtowicz Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
166 | Buchta Adam | Katowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
167 | Kalina Łukasz | Katowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
168 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | Bieg 10km | paid | |||||
169 | Lisoń Julia | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
170 | Żeliński Marek | Chorzów | Bieg 10km | paid on-line | |||||
171 | Winiarski Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
172 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | NW 5km | paid on-line | |||||
173 | Małka Irena | Gliwice | NW 5km | ||||||
174 | Małka Marian | Gliwice | NW 5km | ||||||
175 | Rodek Dagmara | Będzin | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
176 | Baj Monika | Ruda Śląska | NW 5km | paid on-line | |||||
177 | Kałmuk Aneta | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | paid on-line | |||||
178 | Jankowska Barbara | Bytom | Bieg 10km | paid on-line | |||||
179 | Uhorczak Jakub | Będzin | Bieg 10km | paid | |||||
180 | Buchalik Patrycja | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid | |||||
181 | Mikoś Łukasz | Chorzów | Bieg 10km | ||||||
182 | Wróbel Joanna | Łany | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
183 | Nowalinski Grzegorz | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
184 | Macioszek Jacek | Orzesze | Bieg 10km | paid on-line | |||||
185 | Peteja Bartłomiej | Bytom | Bieg 10km | paid on-line | |||||
186 | Pieron Maciej | Siemianowice śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
187 | Wróbel Karolina | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
188 | Trojszczak Joanna | Rybnik | NW 5km | ||||||
189 | ROMANOWSKI DANIEL | RYBNIK | NW 5km | paid | |||||
190 | Wójtowicz Janusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
191 | Szmydki Dariusz | Mikołów | Bieg 10km | paid on-line | |||||
192 | Sonnenfeld Elżbieta | Katowice | NW 5km | paid on-line | |||||
193 | Mandebura Arleta | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
194 | Niedbała Magdalena | Czeladź | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
195 | Radzięta Anna | Czeladź | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
196 | Kawecka Ania | Maków | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
197 | Dyląg Roman | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | paid on-line | |||||
198 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
199 | Dziedzic Justyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
200 | KUŁAKOWSKA HALINA | OLKUSZ | NW 5km | paid | |||||
201 | Pacha Izabela | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
202 | Bomba Dorota | Trzebinia | NW 5km | paid on-line | |||||
203 | Szczęsny Krzysztof | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
204 | Heising Aneta | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
205 | Krężel Tomasz | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
206 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
207 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
208 | Szczerba Anna | Świetochłowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
209 | Turek Ania | Katowice | NW 5km | paid on-line | |||||
210 | Turek Karolina | Katowice | NW 5km | paid on-line | |||||
211 | Nurski Piotr | Sosnowiec | Bieg 10km | paid on-line | |||||
212 | Antos Iwona | Katowice | NW 5km | ||||||
213 | Pieron Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
214 | Klimasz Małgorzata | Katowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
215 | Jarosz Agata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
216 | Rybiński Dominik | Zawiercie | Bieg 10km | ||||||
217 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Bieg 10km | ||||||
218 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
219 | Hilgner Bożena | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 19:00 | ||||||
220 | Korkosz Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
221 | Jachimski Piotr | Orzesze | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
222 | Podlach Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
223 | Kantorosińska Anna | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
224 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
225 | Zelik Stanisław | Katowice | Bieg 10km | ||||||
226 | Michno Paulina | Sosnowiec | Bieg 10km | paid | |||||
227 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | NW 5km | paid on-line | |||||
228 | Chojnowska Magdalena | Będzin | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
229 | Spyra Alina | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
230 | Cichoń Iwona | Katowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
231 | Świerc Grażyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | paid on-line | |||||
232 | Kryska Aleksandra | Gliwice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
233 | Hajda Krzysztof | Katowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
234 | Stolarski Mirek | Katowice | NW 5km | paid on-line | |||||
235 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
236 | Borzęcki Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | paid on-line | |||||
237 | Szyszka Bożena | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
238 | Wyleżoł Marek | Zabrze | NW 5km | paid on-line | |||||
239 | Wyleżoł Anna | Zabrze | NW 5km | paid on-line | |||||
240 | Męczkowska Aleksandra | Chorzów | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid | |||||
241 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
242 | Nawrot Magdalena | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
243 | Rejek Marta | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10km | paid on-line | |||||
244 | Bubalik Roman | świętochłowice | NW 5km | paid on-line | |||||
245 | Sas Paweł | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 19:00 | ||||||
246 | Wronecka Emilia | Toruń | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
247 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
248 | Lankowski Maciej | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
249 | Lankowska Anna | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
250 | Grobelny Tymoteusz | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
251 | Sieprawska Kasia | Krakow | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
252 | Duda Roman | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
253 | Tatuś Renata | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
254 | Sieczka Anna | Sosnowiec | NW 5km | ||||||
255 | Synal Marta | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
256 | Szymusik Maja | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
257 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
258 | Barwicka-Blaszczyk Joanna | Siemianowice | Bieg 10km | paid on-line | |||||
259 | Furtak Monika | Chorzów | NW 5km | paid | |||||
260 | Bartodziej Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
261 | Bogatzki Marek | Chorzów | Bieg 10km | paid on-line | |||||
262 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
263 | Janik Anna | Mikołów | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
264 | Hermasz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
265 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg 10km | ||||||
266 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg 10km | ||||||
267 | Kowalewski Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
268 | RYCHLIK PATRYK | Klucze | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
269 | Kłos Aleksandra | Katowice | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
270 | RYCHLIK SEBASTIAN | KLUCZE | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
271 | Woźniakowski Andrzej | Łazy | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
272 | Wieszołek Aneta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
273 | Regulska Michalina | Piekary Śląskie | NW 5km | paid | |||||
274 | Kobylanska Magdalena | Piekary Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid | |||||
275 | Płaczek Justyna | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
276 | Niska Agnieszka | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
277 | Kozak Kamila | Góra Siewierska | Bieg 10km | paid on-line | |||||
278 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
279 | Rost Adam | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
280 | Piwowarczyk Natalia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
281 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Bieg 10km | paid on-line | |||||
282 | Duda Anna | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
283 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
284 | Bubalik Piotr | Chorzów | NW 5km | paid | |||||
285 | Sichma Karol | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
286 | Bubalik-Jarosz Iwona | Chorzów | NW 5km | paid | |||||
287 | Ślaz Patrycja | Bukowno | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
288 | Łukaszewska Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
289 | GRABARA ADAM | KATOWICE | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
290 | Cebo Artur | Kraków | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
291 | Paś Szymon | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
292 | Paś Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 19:00 | paid on-line | |||||
293 | Cebo Katarzyna | Kraków | Bieg 5km - godz. 17:00 | paid on-line | |||||
294 | Mazur Jakub | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
jejkowice biegają | |||||||||
295 | Rataj Barbara | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | jejkowice biegają | paid | ||||
296 | Ceglarska Alicja | Rybnik | Bieg 5km - godz. 17:00 | jejkowice biegają | paid | ||||
rspective | |||||||||
297 | Moczulski Michał | Tychy | Bieg 10km | rspective | paid on-line | ||||
tomkatotrening.pl | |||||||||
298 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | tomkatotrening.pl | paid on-line |
Views: 16154