# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEGAMY Z OSZCZEPEM | |||||||||
1 | Tabaka Bartosz | Mysłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | BIEGAMY Z OSZCZEPEM | paid on-line | ||||
Gmina Bobrowniki | |||||||||
2 | Bieniasz Jakub | Bobrowniki | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | Gmina Bobrowniki | |||||
3 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | Gmina Bobrowniki | paid | ||||
SMS Katowice | |||||||||
4 | Janowski Franciszek | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | SMS Katowice | paid on-line | ||||
SMS Tychy | |||||||||
5 | Jakubowska Weronika | Tychy | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | SMS Tychy | paid on-line | ||||
Sp 20 Siemianowice Śląskie | |||||||||
6 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | Sp 20 Siemianowice Śląskie | paid | ||||
Sp66 katowice | |||||||||
7 | Khelouf Malika | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | Sp66 katowice | paid | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 | |||||||||
8 | Kaszuba Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | Szkoła Podstawowa nr 1 | paid | ||||
Szkoła Podstawowa nr4 Siemianowice | |||||||||
9 | Lipa Maja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | Szkoła Podstawowa nr4 Siemianowice | paid on-line | ||||
10 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice Slaskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | Szkoła Podstawowa nr4 Siemianowice | paid on-line | ||||
TelegilixTeam | |||||||||
11 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | TelegilixTeam | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
12 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
13 | Pacha Julia | Mysłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
14 | Bujoczek Milena | Bytom | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
15 | Sonnenfeld Jakub | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
16 | Moens Msksymilian | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | ||||||
17 | Dyląg Wiktor | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
18 | Gabryś Ania | Ruda Śląska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
19 | Kobylański Marek | Piekary Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
20 | Barwicka-Blaszczyk Joanna | Siemianowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
21 | Michałek Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
22 | Szlembarski Milosz | Czeladź | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | ||||||
23 | Burczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid on-line | |||||
24 | Gajda Oliwier | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
25 | Sas Maja | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
26 | Płaczek Milena | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
27 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
28 | Pieron Olga | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
29 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
30 | Niski Adrian | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
31 | Piotrowski Iwo | Jastrzębie Zdrój | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
32 | Piotrowski Kasjan | Jastrzębie Zdrój | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
33 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
34 | Koselski Krzysztof | Tychy | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid | |||||
35 | Gorączko Laura | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2010 – 2013). | paid |
Views: 8581