Korona Północy - Choczewo - WIRTUALNIE
# Numer Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wanat Wioletta Konin Nordic walking 5 km NW KONIN warto nad Wartą paid on-line
2 2 Dzido Edyta Nidzica Bieg 10 km Nidzica Biega paid on-line
3 39 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat paid on-line
4 38 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne paid on-line
5 37 Jankowska Iwona Wejherowo Nordic walking 5 km paid on-line
6 35 Wójcik Barbara Krzczonów Nordic walking 10 km NWPL/LukiTeam paid on-line
7 34 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Nordic walking 5 km OBORYGENI paid on-line
8 30 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team paid on-line
9 31 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto paid on-line
10 33 Zdanowicz Marta Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk paid on-line
11 32 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska paid on-line
12 1 Bogacz Ewa Nowy Targ Bieg 10 km Hakunamatata paid on-line
13 11 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km paid on-line
14 3 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk paid on-line
15 4 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
16 28 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
17 19 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team paid on-line
18 20 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team paid on-line
19 36 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking 5 km paid on-line
20 8 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Nordic walking 5 km GENETIX Team paid on-line
21 7 Czerczak Andrzej Warszawa Bieg 10 km paid on-line
22 26 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
23 23 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
24 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic walking 5 km ElektroniczneZapisy.pl Team
25 17 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic walking 5 km paid on-line
26 Bratkowska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Nordic walking 10 km #aktywnekobiety
27 27 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf paid on-line
28 18 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne team deaf paid on-line
29 10 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne paid on-line
30 22 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Elite Team paid on-line
31 21 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg 5 km 49 Baza Lotnicza paid on-line
32 25 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
33 5 Cetera Janusz Dziwnówek Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
34 6 Choryńska Danuta Swarzędz Nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
35 15 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
36 24 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Nordic walking 5 km paid on-line
37 9 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne NWPL/ Goggle PAE Team paid on-line
38 29 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 10 km Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
39 16 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM paid on-line
40 13 Krugiołka Grzegorz Pniewy Nordic walking 5 km Aktywnie w Pniewach paid on-line
41 12 Korzeb Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km paid on-line
42 14 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5 km paid on-line
43 Pierzchała Marek Luzino Nordic walking 10 km Morsy z Zawiatu


Views: 4479

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ