# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#teamFURIA | |||||||||
1 | Prosińska Magdalena | Ostrołęka | 10km | #teamFURIA | paid | ||||
#teamFURIA | |||||||||
2 | Wróblewska Anna | Ostrołęka | 10km | #teamFURIA | paid | ||||
AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM. TEAM | |||||||||
3 | Trochimowicz Artur | Szczytno | 10km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM. TEAM | paid | ||||
ATP AUGUSTÓW | |||||||||
4 | Kurylo Ewa | Augustów | 10km | ATP AUGUSTÓW | paid | ||||
ATP Augustów | |||||||||
5 | Jarząbski Roman | Augustów | 10km | ATP Augustów | paid | ||||
6 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | 10km | ATP Augustów | paid | ||||
7 | Ginszt Renata | Augustów | 10km | ATP Augustów | paid | ||||
8 | Sierocki Jan | Augustów | 10km | ATP Augustów | paid | ||||
9 | Dawidejt Dariusz | Augustów | 10km | ATP Augustów | paid | ||||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
10 | Gałązka Agnieszka | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | paid | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
11 | Rypina-Gałązka Dorota | Ostrołęka | 10km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | paid | ||||
Biegam dla Justysi | |||||||||
12 | Koziejko Stanisław | Białystok | 10km | Biegam dla Justysi | paid | ||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
13 | Szydlik Adam | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
14 | Stawarz Krzysztof | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
15 | Pruszko Adam | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
16 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | paid | ||||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
17 | Szok Marek | Czarnocin | 10km | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
18 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | 10km | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
19 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | 10km | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
20 | Chojnowski Michał | Łomża | 10km | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
21 | Chojnowska Anna | Łomza | 10km | Biegamy dla zdrowia | paid | ||||
Biegnij Juras Biegnij | |||||||||
22 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | 10km | Biegnij Juras Biegnij | paid | ||||
DHL AUGUSTÓW | |||||||||
23 | Kozłowski Piotr | Augustów | 10km | DHL AUGUSTÓW | paid | ||||
Dam z siebie wszystko | |||||||||
24 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomża | 10km | Dam z siebie wszystko | paid | ||||
Dam z siebie wszystko!!! | |||||||||
25 | Staszewska Barbara | Łomza | 10km | Dam z siebie wszystko!!! | paid | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
26 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 10km | Ducla Academy Warszawa | paid | ||||
Farmacja Tarchomin | |||||||||
27 | Bujalski Konrad | Jakubiki | 10km | Farmacja Tarchomin | paid | ||||
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |||||||||
28 | Waśko Mirosław | Łapy | 10km | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | paid | ||||
Grygo Team | |||||||||
29 | Elster Adam | Łomża | 10km | Grygo Team | paid | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
30 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | 10km | Juvenia Białystok | paid | ||||
KM PSP Łomża / OSP Zbójna | |||||||||
31 | Nowak Mateusz | Zbójna | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | paid | ||||
Klub J.Słowackiego | |||||||||
32 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | 10km | Klub J.Słowackiego | paid | ||||
33 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | 10km | Klub J.Słowackiego | paid | ||||
Kolno Biega | |||||||||
34 | Klimowicz Paulina | Kolno | 10km | Kolno Biega | paid | ||||
35 | Darmetko Paweł | Kolno | 10km | Kolno Biega | paid | ||||
36 | Duda Dominika | Turośl | 10km | Kolno Biega | paid | ||||
37 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | 10km | Kolno Biega | paid | ||||
Kurpie Ostrołęka | |||||||||
38 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | 10km | Kurpie Ostrołęka | paid | ||||
39 | Szczubełek Waldemar | Ostrołęka | 10km | Kurpie Ostrołęka | paid | ||||
Kurpie na Luzie | |||||||||
40 | Szczubełek Agata | Łęg Starościński | 10km | Kurpie na Luzie | paid | ||||
41 | Staskiewicz Jakub | Łęg starosciński | 10km | Kurpie na Luzie | paid | ||||
42 | Korzeniecka Beata | Zbójna | 10km | Kurpie na Luzie | paid | ||||
Kurpie na Luzie | |||||||||
43 | Szymański Paweł | Zbójna | 10km | Kurpie na Luzie | paid | ||||
MD Run Trening | |||||||||
44 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | 10km | MD Run Trening | paid | ||||
Medyk Łomża | |||||||||
45 | Ogonowski Michał | Łomża | 10km | Medyk Łomża | paid | ||||
Najmowicz Triathlon / KM PSP Łomża | |||||||||
46 | Czartoszewski Szymon | Łomża | 10km | Najmowicz Triathlon / KM PSP Łomża | paid | ||||
Narodowe Siły Zbrojne | |||||||||
47 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | 10km | Narodowe Siły Zbrojne | paid | ||||
Następny Krok Team | |||||||||
48 | Borkowski Arek | Ostrołęka | 10km | Następny Krok Team | paid | ||||
Othala | |||||||||
49 | Kowarski Mariusz | Ostrołęka | 10km | Othala | paid | ||||
Palę Wrotki | |||||||||
50 | Łapińska Anna | Białystok | 10km | Palę Wrotki | paid | ||||
51 | Wiazowska Anna | Białystok | 10km | Palę Wrotki | paid | ||||
Pawko Runner Team | |||||||||
52 | Baranowska Marta | Leszczydół Nowiny | 10km | Pawko Runner Team | paid | ||||
Petunie | |||||||||
53 | Kajko Jarosław | Kolno | 10km | Petunie | paid | ||||
54 | Kosiński Marcin | Kolno | 10km | Petunie | paid | ||||
RKB Hajnówka | |||||||||
55 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | 10km | RKB Hajnówka | paid | ||||
RUMET Ostrołęka | |||||||||
56 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | 10km | RUMET Ostrołęka | paid | ||||
Run Team Piątnica | |||||||||
57 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | 10km | Run Team Piątnica | paid | ||||
58 | Modzelewski Paweł | Piątnica | 10km | Run Team Piątnica | paid | ||||
59 | Skorupski Krzysztof | Łomża | 10km | Run Team Piątnica | paid | ||||
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||||||
60 | Broniek Wojciech | Ostrołęka | 10km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | paid | ||||
61 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | 10km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | paid | ||||
62 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | 10km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | paid | ||||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
63 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | paid | ||||
64 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | paid | ||||
65 | Nadwodna-Piersa Dorota | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | paid | ||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
66 | Jagłowski Patryk | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | paid | ||||
67 | Bałulis Daiwa | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | paid | ||||
68 | Bałulis Rajmund | Suwałki | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | paid | ||||
TMT | |||||||||
69 | Jakubowski Marcin | Łomża | 10km | TMT | paid | ||||
Thin Blue Line | |||||||||
70 | Polak Artur | Pilaszków | 10km | Thin Blue Line | paid | ||||
Turosl biega | |||||||||
71 | Piankowski Tomasz | Turosl | 10km | Turosl biega | paid | ||||
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
72 | Waśko Barbara | Łapy | 10km | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
73 | Naskręt Mariusz | Racot | 10km | paid | |||||
74 | Powierża Marta | Łochów | 10km | paid | |||||
75 | Radomska Joanna | Zambrów | 10km | paid | |||||
76 | Perkowski Paweł | Łomża | 10km | paid | |||||
77 | Wiśniewska Katarzyna | Warszawa | 10km | paid | |||||
78 | Zaręba Radosław | Zambrów | 10km | paid | |||||
79 | Przestrzelski Paweł | Białystok | 10km | paid | |||||
80 | Pleskowicz Andrzej | Narew | 10km | paid | |||||
81 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | 10km | paid | |||||
82 | Bochenko Daniel | Brzozowa | 10km | paid | |||||
83 | Bruliński Rafał | Łomża | 10km | paid | |||||
84 | Marzec Marcin | Łomża | 10km | paid | |||||
85 | Fajkiel-Nowak Kamila | Łomża | 10km | paid | |||||
86 | Czartoryska Sylwia | Łomża | 10km | paid | |||||
87 | Świtajewski Piotr | Modzele-Skudosze | 10km | paid | |||||
88 | Krupiński Sebastian | Łomża | 10km | paid | |||||
89 | Cichocki Marcin | Łomża | 10km | paid | |||||
90 | Korolczuk Henryk | Łomża | 10km | paid | |||||
91 | Mościcki Zenon | Rutki | 10km | paid | |||||
92 | Sakowski Maciej | Łomża | 10km | paid | |||||
93 | Ruszczyk Eugeniusz | Łomża | 10km | paid | |||||
94 | Bukowski Andrzej | Łomża | 10km | paid | |||||
95 | Górny Tomasz | Łomża | 10km | paid | |||||
96 | Tabędzka Katarzyna | Srebrny Borek | 10km | paid | |||||
97 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | 10km | paid | |||||
98 | Laszkowski Kamil | Pisz | 10km | paid | |||||
99 | Sobieszuk Marek | Łomża | 10km | paid | |||||
100 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 10km | paid | |||||
101 | Perkowski Wojciech | Warszawa | 10km | paid | |||||
102 | Jakacki Damian | Pniewo | 10km | paid | |||||
103 | Szmit Jarek | Łomża | 10km | paid | |||||
104 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | 10km | paid | |||||
105 | Bruliński Kamil | Łomża | 10km | paid | |||||
106 | Modzelewski Robert | Zambrów | 10km | paid | |||||
107 | Trybuła Tomasz | Łomża | 10km | paid | |||||
108 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | 10km | paid | |||||
109 | Sokół Przemysław | Białystok | 10km | paid | |||||
so-biebie-gam | |||||||||
110 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | 10km | so-biebie-gam | paid |
Views: 9844