# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gnacikowska Maja Świętochłowice Biegi dla dzieci (50-800m) paid on-line
2 Gnacikowski Mikołaj Świętochłowice Biegi dla dzieci (50-800m) paid on-line
3 GNACIKOWSKA marta Świętochłowice Bieg 5km paid on-line
4 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 10km MK team paid on-line
5 Salisz Mirosław Siemianowice Śląskie NW 5km paid on-line
6 Cieślok Roksana Trachy Bieg 5km paid on-line
7 Szczepanek Łukasz Chorzów Bieg 10km 35.00 PLN
8 Rola Agnieszka Bieruń NW 5km BIE-RUN paid on-line
9 Popczyk Ewa Będzin NW 5km Aktywne Kijanki Grodziec paid on-line
10 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 5km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil paid on-line
11 Łoszajć Justyna Sosnowiec NW 5km 40.00 PLN
12 Butkiewicz Anna Sopot Bieg 5km nie mam 35.00 PLN
13 Szczęsny Danuta Tarnowskie Góry NW 5km NORDICUS Strzybnica 35.00 PLN
14 Ośródka Jolanta Tarnowskie Góry Bieg 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
15 Kazimierek Aleksander Kobiór Bieg 5km Tygryski paid on-line
16 Maciaszczyk Monika Chorzów Bieg 5km paid on-line
17 Kazimierek Marcin Kobior Bieg 5km Tygryski paid on-line
18 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 5km #GrodziecRun paid on-line
19 Perkowski Dariusz Płock Bieg 10km paid on-line
20 Kruk Paweł Białobrzegi Bieg 5km paid on-line
21 Rost Magdalena Świętochłowice Biegi dla dzieci (50-800m) paid on-line
22 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km paid on-line
23 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza Bieg 5km paid on-line
24 Grabara Adam Katowice Bieg 10km paid on-line
25 Rojczyk Katarzyna Katowice Bieg 10km paid on-line
26 Podleśny Paweł Bieruń Bieg 5km 35.00 PLN
27 Fundament Stanisław Siemianowice Śląskie Biegi dla dzieci (50-800m) Sp 6 Siemianowice Śląskie paid on-line
28 Dziwiński Piotrek Katowice Biegi dla dzieci (50-800m) paid on-line
29 Dziwińska Zosia Katowice Biegi dla dzieci (50-800m) paid on-line
30 Langer Magdalena Gliwice NW 5km paid on-line
31 Chwałek Agnieszka Katowice Bieg 5km paid
32 Lerach-Pietrzykowska Anna Zabrze Bieg 5km 40.00 PLN
33 Michniewicz Tadeusz knurów Bieg 5km Niezrzeszony paid on-line
34 Godziuk Roman Toruń Bieg 5km paid on-line
35 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie NW 5km paid on-line
36 Kowalczyk Patrycja Gliwice NW 5km 40.00 PLN
37 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team 35.00 PLN
38 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team paid on-line
39 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team paid on-line
40 Niemiec Bogdan Tarnowskie Góry NW 5km Nordicus Strzybnica paid
41 Ziomek Katarzyna Bytom Bieg 5km paid
42 Pawlik Tomasz Zabrze Bieg 5km paid
43 Kliś Damian Zabrze Bieg 5km 35.00 PLN
44 Ciesielski Krzysztof 62-200 Gniezno Bieg 5km FAST WALKER paid on-line
45 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry NW 5km paid on-line
46 Szcząchor Judyta Bytom NW 5km 35.00 PLN
47 Więcek Beata Sosnowiec NW 5km paid on-line
48 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 5km 40.00 PLN
49 Gorus Anna Zabrze Bieg 5km Night Runners Zabrze 35.00 PLN
50 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza Biegi dla dzieci (50-800m) paid on-line
51 Urych Łukasz Katowice Bieg 5km Run as One paid on-line
52 Tejs Jagoda Siemianowice Slaskie Biegi dla dzieci (50-800m) JagodowyTeam paid on-line
53 Czapura Elżbieta Siemianowice Śląskie NW 5km MK team paid on-line
54 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Biegi dla dzieci (50-800m) paid on-line
55 Sojka Joanna Siemianowice Bieg 5km Rodzic Sportowca paid on-line
56 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km paid on-line
57 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Bieg 5km 35.00 PLN
58 Kaniecki Łukasz Pruszków NW 5km paid on-line
59 Zydroń Wiesław Katowice NW 5km Z Kijkami Nam Po Drodze paid on-line
60 Hudaszek Joanna Wojkowice NW 5km 35.00 PLN
61 Krupa Grzegorz Katowice NW 5km Z kijkami po drodze 40.00 PLN
62 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg 10km KEMPER TEAM paid on-line
63 Masłowska Magdalena Siedliska Bieg 5km paid
64 Struzik Alicja Kuźnia Raciborska Bieg 5km paid
65 Probierz Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 10km 35.00 PLN
66 Famuła Anna Katowice Bieg 10km Famuła Team paid
67 Sitko Krzysztof Wojkowice NW 5km 35.00 PLN
68 Sitko Magdalena Wojkowice Bieg 5km 35.00 PLN
69 Wykurz Lilana Wojkowice Bieg 10km 40.00 PLN
70 Łabuś Sławomir Tychy Bieg 5km paid on-line
71 Łabuś Piotr Tychy Bieg 5km paid on-line
72 Kachniarz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid on-line
73 Banasiewicz Kuba Katowice Biegi dla dzieci (50-800m) BananTeam paid on-line
74 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 10km Lecymy Durś 40.00 PLN
75 Gaidas Sebastian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra paid on-line
76 Bogusz Damian Zabrze Bieg 10km 47.00 PLN
77 Woźniakowski Andrzej Łazy Bieg 5km paid on-line
78 Michalska Beata Tarnowskie Góry Bieg 5km paid on-line
79 Stolarski Mirek Katowice NW 5km paid on-line
80 Wróblewski Dariusz Katowice Bieg 10km paid on-line
81 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Biegi dla dzieci (50-800m) 35.00 PLN
82 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza Biegi dla dzieci (50-800m) 35.00 PLN
83 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km 35.00 PLN
84 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg 5km paid
85 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 10km paid
86 Kulisz Adam Chorzów Bieg 5km W Pogoni Za Duchem paid
87 Maniura Iwona Bytom Bieg 10km SZOMBIERKI DREAM TEAM paid on-line
88 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 5km 35.00 PLN
89 Sieczka Karolina Sosnowiec Bieg 5km 35.00 PLN
90 Szczepańska Oksana Kraków NW 5km paid on-line
91 Sieczka Anna Sosnowiec NW 5km 35.00 PLN
92 Tyburski Łukasz Katowice Bieg 5km paid on-line
93 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg 10km paid on-line
94 Graczykowska Anna Inowroclaw Bieg 5km BBKTS paid on-line
95 Kiełczewska Katarzyna Tychy Bieg 10km 47.00 PLN
96 Jach Joanna Łazy Bieg 5km paid on-line
97 Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra Tychy Bieg 10km paid
98 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Bieg 5km Famuła Team paid on-line
99 Podgórski Krzysztof Katowice Bieg 10km Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego paid on-line
100 Pawlik Kacper Zabrze Biegi dla dzieci (50-800m) paid


Views: 1080

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ