# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. Łomżyński Pułk Logistyczny | |||||||||
1 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | 9km + 1963m | 18. Łomżyński Pułk Logistyczny | paid | ||||
ATP Augustów | |||||||||
2 | Kłoczko Piotr | Augustów | 9km + 1963m | ATP Augustów | paid | ||||
3 | Sierocki Jan | Augustów | 9km + 1963m | ATP Augustów | paid | ||||
4 | Dawidejt Dariusz | Augustów | 9km + 1963m | ATP Augustów | paid | ||||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
5 | Gałązka Agnieszka | Łomża | 9km + 1963m | Akademia Sportu Medyk | paid | ||||
Aktywni Węgrów | |||||||||
6 | Sitek Arkadiusz | Węgrów | 9km + 1963m | Aktywni Węgrów | paid | ||||
BBL Białystok | |||||||||
7 | Andrejczuk Józek | Porosły | 9km + 1963m | BBL Białystok | paid | ||||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
8 | Bukowski Andrzej | Łomża | 9km + 1963m | Biegam Bo Lubię | paid | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
9 | Rypina-Gałązka Dorota | Ostrołęka | 9km + 1963m | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | paid | ||||
Biegam Bo Lubię Łomża | |||||||||
10 | Kwiatkowski Damian | Jeziorko | 9km + 1963m | Biegam Bo Lubię Łomża | paid | ||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
11 | Janucik Tadeusz | Łomża | 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
12 | Duda Dominika | Turośl | 9km + 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
13 | Pruszko Adam | Łomża | 9km + 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
14 | Muzyk Edward | Mały Płock | 9km + 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
15 | Szok Marek | Czarnocin | 9km + 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
16 | Szydlik Adam | Łomża | 9km + 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
17 | Stawarz Krzysztof | Łomża | 9km + 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
18 | Szmit Jarek | Łomża | 9km + 1963m | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
19 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | 9km + 1963m | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
20 | Chojnowski Michał | Łomza | 9km + 1963m | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
21 | Chojnowska Anna | Łomza | 9km + 1963m | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
DHL AUGUSTÓW | |||||||||
22 | Kozłowski Piotr | Augustów | 9km + 1963m | DHL AUGUSTÓW | paid | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
23 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 9km + 1963m | Ducla Academy Warszawa | paid | ||||
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |||||||||
24 | Waśko Mirosław | Łapy | 9km + 1963m | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | paid | ||||
Grygo Team | |||||||||
25 | Elster Adam | Łomża | 9km + 1963m | Grygo Team | paid | ||||
KM PSP Łomża / OSP Zbójna | |||||||||
26 | Nowak Mateusz | Zbójna | 9km + 1963m | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | paid | ||||
KOLNO BIEGA | |||||||||
27 | Klimowicz Paulina | Kolno | 9km + 1963m | KOLNO BIEGA | paid | ||||
KURPIE Myszyniec | |||||||||
28 | Ropiak Ryszard | Myszyniec | 1963m | KURPIE Myszyniec | paid | ||||
Klub J.Słowackiego | |||||||||
29 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | 9km + 1963m | Klub J.Słowackiego | paid | ||||
30 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | 9km + 1963m | Klub J.Słowackiego | paid | ||||
Kolno Biega | |||||||||
31 | Darmetko Paweł | Kolno | 9km + 1963m | Kolno Biega | paid | ||||
32 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | 9km + 1963m | Kolno Biega | paid | ||||
Kurpie na Luzie | |||||||||
33 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | 9km + 1963m | Kurpie na Luzie | paid | ||||
34 | Szymański Paweł | Zbójna | 9km + 1963m | Kurpie na Luzie | paid | ||||
35 | Zduniak Anna | Zbójna | 9km + 1963m | Kurpie na Luzie | paid | ||||
36 | Korzeniecka Beata | Zbójna | 9km + 1963m | Kurpie na Luzie | paid | ||||
MD Run Training | |||||||||
37 | Morawski Jacek | Białystok | 9km + 1963m | MD Run Training | paid | ||||
MD Run Training | |||||||||
38 | Gołaszewski Mariusz | Białystok | 9km + 1963m | MD Run Training | paid | ||||
39 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | 9km + 1963m | MD Run Training | paid | ||||
40 | Orzełowski Rafał | Białystok | 9km + 1963m | MD Run Training | paid | ||||
Medyk Łomża | |||||||||
41 | Ogonowski Michał | Łomża | 9km + 1963m | Medyk Łomża | paid | ||||
Monar Arkadia Team | |||||||||
42 | Kowarski Mariusz | Ostrołęka | 9km + 1963m | Monar Arkadia Team | paid | ||||
NAREW | |||||||||
43 | Pleskowicz Andrzej | Narew | 9km + 1963m | NAREW | paid | ||||
Ostrów Biega | |||||||||
44 | Krysiak Jan | Ostrów Mazowiecka | 9km + 1963m | Ostrów Biega | paid | ||||
Outdoor Training | |||||||||
45 | Witkowski Dariusz | Białystok | 9km + 1963m | Outdoor Training | paid | ||||
Palę Wrotki | |||||||||
46 | Wiazowska Anna | Białystok | 9km + 1963m | Palę Wrotki | paid | ||||
Petunie | |||||||||
47 | Kosiński Marcin | Kolno | 9km + 1963m | Petunie | paid | ||||
RKB Hajnówka | |||||||||
48 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | 9km + 1963m | RKB Hajnówka | paid | ||||
RUMET Ostrołęka | |||||||||
49 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | 9km + 1963m | RUMET Ostrołęka | paid | ||||
Run Team Piątnica | |||||||||
50 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | 9km + 1963m | Run Team Piątnica | paid | ||||
51 | Skorupski Krzysztof | Łomża | 9km + 1963m | Run Team Piątnica | paid | ||||
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||||||
52 | Broniek Wojciech | Ostrołęka | 9km + 1963m | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | paid | ||||
53 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | 9km + 1963m | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | paid | ||||
54 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | 9km + 1963m | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | paid | ||||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
55 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | 9km + 1963m | Starglass Team Ostrołęka | paid | ||||
56 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | 9km + 1963m | Starglass Team Ostrołęka | paid | ||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
57 | Jagłowski Patryk | Suwałki | 9km + 1963m | TEAM Biegam bo chcę. | paid | ||||
58 | Bałulis Daiwa | Suwałki | 9km + 1963m | TEAM Biegam bo chcę. | paid | ||||
59 | Bałulis Rajmund | Suwałki | 9km + 1963m | TEAM Biegam bo chcę. | paid | ||||
TMT | |||||||||
60 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | 9km + 1963m | TMT | paid | ||||
Turosl biega | |||||||||
61 | Piankowski Tomasz | Turosl | 9km + 1963m | Turosl biega | paid | ||||
Uczelnia Jańskiego w Łomży | |||||||||
62 | Klimaszewski Jaroslaw | Łomza | 1963m | Uczelnia Jańskiego w Łomży | paid | ||||
Uniwersytet w Białymstoku | |||||||||
63 | Klimaszewska Ewelina | Łomża | 1963m | Uniwersytet w Białymstoku | paid | ||||
Vege Runners | |||||||||
64 | Kochman Iwona | Warszawa | 9km + 1963m | Vege Runners | paid | ||||
Za Linią Mety | |||||||||
65 | Marszałek Magdalena | Poznań | 9km + 1963m | Za Linią Mety | paid | ||||
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
66 | Waśko Barbara | Łapy | 9km + 1963m | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
67 | Dambrine Damien | Chojny Młode | 9km + 1963m | paid | |||||
68 | Wróblewski Kamil | Nowodworce | 9km + 1963m | paid | |||||
69 | Wyszyńska Martyna | Białystok | 1963m | paid | |||||
70 | Wyszyńska Magdalena | Białystok | 1963m | paid | |||||
71 | Popławska Marta | Białystok | 9km + 1963m | paid | |||||
72 | Mackiewicz Marek | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
73 | Skawiński Andrzej | Stara Łomża Przy Szosie | 1963m | paid | |||||
74 | Skawiński Hubert | Stara Łomża Przy Szosie | 1963m | paid | |||||
75 | Składanek Paweł | Łomża | 1963m | paid | |||||
76 | Camlet Sylwester | Łomża | 1963m | paid | |||||
77 | Zając Ireneusz | Biecz | 9km + 1963m | paid | |||||
78 | Zborowska Karolina Maria | Łomża | 1963m | paid | |||||
79 | Zborowski Cezary | Łomża | 1963m | paid | |||||
80 | Szot Maria | Ujazd | 9km + 1963m | paid | |||||
81 | Horaczy Krzysztof | Białystok | 9km + 1963m | paid | |||||
82 | Dziubińska Edyta | Warszawa | 1963m | paid | |||||
83 | Dziubiński Mariusz | Warszawa | 1963m | paid | |||||
84 | Tabędzka Katarzyna | Srebrny Borek | 9km + 1963m | paid | |||||
85 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | 9km + 1963m | paid | |||||
86 | Fajkiel-Nowak Kamila | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
87 | Staszewska Barbara | Łomza | 9km + 1963m | paid | |||||
88 | Cichocki Marcin | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
89 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomza | 9km + 1963m | paid | |||||
90 | Bujalski Konrad | Jakubiki | 9km + 1963m | paid | |||||
91 | Małachowski Michał | Łomża | 1963m | paid | |||||
92 | Wichorowski Kamil | Pniewo | 1963m | paid | |||||
93 | Przestrzelski Paweł | Białystok | 9km + 1963m | paid | |||||
94 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mowiecki | 9km + 1963m | paid | |||||
95 | Polak Artur | Pilaszków | 9km + 1963m | paid | |||||
96 | Szymczuk Małgorzata | Żabikowo Prywatbe | 9km + 1963m | paid | |||||
97 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
98 | Kurpiewski Michał | Chojny Młode | 9km + 1963m | paid | |||||
99 | Uznański Adam | Ostrołęka | 9km + 1963m | paid | |||||
100 | Bruliński Kamil | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
101 | Chojnowska Natalia | Łomza | 1963m | paid | |||||
102 | Pasławski Tomasz | Mały Płock | 9km + 1963m | paid | |||||
103 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | 9km + 1963m | paid | |||||
104 | Mularzuk Michał | Ostrołeka | 9km + 1963m | paid | |||||
105 | Skuratko Tomasz | Ostrołeka | 9km + 1963m | paid | |||||
106 | Bastek Zuzanna | Pisz | 9km + 1963m | paid | |||||
107 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 9km + 1963m | paid | |||||
108 | Korolczuk Henryk | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
109 | Sokół Przemysław | Białystok | 9km + 1963m | paid | |||||
110 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
111 | Trybuła Tomasz | Łomża | 9km + 1963m | paid | |||||
112 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | 9km + 1963m | paid | |||||
113 | Zalewski Tomasz | Lomża | 1963m | paid | |||||
114 | Szmigiel Sylwia | Wanacja | 1963m | paid | |||||
115 | Malinowski Szymon | Jednaczewo | 1963m | paid | |||||
116 | Malinowska Iga | Jednaczewo | 1963m | paid | |||||
117 | Kurzątkowski Łukasz | Lomża | 1963m | paid | |||||
118 | Kochanowski Jakub | Łomża | 1963m | paid | |||||
119 | Gałązka Hubert | Stare Chojny | 1963m | paid | |||||
120 | Gałązka Konrad | Stare Chojny | 1963m | paid | |||||
121 | Jemielianiuk Michał | Białystok | 1963m | paid | |||||
122 | Trusiak Artur | Ząbki | 9km + 1963m | paid |
Views: 10093