# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CARBON SILESIA SPORT | |||||||||
1 | Hanusz Krzysztof | Ruda Śląska | szkolenie - Sędzia OCR | CARBON SILESIA SPORT | paid BM | ||||
2 | Hanusz Aneta | Ruda Śląska | szkolenie - Sędzia OCR | CARBON SILESIA SPORT | paid BM | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
3 | Chmielorz Donata | Lędziny | szkolenie - Sędzia OCR | Carbon Silesia Sport | paid BM | ||||
4 | Michalczyk Karolina | Katowice | szkolenie - Sędzia OCR | Carbon Silesia Sport | paid BM | ||||
DZIKIsquad | |||||||||
5 | Kaczmarski Michał | Radom | szkolenie - Sędzia OCR | DZIKIsquad | paid BM | ||||
Fit&More Rybnik | |||||||||
6 | Pyszny Mariusz | Rybnik | szkolenie - Sędzia OCR | Fit&More Rybnik | paid BM | ||||
Fit & More Rybnik | |||||||||
7 | Moksik Jan | Rybnik | szkolenie - Sędzia OCR | Fit & More Rybnik | paid BM | ||||
Harpagan Beast | |||||||||
8 | Słabaszewski Kamil | Jaworzno | szkolenie - Sędzia OCR | Harpagan Beast | paid BM | ||||
Harpagan Beast | |||||||||
9 | Pyzalski Wojciech | Jaworzno | szkolenie - Sędzia OCR | Harpagan Beast | paid BM | ||||
Nie W Szczepionkę Team | |||||||||
10 | Sawicka Agnieszka | Warszawa | szkolenie - Sędzia OCR | Nie W Szczepionkę Team | paid BM | ||||
Wataha | |||||||||
11 | Łaszczuk Iza | Łódź | szkolenie - Sędzia OCR | Wataha | paid BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
12 | Duda Mateusz | Chybie | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
13 | Jaciów Paweł | Przemyśl | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
14 | Wieczorkiewicz Lech | Warszawa | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
15 | Fiedor Tomasz | Koniaków | szkolenie - Sędzia OCR | paid | |||||
16 | Gańko Karolina | Dębe Wielkie | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
17 | Tkaczyk Michał | Mińsk Mazowiecki | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
18 | Waliszek Michał | Łódź | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
19 | Bajorek Paweł | Rybnik | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
20 | Guzdek Jolanta | Chocznia | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
21 | Wilk Anna | Babica | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
22 | Gryżewski Karol | Kiełpin | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
23 | Pospiech Krzysztof | Gorzyce | szkolenie - Sędzia OCR | paid | |||||
24 | Walczak Monika | Rydułtowy | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
25 | Duda Leszek | Rybnik | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
26 | Piotrowski ADAM Piotrowski | Rybnik | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
27 | Grodoń Piotruś | Mysłowice | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM | |||||
28 | Wójcicki Kamil | Lisięcice | szkolenie - Sędzia OCR | paid BM |
Views: 4571