# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wawrzyniak Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
2 | Michta Kamil | Czeladź | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
3 | Piątek Sławomir | Tychy | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
4 | Michalczyk Wojciech | Racibórz | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | EASYRUN RACIBÓRZ | |
5 | Urbański Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | W Pogoni za Duchem | |
6 | Gądzik Karolina | Chorzów | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
7 | Styczeń Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Pogoria Biega | |
8 | Bijak Adriana | Będzin | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Pogoria Biega | |
9 | Woźniakowski Andrzej | Łazy | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
10 | Jach Joanna | Łazy | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
11 | Polek Witold | Chorzów | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
12 | Ciochoń Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
13 | Kaczor Rafał | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | PKO Bank Polski | |
14 | Wawrzyniak Aneta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
15 | Rybak Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
16 | Robakowska Beata | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
17 | Strojecka Joanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | #strzemieszyckiteam | |
18 | Bień Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | W Pogoni za Duchem | |
19 | Sowa Andrzej Sowa | Chorzów | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
20 | Bagińska Malgorzata | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
21 | Zabawa Sylwia | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
22 | Badach Agnieszka | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
23 | Żurawiecki Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Żryj Pełnią Życia | |
24 | Bok Jarosław | Dabrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
25 | Makieła Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
26 | Kawczyński Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
27 | Boryka Marzena | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
28 | Rozmaity Jakub | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
29 | Kawczyński Radosław | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
30 | Piżuch Adrian | Łazy | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
31 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
32 | Sitko Sylwester | PRECZÓW | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Zimnokrwiści | |
33 | Kośmider Damian | Chrzanów | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
34 | ZYCH WIOLETA | PRECZÓW | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Zimnokrwiści | |
35 | Piróg Konrad | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
36 | Kruk Beata | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | strzemieszycki team | |
37 | Karpiak Daniel | Głogów | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
38 | Kaczmarzyk Marcin | Dabrowa górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
39 | Bator Waldemar | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
40 | Bator Lidia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
41 | Kupny Lidia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
42 | Wojdas Mateusz | Będzin | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
43 | Matuszczyk Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
44 | Kidawa - Wysocka Ilona | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | W Pogoni za Duchem | |
45 | Sieczka Robert | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
46 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
47 | Grochowski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
48 | Augustyn Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
49 | Chrzanowska Barbara | Będzin | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Zdzieraj kapcie | |
50 | Kachniarz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
51 | Śliwa Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | RajanTeam | |
52 | Sosnal Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
53 | Giemza Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Brembo | |
54 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | NOWAK - TEAM | |
55 | Dziuk Joanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
56 | Grzywna Dorota | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
57 | Walczak Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
58 | CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
59 | Maciąg Damian | dąbrowa górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
60 | Bazyl Adam | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Brembo | |
61 | Paczkowski Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
62 | Żuchowicz Elzbieta | Dąbrowa Gornicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Nordic Walking Dąbrowa Górnicza | |
63 | Zelený Jan | Dąbrowa Górnicza | Czechy | Bieg indywidualny pro 11,5km | Running Dad Janek | |
64 | Habryn renata | Będzin | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
65 | Jędrusik Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Biegowa Kuźnia | |
66 | Oleszek Magdalena Oleszek | Czeladź | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Biegowa Kuźnia | |
67 | Nitwinko Filip | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
68 | Vojak Tamas | Łazy | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
69 | Przybył Monika | Łazy | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
70 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
71 | Senator Robert | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
72 | KUCZERA Agata | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
73 | Świtała Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
74 | Marcinek Rafał | Wrocław | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
75 | Piotrowska Magdalena | Będzin | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
76 | Cupiał Mariola | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | W pogoni za duchem | |
77 | Cupiał Dariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | W pogoni za duchem | |
78 | Bąchór Bartosz | Załęże | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
79 | Pavlou Barbara | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
80 | Kurtyka Agnieszka | Dabrowa Gornicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
81 | Ciastoń Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | CFO Running Team | |
82 | Piotrowski Maciej | Będzin | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | Saint-Gobain Squad | |
83 | morka miron | sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
84 | Kluczewski Krzysztof | Olkusz | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | KS Capoeira Camangula | |
85 | Wiercioch Łukasz | Olkusz | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
86 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
87 | Pecyna Barbara | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
88 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
89 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
90 | Góralski Jarosław | Racibórz | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
91 | Kościółek Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
92 | Wykurz Lilana | Wojkowice | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
93 | Chyżyńska Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
94 | Wilk Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km | ||
95 | Szymański Piotr | Bytom | Polska | Bieg indywidualny pro 11,5km |
Views: 16367