Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson paid
2 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km Kurzętnik Biega paid
3 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson paid
4 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega paid
5 Beczek Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
6 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking 5km WiśniaTeam paid
7 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
8 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km paid
9 Majer Justyna Malbork Bieg 5km MAMA BIEGA paid
10 Kwiatek Mariusz Laskowice Nordic Walking 5km paid
11 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
12 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
13 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód paid
14 Rakowiecki Zbigniew Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
15 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km 2 DPLOT Elbląg/ PS nr 8 paid
16 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk paid
17 Woron Aleksandra Malbork Bieg 5km Leier Polska sa paid
18 Kopycińska Katarzyna Malbork Nordic Walking 5km paid
19 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km
20 Plewiński Rafał Banino Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki paid
21 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team paid
22 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team paid
23 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km paid
24 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km paid
25 łapinski leszek elbląg Nordic Walking 5km Kluba Elbląskie Włóczykije paid
26 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM paid
27 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km paid
28 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km paid
29 Głąb Marta Malbork Bieg 5km paid
30 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
31 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km paid
32 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO paid
33 Walendziak Alicja GOŚCISZEWO Bieg 5km Kujawscy Runners paid
34 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO TEAM paid
35 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km KRS Formoza paid
36 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km paid
37 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż paid
38 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz paid
39 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega paid
40 Błaszczyk Dorota Malbork Bieg 5km paid
41 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km paid
42 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km paid
43 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team paid
44 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km paid
45 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice paid
46 Świsłocki Bogdan Mikoszewo ul Gdańska34f 82-103 Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
47 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
48 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km paid
49 Jakubowski Leszek Rogóźno Bieg 5km RUN SZEMBRUK paid
50 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 5km Step by Step Trójmiasto paid
51 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
52 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km paid
53 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km paid
54 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km paid
55 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km paid
56 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew paid
57 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK paid
58 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km paid
59 Dziwisz Damian Iława Bieg 5km Nyborg - Mawent :-) paid
60 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km Żarta Wataha paid
61 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega paid
62 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km paid
63 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg 5km Team JK84
64 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Bieg 5km Team JK84
65 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team paid
66 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km Piękny paid
67 Reseman Sylwia Żukowo Nordic Walking 5km paid
68 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid
69 Bajorek Jacek Wyszków Bieg 5km
70 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Nordic Walking 5km GK MALBORK
71 GUZ Robert Tczew Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO paid
72 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK paid
73 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA paid
74 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km paid
75 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km paid
76 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km paid
77 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km paid
78 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega paid
79 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo paid
80 Wojtanis Magdalena Torun Bieg 5km paid
81 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km paid
82 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km ELITE TEAM paid
83 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo paid
84 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km paid
85 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km paid
86 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER paid
87 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 5km KS Sokół Zblewo paid
88 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo paid
89 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km paid
90 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku paid
91 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid
92 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km paid
93 Rokosz Robert Głowno Nordic Walking 5km
94 Pekała Piotr Koszalin Bieg 5km SOSW Koszalin paid
95 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 5km
96 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km paid
97 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom paid
98 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega paid
99 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km paid
100 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid


Views: 1987

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ