# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klejzerowicz Roman | Ełk | Polska | Trial 16km | paid | |
2 | Bereza Igor | Wydminy | Polska | Trial 16km | Akademia Wojsk Lądowych | paid |
3 | Zawiślak Waldek | Łęczyca | Polska | Trial 16km | paid | |
4 | Kaczorek Jarosław | Skorupki | Polska | Trial 16km | paid | |
5 | Mierczak Dawid | Kłodzko | Polska | Trial 16km | paid | |
6 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | Trial 16km | 24 WOG Giżycko | paid |
7 | Budrewicz Maciej | suwalki | Polska | Trial 16km | paid | |
8 | Kruk Wojciech | Radzieje | Polska | Trial 16km | paid | |
9 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | Trial 16km | Team Parszczyńskich | paid |
10 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | paid |
11 | Poręba Jarosław | Piaseczno-Chyliczki | Polska | Trial 16km | Radosna Poręba | paid |
12 | Bielski Dawid | Szczytno | Polska | Trial 16km | paid | |
13 | Kazaniecki Wieslaw | WYDMINY | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | paid |
14 | Jarzębiński Daniel | Elbląg | Polska | Trial 16km | Akademia Marynarki Wojennej | paid |
15 | Wołczek Tomasz | Giżycko | Polska | Trial 16km | paid | |
16 | Mućka Piotr | Ełk | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | paid |
17 | Wasilczyk Marcin | Gdańsk | Polska | Trial 16km | paid | |
18 | Sienkiewicz Robert | Goldap | Polska | Trial 16km | Łowcy Przygód Gołdap | paid |
19 | SPYŁA Daroslaw | Elk | Polska | Trial 16km | Serduszko Team EŁK . | paid |
20 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | Trial 16km | Osada Boczki | paid |
21 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | Trial 16km | Załoga G | paid |
22 | Olszewski Marcin | Giżycko | Polska | Trial 16km | Husaria RACE TEAM Giżycko | paid |
23 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | paid |
24 | Ejsmont Grzegorz | Elk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | paid |
25 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Polska | Trial 16km | paid | |
26 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | Trial 16km | Akademia Marynarki Wojennej | paid |
27 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | Trial 16km | Wilki Puszczy Rominckiej | paid |
28 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | Trial 16km | Florian Chojnice | paid |
29 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | paid |
30 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Trial 16km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
31 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | Trial 16km | KB Legionowo | paid |
32 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Republika Południowej Afryki | Trial 16km | Drużyna ML | paid |
33 | Majer Jakub | Warszawa | Polska | Trial 16km | paid | |
34 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | Trial 16km | Vege Runners | paid |
35 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Polska | Trial 16km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | paid |
36 | Miszkiel Tomasz | Sejny | Polska | Trial 16km | paid | |
37 | Ziółkowski Tomasz | Giżycko | Polska | Trial 16km | Długi Sopel | paid |
38 | Kozdra Cezary | Wydminy | Polska | Trial 16km | Gościniec Wydminy | paid |
39 | Kolimaga Kamil | Łyse | Polska | Trial 16km | Ice Kurp #Morsy Łyse | paid |
40 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Trial 16km | paid | |
41 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Trial 16km | OSP POGRODZIE | paid |
42 | Cwaliński Marcin | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | paid |
43 | Piłat Jerzy | Sołtmany | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | paid |
44 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | Trial 16km | BBL Giżycko | paid |
45 | Organek Edyta | Giżycko | Polska | Trial 16km | BBL Giżycko | paid |
46 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Polska | Trial 16km | Strażnicy Leśnej Galaktyki | paid |
47 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | Trial 16km | Strażnicy Leśnej Galaktyki | paid |
48 | Sar Michał | Piotrków Tryb. | Polska | Trial 16km | Leniwiec Team | paid |
49 | Herbich-Sar Violetta | Łękuk Mały | Polska | Trial 16km | FUDU co sport Team | paid |
50 | Pawluczuk Tomek | Ełk | Polska | Trial 16km | Wściekłe Pięści Węża | paid |
51 | Bańkowski Paweł | Białystok | Polska | Trial 16km | paid | |
52 | Bańkowska Anna | Białystok | Polska | Trial 16km | Podlasie Białystok | paid |
53 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Trial 16km | 15 Brygada Zmechanizowana | paid |
54 | Wołyniec Emilia | Gołdap | Polska | Trial 16km | TRISWIMRUN GOŁDAP | paid |
55 | Grabowski Bogusz | Giżycko | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | paid |
56 | Leończuk Andrzej | Bialystok | Polska | Trial 16km | paid | |
57 | Liberadzka Magdalena Liberadzka | Warszawa | Polska | Trial 16km | SuperWomen | paid |
58 | Piotrowska Edyta | Warszawa | Polska | Trial 16km | SuperWomen | paid |
59 | Grygo Pawel | Lomza | Polska | Trial 16km | Grygo Team/1PBOT | paid |
60 | Kaczkieło Maciej | Ełk | Polska | Trial 16km | paid | |
61 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | Trial 16km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | paid |
62 | Tworek Urszula | KOZIN | Polska | Trial 16km | Ulson Team | paid |
63 | Milewski Paweł | Gołdap | Polska | Trial 16km | paid | |
64 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | Trial 16km | Klub Morsów Pisz | paid |
65 | Orłowski Mirosław | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo chcę. | paid |
66 | Harasim Hanna | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | paid |
67 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid |
68 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Trial 16km | Wkurw_team | paid |
69 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Trial 16km | Wkurw_team | paid |
70 | Zapadka Stanisław | Mrągowo | Polska | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | paid |
71 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | paid |
72 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | paid |
73 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | Trial 16km | paid | |
74 | Duchnowska Karolina | Ełk | Polska | Trial 16km | Run Team Tygrysy Orzysz | paid |
75 | Duchnowski Łukasz | Ełk | Polska | Trial 16km | 15 Brygada Zmechanizowana | paid |
76 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | paid |
77 | Rycerski Bogdan | Iłowa | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid |
78 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid |
79 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | Trial 16km | paid | |
80 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | Trial 16km | Klub Morsów w Piszu | paid |
81 | Żukowski Henryk | Wydminy | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | paid |
82 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | Trial 16km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | paid |
83 | Wiercioch Bożena | Cyganka | Polska | Trial 16km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | paid |
84 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | Polska | Trial 16km | paid | |
85 | Krawczuk Wieslaw | Wydminy | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | paid |
86 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Polska | Trial 16km | paid | |
87 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Polska | Trial 16km | paid | |
88 | Bańkowski Bartłomiej | Orzysz | Polska | Trial 16km | paid | |
89 | Dzietczyk SYLWIA | Choszczno | Polska | Trial 16km | Aktywne Choszczno | paid |
90 | Dzietczyk Kamil | Choszczno | Polska | Trial 16km | Aktywne Choszczno | paid |
91 | Kozak Łukasz | Giżycko | Polska | Trial 16km | paid | |
92 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | Polska | Trial 16km | paid | |
93 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | paid |
94 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Polska | Trial 16km | paid | |
95 | BUDREWICZ KATARZYNA | SUWAŁKI | Polska | Trial 16km | paid | |
96 | Kiersztyn Jacek | Ełk | Polska | Trial 16km | paid | |
97 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Polska | Trial 16km | Mazurski Widok | paid |
98 | Wolański Tomasz | Wydminy | Polska | Trial 16km | paid | |
99 | Milewski Radosław | Suwałki | Polska | Trial 16km | Lesniczowka nad Wigrami | paid |
100 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | Trial 16km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | paid |
Views: 19598