Biegun Zimna 2021
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kamiński Lech Suwałki Bieg Walentynkowy 8 km
2 Kalinowski Krystian Białystok Śnieżna Odyseja 27 km AGR Podlasie paid
3 Ruszewska Anita Suwałki Bieg Walentynkowy 8 km paid
4 Ruszewski Tomasz Suwałki Nocny Patrol 12 km paid
5 Chmielewska Dorota Olecko Bieg Walentynkowy 8 km Olecko Biega paid
6 Warykowski Stanislaw Olecko Bieg Walentynkowy 8 km Olecko Biega paid
7 Pazio Jakub Ostrołęka Śnieżna Odyseja 27 km Biegam bo lubię Ostrołęka paid
8 Popowska Monika Suwałki Bieg Walentynkowy 8 km paid
9 Putra - Kamińska 1 Anna Suwalki Bieg Walentynkowy 8 km
10 Gasiewska Magda Augustow Nocny Patrol 12 km
11 Hangiel Urszula Warszawa Bieg Walentynkowy 8 km Żwawe żółwie paid
12 Biel Lukasz Warszawa Śnieżna Odyseja 27 km paid
13 Karpowicz Arkadiusz Suwałki Bieg Walentynkowy 8 km paid
14 Karpowicz Marta Suwałki Bieg Walentynkowy 8 km paid
15 Kulczyniec Grzegorz Kulczyniec Olecko Nocny Patrol 12 km Olecko biega
16 Janczulewicz Tomasz Sejny Nocny Patrol 12 km paid
17 Nowicki Krzysztof Jeleniewo Pakiet biegowy - NP + ŚO
18 Leszczyński Marcin Białystok Śnieżna Odyseja 27 km TiM Małego
19 CZEKALSKI MARIUSZ Bialobiel Śnieżna Odyseja 27 km BBL Ostrołęka paid
20 Bochenko Daniel Brzozowa Nocny Patrol 12 km paid
21 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Śnieżna Odyseja 27 km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
22 Hołdyński Henryk Sejny Pakiet biegowy - NP + ŚO paid
23 Wołyniec Paweł Ełk Nocny Patrol 12 km 41blp 414klp paid
24 Ciepłowski Ryszard Suwałki Nocny Patrol 12 km paid
25 Ogórkis Dariusz Sejny Nocny Patrol 12 km www.fizjoterpia-suwalki.pl
26 Olszewska Sylwia Suwałki Spotkania i Filmy paid
27 Wołyniec Mirosław Ełk Nocny Patrol 12 km paid
28 Kwiatkowski Michał Augustów Nocny Patrol 12 km Bracia jaćwieży paid
29 Staniszewska Teresa Szczuczyn Bieg Walentynkowy 8 km Szczuczyn Awissa
30 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Bieg Walentynkowy 8 km Szczuczyn Awissa
31 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy ATP Augustów
32 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy ATP Augustów
33 Nowicki Adam Białystok Nocny Patrol 12 km Biegostok paid
34 Famulski Mariusz Grabowo Nocny Patrol 12 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
35 Pawłowska Julia Białystok Nocny Patrol 12 km 3T Białystok paid
36 Przekop Mateusz Suwałki Spotkania i Filmy paid
37 Popławski Artur Kolonia Rybacka Nocny Patrol 12 km 24 WOG Giżycko
38 Ostapowicz Magdalena Augustów Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy NatFit Team paid
39 Muczyński Mateusz Augustów Nocny Patrol 12 km Bracia jaćwieży paid
40 granacka aleksandra granacka Augustów Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy
41 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy AGR Podlasie paid
42 Łaskowska Marzena Olecko Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy Wkurw_Team
43 Łaskowski Tomasz Olecko Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy Wkurw_Team
44 Mieczkowska Paulina Suwałki Spotkania i Filmy limit reached
45 Garczarczyk Tomasz Suwałki Nocny Patrol 12 km paid
46 Niewczas Robert Warszawa Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy Wkurw_Team paid
47 Jagłowski Patryk Suwałki Nocny Patrol 12 km TEAM Biegam bo chcę. paid
48 Kierzkowska Aniela Białystok Bieg Walentynkowy 8 km Białostocka Sekta Biegaczy paid
49 Kierzkowski Marcin Białystok Bieg Walentynkowy 8 km Białostocka Sekta Biegaczy paid
50 Kolęda Artur Mazurki Nocny Patrol 12 km OrtoStom Augustów paid
51 Piekarska Julita Augustów Nocny Patrol 12 km Bracia jaćwieży paid
52 Borowska Justyna Białystok Nocny Patrol 12 km Gladiators by RMF4RT paid
53 Dawidejt Paweł Augustów Nocny Patrol 12 km AGR Podlasie paid
54 Wasilewski Andrzej Augustów Nocny Patrol 12 km Bracia jaćwieży paid
55 Bańkowska Anna Białystok Nocny Patrol 12 km
56 Jaworowski Krzysztof Olecko Bieg Walentynkowy 8 km
57 Święczkowska Marzanna Olecko Nocny Patrol 12 km HirołSromy paid
58 DUDEK Krzysztof OLECKO Nocny Patrol 12 km HirołSromy paid
59 Olszewski Tomasz Olecko Pakiet biegowy - NP + ŚO paid
60 Dąbrowska Sylwia Białystok Nocny Patrol 12 km OUTDOOR TRAINING paid
61 Bałulis Daiwa Suwałki Bieg Walentynkowy 8 km TEAM Biegam bo chcę. paid
62 Bałulis Rajmund Suwałki Śnieżna Odyseja 27 km TEAM Biegam bo chcę. paid
63 Falkowski Marek Białystok Nocny Patrol 12 km st4.pl paid
64 Putra - Kaminska Anna Suwalki Spotkania i Filmy limit reached
65 Kulik Dariusz Białystok Nocny Patrol 12 km OUTDOOR TRAINING paid
66 Sznurkowska Sylwia Suwałki Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy paid
67 Sznurkowski Dawid Suwałki Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy paid
68 Radziszewska Joanna Fasty Bieg Walentynkowy 8 km 3T Białystok
69 Monach Katarzyna Białystok Bieg Walentynkowy 8 km 3T Białystok paid
70 Ciunczyk Dorota Białystok Bieg Walentynkowy 8 km 3T paid
71 Żukowska Aniela Majówka Nocny Patrol 12 km paid
72 Jeżowski Jacek Lublin Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy Lubelski Klub Morsów
73 Ołowski Kamil Dzierzgoń Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team
74 Wielgat Artur Netta Folwark Pakiet biegowy - NP + ŚO Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne paid
75 Krzywicki Leszek Suwałki Nocny Patrol 12 km paid
76 Ferenc Adrian Pisz Śnieżna Odyseja 27 km Klub Morsów w Piszu paid
77 Gromotowicz Łukasz Białystok Nocny Patrol 12 km OUTDOOR TRAINING paid
78 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Nocny Patrol 12 km ORTOSTOM AUGUSTÓW paid
79 Słotwiński Adam Ełk Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy paid
80 Kitlas Dariusz Sochonie Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy
81 Paszkowska Barbara Suwałki Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy paid
82 Chrulska Joanna Augustów Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy paid
83 Sznejder Anita Suwałki Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy
84 Kosiorek Łukasz Białystok Nocny Patrol 12 km OUTDOOR TRAINING paid


Views: 7154

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ