# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 DPLOT Elbląg/ PS nr 8 | |||||||||
1 | Szychowski Michał | Elbląg | Bieg 5km | 2 DPLOT Elbląg/ PS nr 8 | paid | ||||
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |||||||||
2 | GUZ Robert | Tczew | Bieg 5km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | paid | ||||
22.BLT | |||||||||
3 | Puchalski Marcin | Malbork | Bieg 5km | 22.BLT | paid | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
4 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Nordic Walking 5km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | paid | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
5 | Małkowska Marzena | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | paid | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
6 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | paid | ||||
Chabrowe Wilki | |||||||||
7 | Plewiński Rafał | Banino | Nordic Walking 5km | Chabrowe Wilki | paid | ||||
ELITE TEAM | |||||||||
8 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic Walking 5km | ELITE TEAM | paid | ||||
ETT Elbląg Triathlon Team | |||||||||
9 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Bieg 5km | ETT Elbląg Triathlon Team | paid | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
10 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | paid | ||||
11 | Rakowiecki Zbigniew | Gdańsk | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | paid | ||||
12 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo ul Gdańska34f 82-103 Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | paid | ||||
13 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | paid | ||||
14 | Szewczyk Agnieszka | Warszawa | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | paid | ||||
First Malbork Team | |||||||||
15 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 5km | First Malbork Team | paid | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
16 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg 5km | Florian Chojnice | paid | ||||
GK MALBORK | |||||||||
17 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Nordic Walking 5km | GK MALBORK | |||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
18 | appel jurek | Bydgoszcz | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | paid | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
19 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg 5km | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
20 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | Bieg 5km | KIJOWY FOLK | paid | ||||
KRS Formoza | |||||||||
21 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Bieg 5km | KRS Formoza | paid | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
22 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
23 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
24 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
Kluba Elbląskie Włóczykije | |||||||||
25 | łapinski leszek | elbląg | Nordic Walking 5km | Kluba Elbląskie Włóczykije | paid | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
26 | Walendziak Alicja | GOŚCISZEWO | Bieg 5km | Kujawscy Runners | paid | ||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
27 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | paid | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
28 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | paid | ||||
Leier Polska sa | |||||||||
29 | Woron Aleksandra | Malbork | Bieg 5km | Leier Polska sa | paid | ||||
MAMA BIEGA | |||||||||
30 | Majer Justyna | Malbork | Bieg 5km | MAMA BIEGA | paid | ||||
Malbork Biega | |||||||||
31 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Bieg 5km | Malbork Biega | paid | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
32 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | paid | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
33 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | paid | ||||
34 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | paid | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
35 | Borkowski Leszek | Grabianów | Nordic Walking 5km | NoWi Siedlce - NW Wschód | paid | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
36 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic Walking 5km | Nordic Walking Pasłęk | paid | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
37 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Bieg 5km | Nowy Staw Biega | paid | ||||
38 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Bieg 5km | Nowy Staw Biega | paid | ||||
Nyborg - Mawent :-) | |||||||||
39 | Dziwisz Damian | Iława | Bieg 5km | Nyborg - Mawent :-) | paid | ||||
Osp Frombork | |||||||||
40 | Rychcik Iza | Frombork | Bieg 5km | Osp Frombork | paid | ||||
Piękny | |||||||||
41 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 5km | Piękny | paid | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
42 | Urban Henryk | Kwidzyn | Bieg 5km | ROCK70RUNNER | paid | ||||
RUN SZEMBRUK | |||||||||
43 | Jakubowski Leszek | Rogóźno | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | paid | ||||
44 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | paid | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
45 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | paid | ||||
SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
46 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg 5km | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | paid | ||||
SOSW Koszalin | |||||||||
47 | Pekała Piotr | Koszalin | Bieg 5km | SOSW Koszalin | paid | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
48 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid | ||||
49 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Bieg 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
50 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg 5km | Safe Sport Team | paid | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
51 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Bieg 5km | Salon Optyczny Prestiż | paid | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
52 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg 5km | Spartanie Dzieciom | paid | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
53 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic Walking 5km | Step by Step Trójmiasto | paid | ||||
Team JK84 | |||||||||
54 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Bieg 5km | Team JK84 | |||||
55 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Bieg 5km | Team JK84 | |||||
Team Salceson | |||||||||
56 | Babalski Wojciech | Kurzętnik | Bieg 5km | Team Salceson | paid | ||||
57 | Kirzeniewski Adrian | Kurzętnik | Bieg 5km | Team Salceson | paid | ||||
VALDANO TEAM | |||||||||
58 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg 5km | VALDANO TEAM | paid | ||||
59 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Bieg 5km | VALDANO TEAM | paid | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
60 | Waniewski Łukasz | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | paid | ||||
61 | Ziniewicz Emil | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | paid | ||||
62 | Ziniewicz Leon | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | paid | ||||
63 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | paid | ||||
WiśniaTeam | |||||||||
64 | wiśniewski maciej | malbork | Nordic Walking 5km | WiśniaTeam | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
65 | Cicherski Szymon | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
66 | Kwiatek Mariusz | Laskowice | Nordic Walking 5km | paid | |||||
67 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | Nordic Walking 5km | paid | |||||
68 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg 5km | ||||||
69 | Klonowska Katarzyna | Stare Pole | Nordic Walking 5km | paid | |||||
70 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Nordic Walking 5km | paid | |||||
71 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Nordic Walking 5km | paid | |||||
72 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Bieg 5km | paid | |||||
73 | Głąb Marta | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
74 | Przybyła Marta | Janówka | Bieg 5km | paid | |||||
75 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic Walking 5km | paid | |||||
76 | Błaszczyk Dorota | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
77 | Leymann Mirosław | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
78 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Bieg 5km | paid | |||||
79 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Nordic Walking 5km | paid | |||||
80 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Bieg 5km | paid | |||||
81 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Bieg 5km | paid | |||||
82 | Krupieńska Ewa | Elbląg | Bieg 5km | paid | |||||
83 | Pawłowska Beata | Elbląg | Bieg 5km | paid | |||||
84 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Bieg 5km | paid | |||||
85 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | paid | |||||
86 | Gachewicz Milena | Szembruk | Bieg 5km | paid | |||||
87 | Reseman Sylwia | Żukowo | Nordic Walking 5km | paid | |||||
88 | Bajorek Jacek | Wyszków | Bieg 5km | ||||||
89 | Chachulska Teresa | Malbork | Nordic Walking 5km | paid | |||||
90 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg 5km | paid | |||||
91 | Dziedzic Marcin | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
92 | Dziedzic Aneta | Malbork | Nordic Walking 5km | paid | |||||
93 | Wojtanis Magdalena | Torun | Bieg 5km | paid | |||||
94 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg 5km | paid | |||||
95 | Kowalczuk Agnieszka | Gronajny | Bieg 5km | paid | |||||
96 | Kowalczuk Szymon | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
97 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5km | paid | |||||
98 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5km | paid | |||||
99 | Rokosz Robert | Głowno | Nordic Walking 5km | ||||||
100 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Nordic Walking 5km | paid | |||||
101 | Kowalski Szymon | Malbork | Bieg 5km | paid | |||||
102 | Dęga Lidia | Tralewo | Nordic Walking 5km | paid | |||||
103 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | paid | |||||
104 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Nordic Walking 5km | paid | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
105 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 5km | drużyna szpiku | paid | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
106 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg 5km | Żarta Wataha | paid |
Views: 6747