# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#DrinkTeam | |||||||||
1 | Kułak Piotr | Ełk | Predathlon Ice | #DrinkTeam | paid | ||||
3T Białystok | |||||||||
2 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Predathlon Ice | 3T Białystok | paid | ||||
3 | Osik Przemysław | Białystok | Predathlon Ice | 3T Białystok | paid | ||||
3TOT | |||||||||
4 | Chmielewski Krzysztof | Sokółka | Predathlon Ice | 3TOT | paid | ||||
5 | Łoś Tomasz | Białystok | Predathlon Ice | 3TOT | paid | ||||
15 Brygada Zmechanizowana | |||||||||
6 | Hrynko Jacek | Białystok | Predathlon Ice | 15 Brygada Zmechanizowana | paid | ||||
7 | Duchnowski Łukasz | Ełk | Predathlon Ice | 15 Brygada Zmechanizowana | paid | ||||
AGROBROS | |||||||||
8 | Ołowski Jakub | Wydminy | Predathlon Ice | AGROBROS | paid | ||||
9 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Predathlon Ice | AGROBROS | paid | ||||
AGR Podlasie | |||||||||
10 | Dziedzia Arkadiusz | Siemiatycze | Predathlon Ice | AGR Podlasie | paid | ||||
11 | Dawidejt Paweł | Augustów | Predathlon Ice | AGR Podlasie | paid | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy /Dream Team | |||||||||
12 | Bagińska Olga | Białystok | Predathlon Ice | Białostocka Sekta Biegaczy /Dream Team | paid | ||||
Białystok | |||||||||
13 | Aleksandrowicz Kacper Aleksandrowicz | Bialystok | Predathlon Ice | Białystok | |||||
Białystok Biega Team | |||||||||
14 | Dakowicz Marek | Białystok | Predathlon Ice | Białystok Biega Team | paid | ||||
15 | Jasiulewicz Anna | Józefosław | Predathlon Ice | Białystok Biega Team | paid | ||||
Białystok Biega Team & Podlasiaki Team | |||||||||
16 | Zabrocki Andrzej | Białystok | Predathlon Ice | Białystok Biega Team & Podlasiaki Team | paid | ||||
Białystok Biega Team & Podlasiaki Team | |||||||||
17 | Kuczynski Piotr | Białystok | Predathlon Ice | Białystok Biega Team & Podlasiaki Team | paid | ||||
Biegostok/Mocne Łapy | |||||||||
18 | Nowicki Adam | Białystok | Predathlon Ice | Biegostok/Mocne Łapy | paid | ||||
Bracia Jaćwieży | |||||||||
19 | Muczyński Mateusz | Augustów | Predathlon Ice | Bracia Jaćwieży | paid | ||||
20 | Kwiatkowski Michał | Augustów | Predathlon Ice | Bracia Jaćwieży | paid | ||||
21 | Piekarska Julita | Augustów | Predathlon Ice | Bracia Jaćwieży | paid | ||||
Bracia jaćwieży | |||||||||
22 | Wasilewski Andrzej | Augustów | Predathlon Ice | Bracia jaćwieży | paid | ||||
Brygada RR | |||||||||
23 | Rogowska Natalia | Bogdany | Predathlon Ice | Brygada RR | |||||
DMTeam | |||||||||
24 | Kudła Dominika | Białystok | Predathlon Ice | DMTeam | |||||
Dream Team | |||||||||
25 | Bagiński Robert | Białystok | Predathlon Ice | Dream Team | paid | ||||
Dwuosobowa armia | |||||||||
26 | Szwarc Ilona | Białystok | Predathlon Ice | Dwuosobowa armia | paid | ||||
27 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Predathlon Ice | Dwuosobowa armia | paid | ||||
Dzimi | |||||||||
28 | Dunajewska Dominika | Błonie | Predathlon Ice | Dzimi | paid | ||||
29 | Dunajewski Rafał | Błonie | Predathlon Ice | Dzimi | paid | ||||
EYEYE Polska | |||||||||
30 | Konopacki Wojtek | Białystok | Predathlon Ice | EYEYE Polska | paid | ||||
Eyeye Polska | |||||||||
31 | OSIEKOWICZ TOMASZ | Białystok | Predathlon Ice | Eyeye Polska | paid | ||||
Gladiators | |||||||||
32 | Borowska Justyna | Białystok | Predathlon Ice | Gladiators | |||||
Heńtom | |||||||||
33 | Hołdyński Henryk | Sejny | Predathlon Ice | Heńtom | paid | ||||
34 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Predathlon Ice | Heńtom | paid | ||||
HirołSromy | |||||||||
35 | Dudek Krzysztof | Olecko | Predathlon Ice | HirołSromy | paid | ||||
KLIMAT SUWAŁKI | |||||||||
36 | Milewski Radosław | Suwałki | Predathlon Ice | KLIMAT SUWAŁKI | paid | ||||
37 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Predathlon Ice | KLIMAT SUWAŁKI | paid | ||||
Kontener Formy | |||||||||
38 | Pionk Rafał | Chwaszczyno | Predathlon Ice | Kontener Formy | paid | ||||
39 | Pionk Tadeusz | Rumia | Predathlon Ice | Kontener Formy | paid | ||||
Kryzys Ice Team | |||||||||
40 | Szyc Krystian | Warszawa | Predathlon Ice | Kryzys Ice Team | paid | ||||
41 | Zubowicz Łukasz | Okółek | Predathlon Ice | Kryzys Ice Team | paid | ||||
Mazurska wataha | |||||||||
42 | Orzoł Anna | Szczytno | Predathlon Ice | Mazurska wataha | paid | ||||
43 | bałazy marcin | szczytno | Predathlon Ice | Mazurska wataha | paid | ||||
Miki Team | |||||||||
44 | Mikiewicz Dawid | Białystok | Predathlon Ice | Miki Team | paid | ||||
45 | Śliwka Rafał | Jurowce | Predathlon Ice | Miki Team | paid | ||||
Mocne Łapy | |||||||||
46 | Żukowska Aniela | Białystok | Predathlon Ice | Mocne Łapy | paid | ||||
ORTOSTOM AUGUSTÓW | |||||||||
47 | Kolęda Małgorzata | Mazurki | Predathlon Ice | ORTOSTOM AUGUSTÓW | paid | ||||
OrtoStom Augustów | |||||||||
48 | Awenciuk Andrzej | Białystok | Predathlon Ice | OrtoStom Augustów | paid | ||||
49 | Kolęda Artur | Mazurki | Predathlon Ice | OrtoStom Augustów | paid | ||||
50 | Nosalik Paweł | Augustów | Predathlon Ice | OrtoStom Augustów | paid | ||||
Outdoor Training | |||||||||
51 | Kulik Dariusz | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training | paid | ||||
52 | Lewko Adam | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training | paid | ||||
53 | Załuska Radoslaw | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training | paid | ||||
54 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Predathlon Ice | Outdoor Training | paid | ||||
Pióropusz Olecko | |||||||||
55 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Predathlon Ice | Pióropusz Olecko | paid | ||||
56 | Ptaszyński Michał | Olecko | Predathlon Ice | Pióropusz Olecko | paid | ||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
57 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Predathlon Ice | Polska Organizacja Wojskowa | paid | ||||
Run CREW Ostrołęka | |||||||||
58 | Karczmarczyk Jakub | Ostrołęka | Predathlon Ice | Run CREW Ostrołęka | paid | ||||
Run CREW Ostrołęka | |||||||||
59 | Żebrowska Beata | Ostrołęka | Predathlon Ice | Run CREW Ostrołęka | paid | ||||
Ryczące 40-stki | |||||||||
60 | SOKÓŁ MAGDALENA | BIAŁYSTOK | Predathlon Ice | Ryczące 40-stki | paid | ||||
61 | Dołęga Anna | Białystok | Predathlon Ice | Ryczące 40-stki | paid | ||||
Slow but Furious | |||||||||
62 | Podbielski Michał | Białystok | Predathlon Ice | Slow but Furious | paid | ||||
Slow but furious | |||||||||
63 | Użyński Bartłomiej | Białystok | Predathlon Ice | Slow but furious | paid | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
64 | Markowski Krystian | Sokółka | Predathlon Ice | Sokólska Grupa Biegowa | paid | ||||
65 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Predathlon Ice | Sokólska Grupa Biegowa | paid | ||||
Sports team ZWM | |||||||||
66 | Górski Grzegorz | Stoki | Predathlon Ice | Sports team ZWM | paid | ||||
67 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Predathlon Ice | Sports team ZWM | paid | ||||
Strażnicy Leśnej Galaktyki | |||||||||
68 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Predathlon Ice | Strażnicy Leśnej Galaktyki | paid | ||||
69 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Predathlon Ice | Strażnicy Leśnej Galaktyki | paid | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
70 | Słotwiński Adam | Ełk | Predathlon Ice | Super Drużyna Ełk | paid | ||||
71 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Predathlon Ice | Super Drużyna Ełk | paid | ||||
Tarchośfiry | |||||||||
72 | Czarnecki Piotr | Warszawa | Predathlon Ice | Tarchośfiry | paid | ||||
73 | Rybałtowski Jakub | Warszawa | Predathlon Ice | Tarchośfiry | paid | ||||
Wigierskie Leszcze | |||||||||
74 | Malinowski Tomasz Malinowski | Stary Folwark | Predathlon Ice | Wigierskie Leszcze | |||||
Wkurw_team | |||||||||
75 | Łaskowska Marzena | Olecko | Predathlon Ice | Wkurw_team | |||||
76 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Predathlon Ice | Wkurw_team | |||||
ZubUli ICE Team | |||||||||
77 | Ulikowski Grzegorz | Suwałki | Predathlon Ice | ZubUli ICE Team | paid | ||||
78 | Zubowicz Tomasz | Suwałki | Predathlon Ice | ZubUli ICE Team | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
79 | Kibis Urszula | Olecko | Predathlon Ice | paid | |||||
80 | Kondraciuk Paweł | bialystok | Predathlon Ice | paid | |||||
81 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Predathlon Ice | paid | |||||
82 | Naruszewicz Mariusz | Olecko | Predathlon Ice | paid | |||||
83 | Nowiczenko-Urawska Justyna | Warszawa | Predathlon Ice | paid | |||||
84 | Szewc Mateusz | Wityny | Predathlon Ice | paid | |||||
85 | Hołdyński Henryk | Sejny | Predathlon Ice | ||||||
86 | Urawski Grzegorz | Warszawa | Predathlon Ice | paid | |||||
biegamy dla zdrowia | |||||||||
87 | Przeklasa Wojciech | Kleosin | Predathlon Ice | biegamy dla zdrowia | paid | ||||
88 | Leszczyński Krzysztof | Białystok | Predathlon Ice | biegamy dla zdrowia | paid | ||||
po bieganiu zawsze piwo | |||||||||
89 | Gawryluk Marcin | Białystok | Predathlon Ice | po bieganiu zawsze piwo | paid | ||||
90 | Chomicka Renata | Bialystok | Predathlon Ice | po bieganiu zawsze piwo | paid | ||||
trawa.store | |||||||||
91 | Tylenda Michał | Suwałki | Predathlon Ice | trawa.store | paid | ||||
92 | Nowiczenko Dawid | Suwałki | Predathlon Ice | trawa.store | paid | ||||
xRunners | |||||||||
93 | Skrodzki Mateusz | Gdańsk | Predathlon Ice | xRunners | paid | ||||
94 | Trapkowski Przemysław | Gdańsk | Predathlon Ice | xRunners | paid | ||||
95 | Zalejasz Sylwester | Gdańsk | Predathlon Ice | xRunners | paid | ||||
96 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | Predathlon Ice | xRunners | paid | ||||
97 | Czapran Marek | Gdańsk | Predathlon Ice | xRunners | paid |
Views: 8957