# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Witkowski Aleksander | Warszawa | Polska | min. 2000 m | szkoła społeczna nr 10 warszawa | paid |
2 | Dzieciątkowski Jarosław Dzieciątkowski | Gliwice | Polska | min. 2000 m | Opel Active Team | paid |
3 | Moskwa Gabriela | Józefosław | Polska | min. 2000 m | paid | |
4 | Wysmyk Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
5 | Fijał Oliwia | Gołębiewo Wielkie | Polska | min. 2000 m | Tumboteam | paid |
6 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | min. 2000 m | paid | |
7 | Kiliańska Grażyna | Katowice | Polska | min. 2000 m | paid | |
8 | Rajkowski Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
9 | Krygier Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | paid |
10 | Kownacka Kamila | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
11 | Warmowska Monika | Juszkowo | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | paid |
12 | Szypliński Wojciech | GDANSK | Polska | min. 2000 m | NSP Sokrates | paid |
13 | Domel Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
14 | Domel Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
15 | Rogalska Agnieszka | Czerniewo | Polska | min. 2000 m | paid | |
16 | Konarzewska Natalia | Czerniewo | Polska | min. 2000 m | paid | |
17 | Paradowska Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | paid |
18 | Suchocki Artur | Iława | Polska | min. 2000 m | paid | |
19 | Meler Benia | Wageningen | Polska | min. 2000 m | Pallas 67 | paid |
20 | Juszczak Dominika | Rotmanka | Polska | min. 2000 m | paid | |
21 | Bieliński Dominik | Gdynia | Polska | min. 2000 m | NB Team | paid |
22 | Neyman Gniewko | Szczecin | Polska | min. 2000 m | paid | |
23 | Rutkowski Sebastian | Gronowo Górne | Polska | min. 2000 m | paid | |
24 | Manias Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SUT | paid |
25 | Lulewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Grupa Trójmiasto | paid |
26 | Stachowski Tomasz Stachowski | Kowale | Polska | min. 2000 m | paid | |
27 | Kejzer Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | ZBUKALAJ TEAM | paid |
28 | Słaby Amelia | Grzepnica | Polska | min. 2000 m | Szczecin International School | paid |
29 | Balicka Lidia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
30 | Mazur Karolina Ewa | Szczecin | Polska | min. 2000 m | Szczecin International School | paid |
31 | Czarnota Amelia | Dołuje | Polska | min. 2000 m | paid | |
32 | ZANDER SZYMON | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | PRUSZCZ BIEGA | paid |
33 | Makowski Mateusz | Warszawa | Polska | min. 2000 m | paid | |
34 | Moskwa Joanna | Józefosław | Polska | min. 2000 m | paid | |
35 | Kowalke Waldek | Pruszcz Gd | Polska | min. 2000 m | paid | |
36 | Stormowski Mariusz | Kowale | Polska | min. 2000 m | paid | |
37 | Świlski Ryszard | Pruszcz Gdanski | Polska | min. 2000 m | paid | |
38 | Zielke Marian | Buszkowy | Polska | min. 2000 m | paid | |
39 | Werner Dawid | Szczecin | Polska | min. 2000 m | paid | |
40 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | paid |
41 | Oleszek Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
42 | Meler Ula | Gdañsk | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega, Straszyn Biega/Iron Team | paid |
43 | Nowakowski Dominik | ŻUKCZYN | Polska | min. 2000 m | paid | |
44 | Hirt Marta | Gdansk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | paid |
45 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | min. 2000 m | paid | |
46 | Lulewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Grupa Trójmiasto | paid |
47 | Smus Maria | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SP1 | paid |
48 | Smus Kamila | ROKITNICA | Polska | min. 2000 m | paid | |
49 | Mąkosa Barbara | Juszkowo | Polska | min. 2000 m | paid | |
50 | Smus Mariusz | Rokitnica | Polska | min. 2000 m | I'm back ;) | paid |
51 | Jarońska Aneta | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | paid |
52 | Piotrowicz Magdalena | Olsztyn | Polska | min. 2000 m | paid | |
53 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | MORSY SKARSZEWY | paid |
54 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | paid |
55 | Wąsik Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Iron Team | paid |
56 | Jordan Rojas Dorota | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | DCT | paid |
57 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Iron Team | paid |
58 | Kaczkiewicz Damian | Gliwice | Polska | min. 2000 m | Night Runners Gliwice | paid |
59 | Malczewska Ania | Gliwice | Polska | min. 2000 m | paid | |
60 | Mazur Ewelina | Gliwice | Polska | min. 2000 m | paid | |
61 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | min. 2000 m | paid | |
62 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SUT | paid |
63 | Fortuna Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
64 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | paid | |
65 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Polska | min. 2000 m | paid | |
66 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | min. 2000 m | Rotmania / 49BLot. | paid |
67 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | paid |
68 | Kiełkucki Mariusz | trabki małe | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | paid |
69 | Kiełkucka Alicja | Trąbki Małe | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | paid |
70 | WALCZAK Robert | Braniewo | Polska | min. 2000 m | Rozbiegane Braniewo | paid |
71 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
72 | Czupa Barbara | Warszawa | Polska | min. 2000 m | paid | |
73 | Pomirski Robert | Rusocin | Polska | min. 2000 m | paid | |
74 | Czupa Bartosz | Warszawa | Polska | min. 2000 m | paid | |
75 | Czupa Tomasz | Warszawa | Polska | min. 2000 m | paid | |
76 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Żarta Wataha | paid |
77 | Vaysberg Grygoriy | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
78 | Vaisberg Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
79 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | paid |
80 | Hefczyc Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
81 | RADECKA ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | paid |
82 | RADECKI GRZEGORZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | paid |
83 | Falasa Marcin | Pszczółki | Polska | min. 2000 m | paid | |
84 | Falasa Joanna | Pszczółki | Polska | min. 2000 m | paid | |
85 | Furmanek-Kopiec Magdalena Furmanek-Kopiec | Nowy Sącz | Polska | min. 2000 m | paid | |
86 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | paid |
87 | Dalecki Mateusz | Olsztyn | Polska | min. 2000 m | paid | |
88 | Rogowska Beata | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | paid | |
89 | Ponomarov Fiodor | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
90 | Ponomarova Kateryna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
91 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | min. 2000 m | Ślimak Biega z Pruszcz Biega | paid |
92 | Stachowski Marek | Pruszcz Gdanski | Polska | min. 2000 m | paid | |
93 | Jarzebowska Wieslawa | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
94 | Krakowiak Karolina | Wrocław | Polska | min. 2000 m | paid | |
95 | KURZEJ Jula | Wrocław | Polska | min. 2000 m | paid | |
96 | KURZEJ Dorota | Wrocław | Polska | min. 2000 m | paid | |
97 | Apanasewicz Iga | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
98 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
99 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | paid | |
100 | KOTYŃSKA NIKOLA | JUSZKOWO | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON | paid |
Views: 7515