# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żmudziński Andrzej Gdańsk 22 km 100.00 PLN
2 Milewicz Magdalena Gdańsk 22 km 100.00 PLN
3 Kusa Piotr Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
4 Kusa Karolina Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
5 Oleksiewicz Jurek Gdynia 22 km Twister Trójmiasto 100.00 PLN
6 Wolańska Julia Rumia 600 m (7-12 lat) free participation
7 Wolańska Lena Rumia 600 m (7-12 lat) free participation
8 Warchoł Łukasz Warszawa 22 km paid
9 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 22 km nezrzeszony 100.00 PLN
10 Zielińska Dominika Grudziądz 22 km 100.00 PLN
11 Badowicz Antonina Gdańsk 300 m (do lat 6) free participation
12 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (7-12 lat) free participation
13 Sobczyńska Kornelia Tczew 10 km (Fitness) paid
14 Sobczyński Bartosz Tczew 22 km 100.00 PLN
15 Piwkowska Nadia Mercedes Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6) Stowarzyszenie Wrotkarskie ,,Gdańskie Lwy free participation
16 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6) free participation
17 SONDEJ RITA GDAŃSK 300 m (do lat 6) free participation
18 Bagiński Dariusz Gdańsk 22 km 100.00 PLN
19 Sułkowski Roman Gdańsk 22 km 100.00 PLN
20 KRAJEWSKI GRZEGORZ GRÓJEC 22 km rolkigrojec.pl 100.00 PLN
21 Zrodowski Cezary Zrodowski Gdańsk 22 km SKF TWISTER Trójmiasto 100.00 PLN
22 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk 10 km (Fitness) paid
23 Bentlejewski Jarek Serock 10 km (Fitness) Blu paid
24 Bentlejewska Marzena Serock 10 km (Fitness) Blu paid
25 Szymczak Maja Gdańsk 600 m (7-12 lat) Wolny Tybet free participation
26 Szymczak Robert Gdańsk 22 km Wolny Tybet 100.00 PLN
27 Teska Martyna Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia free participation
28 Teska Patrycja Gdynia 600 m (7-12 lat) LKS Zorza Gdynia free participation
29 Wroński Marcel. Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
30 Wrońska Oliwia. Bydgoszcz 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz 80.00 PLN
31 Wroński Marcel Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo free participation
32 Wrońska Oliwia Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ free participation
33 Białas Kornelia Pruszcz Gdański 300 m (do lat 6) free participation
34 Białas Jagoda Pruszcz Gdański 600 m (7-12 lat) free participation
35 ABRAM Bogumił Giżycko 22 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie 100.00 PLN
36 Konkel Mateusz Chałupy 22 km paid
37 Czarnecki Adrian Ząbrowo 22 km paid
38 Mojcner Sebastian Toruń 22 km NightSkating Team Toruń 100.00 PLN
39 Słowik Arkadiusz Kruklanki 22 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie 100.00 PLN
40 Osinski Stanislaw Grudziadz 10 km (Fitness) Portal-klub 80.00 PLN
41 Białoskórska Małgorzata Gdynia 22 km 3City Roller Team paid
42 Mitkowski Piotr Goscieradz 10 km (Fitness) paid
43 Mitkowska Aleksandra Gościeradz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo free participation
44 Mitkowska Natalia Gościeradz 22 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
45 Spychalska Zuzanna Koronowo 10 km (Fitness) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
46 Spychalska Zuzanna Koronowo 2 km (13-18 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO free participation
47 Spychalska Anna Koronowo 10 km (Fitness) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
48 Stachowska Agnieszka Koronowo 10 km (Fitness) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 80.00 PLN
49 Topolińska Emilia Koronowo 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo free participation
50 Szreder Mariola Reda 22 km 100.00 PLN
51 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ 22 km UKS Zwoleń Team 100.00 PLN
52 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ 10 km (Fitness) UKS Zwoleń Team 80.00 PLN
53 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ 2 km (13-18 lat) UKS Zwoleń Team free participation
54 Hypszer Marek Bydgoszcz 22 km 100.00 PLN
55 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) UKS Zwoleń Team free participation
56 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ 2 km (13-18 lat) UKS Zwoleń Team free participation
57 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ 10 km (Fitness) UKS Zwoleń Team 80.00 PLN
58 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. 10 km (Fitness) IUKS9 TOMASZÓW MAZ. 80.00 PLN
59 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ 22 km UKS Zwoleń Team 100.00 PLN
60 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. 600 m (7-12 lat) IUKS9 TOMASZÓW MAZ. free participation
61 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz free participation
62 Kusa Oliwia Bydgoszcz 600 m (7-12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz free participation
63 Browarczyk Wiesław Rybki 22 km paid
64 Feliks Piotr Gorzów Śląski 22 km PLICHWYSCIG. PL paid


Views: 1409

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ