# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bogdanowicz Paula Słupsk 10km 7 PBOT 15.00 PLN
2 Szymański Adam Lębork 10km 15.00 PLN
3 Strąk Kinga SŁUPSK 10km Night Wolves Ultra Runners 15.00 PLN
4 blok beata Slupsk 10km paid
5 Pielich Konrad Słupsk 10km paid
6 Czerniewski Marcin Słupsk 10km AML Słupsk paid
7 klejdysz Beata słupsk 10km 15.00 PLN
8 Soboń Wojciech Słupsk 10km :) paid
9 Kwaśniak Zdzisław Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
10 Czerwińska Anna Słupsk 10km Night Wolves Ultra Runners 15.00 PLN
11 Weiland Agnieszka Słupsk 10km Night Wolves Ultra Runners 15.00 PLN
12 Murawski Rafał Słupsk 10km 15.00 PLN
13 Wilusz Krzysztof Słupsk 10km STOPA Słupsk paid
14 Kiełczyński Dawid Bukówka 10km TEAM DAVE paid
15 Kamieniecki Rafał Ustka 10km TUPOT-USTKA paid
16 Kowalski Krzysztof Słupsk 10km STOPA Słupsk paid
17 Osiński Wojciech Słupsk 10km TEAMZABIEGANEDNI 15.00 PLN
18 Rolbiecki Łukasz Kobylnica 10km Apator Telemetria paid
19 Przytarski Rafał Słupsk 10km Apator Telemetria paid
20 Cyprych Katarzyna Słupsk 10km Batalion Ochrony Bazy Redzikowo paid
21 SOKOŁOWSKI RYSZARD SŁUPSK 10km Słupsk 15.00 PLN
22 PIOTRASCHKE Paweł Słupsk 10km Słupsk paid
23 Kałuzińska Katarzyna Słupsk 10km Vacu Activ Gym paid
24 Małecki Tomasz Kobylnica 10km Vacu Activ GYM paid
25 Andrzejewska Paulina SŁUPSK 10km Vacu Activ GYM paid
26 Sychla Mateusz Łosino 10km Vacu Activ Gym paid
27 Sychla Monika Łosino 10km Vacu Activ GYM paid
28 Michalak-Małecka Anna Kobylnica 10km Vacu Activ Gym paid
29 Ruszczyńska-Pluta Kinga Słupsk 10km Vacu Activ GYM 15.00 PLN
30 Smoleński Marcin Smoleński Pruszków 10km 15.00 PLN
31 went jakub Łeba 10km 15.00 PLN
32 Nagórek Kamil Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
33 Skępiec Adam Słupsk 10km 15.00 PLN
34 Graś Paweł Słupsk 10km paid
35 Kania Brajan Słupsk 10km –/ROZBIEGANA AKADEMIA, Akademia Pomorska w Słupsku paid
36 Rawski Jarosław Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
37 Gorzkowski Paweł Słupsk 10km paid
38 Skorupska Anna SŁUPSK 10km Stopa Słupsk paid
39 Ruszczyński Łukasz Słupsk 10km Węzeł Teleinformatyczny w Słupsku paid
40 Hałas Piotr Słupsk 10km paid
41 Nachyła Piotr Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
42 Kępka Karolina Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
43 Majkowski Krzysztof Słupsk 10km Kaliop Poland paid
44 Cerapiński Maciej Słupsk 10km Słupsk 15.00 PLN
45 Kamiński Witold Krępa Słupska 10km Stopa Słupsk paid
46 Piłczyński Zbigniew Słupsk 10km paid
47 Piłczyński Paweł Widzino 10km paid
48 Kowal Zbigniew Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
49 Kamińska Justyna Krępa Słupska 10km Stopa Słupsk paid
50 Lewandowska Beata Słupsk 10km STOPA Słupsk paid
51 Kucharek Marcin Słupsk 10km STOPA Słupsk paid
52 Kaczmarek Wiesław Słupsk 10km paid
53 Białas Arkadiusz Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
54 Herman Karina Slupsk 10km 15.00 PLN
55 Herman Arkadiusz Słupsk 10km 15.00 PLN
56 Skumiał Oskar Ustka 10km USB Ustka paid
57 Marczak Małgorzata Żelkowo 10km Night Runners Słupsk 15.00 PLN
58 Adryan Adam Słupsk 10km Wataha 15.00 PLN
59 Haupa Wojciech Ustka 10km USB Ustka paid
60 Orzada Anna Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
61 Żylicz Paweł Słupsk 10km STOPA Słupsk paid
62 Sadowski Paweł Słupsk 10km STOPA Słupsk paid
63 Burzyński Aleksander Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
64 Skorupski Robert Słupsk 10km STOPA Słupsk paid
65 Kaziów Ryszard Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
66 Piotrowski Mirosław SŁUPSK 10km STOPA Słupsk paid
67 Olechnowicz Slawomir Slupsk 10km Stopa Słupsk paid
68 Kosicki Tomasz Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
69 Piotrkowski Tomasz Słupsk 10km Stopa Słupsk paid
70 Hann Grzegorz Słupsk 10km STOPA SŁUPSK paid
71 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica 10km Stopa Słupsk paid
72 Ćwirko Sławomir Słupsk 10km paid


Views: 959

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ