# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Miszyn Marek Miasteczko Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
2 Szeremeta Grzegorz Radzionków Start godz. 10:00 Cidry Lotajom 20.00 PLN
3 Prochota-Comblicka Monika Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
4 Dymek Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 8:00 20.00 PLN
5 Stefaniak Emilia Sosnowiec Start godz. 8:00 Katowicki Nordic Walking 20.00 PLN
6 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Start godz. 13:00 20.00 PLN
7 Wojtal Marta Radzionków Start godz. 7:00 Cidry Lotajom 20.00 PLN
8 Starzycki Przemysław Jaworzno Start godz. 10:00 KB MCKiS JAWORZNO 20.00 PLN
9 Łączyk Barbara Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba 20.00 PLN
10 Łączyk Jerzy Czeladź Start godz. 11:00 Optyka K.M. Szczerba 20.00 PLN
11 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Start godz. 11:00 20.00 PLN
12 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Start godz. 6:00 Kęckie Harpagany 20.00 PLN
13 Nowicz Mariusz Księży Las Start godz. 7:00 Cidry Lotajom 20.00 PLN
14 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
15 Gierlotka Maciej Katowice Start godz. 10:00 Biegam po Górach 20.00 PLN
16 Staniak Przemek Bytom Start godz. 6:00 20.00 PLN
17 Paluszek Brygida Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
18 Gross Katarzyna Piekary Śląskie Start godz. 15:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
19 Trąbała Wiktor Mysłowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
20 Trąbała Sara Mysłowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
21 Gierok Anna KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
22 Paluch Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
23 Łapok Kacper Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
24 Włochowicz Olga Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
25 Gierok Beata KATOWICE Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
26 Gierok Artur Katowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
27 Tiahnybok Paweł Kalety Start godz. 12:00 Decathlon CAR Gliwice 20.00 PLN
28 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
29 Fryt Marcin Myslowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
30 Trąbała Katarzyna Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
31 Trąbała Adam Mysłowice Start godz. 10:00 BiegaMYsłowice 20.00 PLN
32 Biernot Sebastian Piekary Śląskie Start godz. 8:00 20.00 PLN
33 Biernot Iwona Piekary Śląskie Start godz. 8:00 20.00 PLN
34 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 SiPB 20.00 PLN
35 Świerc Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
36 Piecuch Anna Nowe Chechło Start godz. 9:00 20.00 PLN
37 Kręglewski Marcin Radzionków Start godz. 17:00 20.00 PLN
38 Warzecha Martyna Radzionków Start godz. 17:00 20.00 PLN
39 Dzionsko Agnieszka Radzionków Start godz. 17:00 20.00 PLN
40 Gajdzik Anna Katowice Start godz. 11:00 20.00 PLN
41 Wiśniewska Sandra Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
42 Szumal Jakub Tarnowskie Góry Start godz. 6:00 20.00 PLN
43 Stalmach Damian Piekary Śląskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
44 Michlik Paulina Wymyslow Start godz. 12:00 20.00 PLN
45 Michlik Mariusz Wymyslow Start godz. 12:00 20.00 PLN
46 Michlik Aleksandra Wymyslow Start godz. 12:00 20.00 PLN
47 Piekielska Maria Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
48 Grabowski Sławomir Bytom Start godz. 10:00 20.00 PLN
49 Grabowska Anna Bytom Start godz. 10:00 Bobry Walking 20.00 PLN
50 Zielińska Grażyna Dobieszowice Start godz. 8:00 Bobry Walking 20.00 PLN
51 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 NORDICUS Strzybnica 20.00 PLN
52 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 NORDICUS Strzybnica 20.00 PLN
53 Adamski Krzysztof Bobrowniki Start godz. 6:00 Bobry Walking 20.00 PLN
54 ŁAPOK Marzena Piekary Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
55 Grudzień Łukasz Piekary Śląskie Start godz. 15:00 20.00 PLN
56 Wrodarczyk Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
57 Wrodarczyk Magdalena Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
58 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Start godz. 9:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
59 Gomułka Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
60 Plewiński Dariusz Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
61 Tkocz Jerzy Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
62 Koba Urszula Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
63 Drynda Franciszek Strzybnica Start godz. 10:00 Nordicus Strzybnica 20.00 PLN
64 Podkocki Piotr Piekary Sląskie Start godz. 6:00 20.00 PLN
65 Tołaj Andrzej Piekary Sląskie Start godz. 6:00 20.00 PLN
66 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
67 Jureczko Joanna Piekary Śląskie Start godz. 11:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
68 Dobrowolska Barbara Bytom Start godz. 11:00 20.00 PLN
69 Dobrowolski Ireneusz Bytom Start godz. 11:00 20.00 PLN
70 Krawczyk Marzena Piekary slaskie Start godz. 14:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
71 Szafarz Sabina Piekary Śl Start godz. 14:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
72 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Start godz. 8:00 20.00 PLN
73 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice Start godz. 6:00 Bobry Walking 20.00 PLN
74 Taisner Tomasz Ruda Śląska Start godz. 6:00 Nordic Team Ruda Śląska 20.00 PLN
75 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Start godz. 6:00 Nordic Team Ruda Śląska 20.00 PLN
76 Widera Aleksandra Tarnowskie Góry Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
77 Koścień Joanna Bytom Start godz. 6:00 20.00 PLN
78 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
79 Papaja Tomasz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
80 Gaweł Artur Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
81 Jasińska Klaudia Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
82 Ludyga Krystian Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
83 Gajdas Sebastian Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
84 Gajdas Sandra Piekary Sląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
85 Kożuch Agnieszka Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
86 Tokarz Joanna Piekary Sląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
87 Michlowicz Damian Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
88 Michlowicz Barbara Piekary Sląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
89 Musialik Sabina Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
90 Kobus Ewelina Katowice Start godz. 10:00 20.00 PLN
91 Pyka Daniel Piekary Śląskie Start godz. 10:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
92 Malinowski Adrian Piekary Śląskie Start godz. 7:00 Lecymy Durś 20.00 PLN
93 Wilczek Krzysztof Radzionków Start godz. 6:00 Cidry lotajom 20.00 PLN
94 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Start godz. 11:00 20.00 PLN
95 Kocent Patryk Piekary Śląskie Start godz. 16:00 20.00 PLN
96 Baron Krzysztof Piekary Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
97 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
98 Umińska-Duraj Sława Piekary Śląskie Start godz. 12:00 20.00 PLN
99 Szyndzina Mariusz Piekary Śląskie Start godz. 10:00 20.00 PLN
100 Szymura Barbara Piekary Śląskie Start godz. 9:00 20.00 PLN


Views: 1838

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ