Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 3 ETAP
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż
2 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 5km Step by Step Trójmiasto
3 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
4 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
5 Rakowiecki Zbigniew Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
6 Beczek Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
7 Woron Aleksandra Malbork Bieg 5km Leier Polska paid
8 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK paid
9 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK paid
10 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km paid
11 Plewiński Rafał Banino Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki paid
12 Majer Justyna Malbork Bieg 5km MAMA BIEGA paid
13 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km paid
14 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson paid
15 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson paid
16 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking 5km WiśniaTeam paid
17 Reseman Sylwia Zukowo Nordic Walking 5km ESJA Team paid
18 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 5km ESJA Team paid
19 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km paid
20 Łapinski Leszek Elbląg Nordic Walking 5km Elbląskie Włóczykije paid
21 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km niestowarzyszony paid
22 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km paid
23 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km paid
24 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
25 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk paid
26 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km paid
27 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 5km
28 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km paid
29 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km paid
30 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km paid
31 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km paid
32 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON paid
33 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km paid
34 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km paid
35 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
36 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km paid
37 GUZ Robert Tczew Bieg 5km paid
38 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km
39 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km
40 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km
41 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km paid
42 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km paid
43 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km paid
44 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK paid
45 Głąb Marta Malbork Bieg 5km paid
46 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching paid
47 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team paid
48 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice paid
49 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
50 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo paid
51 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km paid
52 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km paid
53 Kwiatek Mariusz Kwiatek Laskowice Nordic Walking 5km paid
54 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM paid
55 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Kujawscy Runners paid
56 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO paid
57 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku paid
58 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km paid
59 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER paid
60 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo paid
61 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km paid
62 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega paid
63 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK paid
64 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team paid
65 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km paid
66 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km . ELITE TEAM paid
67 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO paid
68 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Waniewski Coaching paid
69 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód paid
70 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km paid
71 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
72 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team paid
73 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km PS nr 8 paid
74 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km paid
75 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km paid
76 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo paid
77 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO paid
78 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega paid
79 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork paid
80 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km paid
81 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew paid
82 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team paid
83 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom paid
84 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz paid
85 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km paid
86 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
87 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km paid
88 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO paid
89 Pekała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo/SOSW Koszalin paid
90 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km paid
91 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team
92 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega paid
93 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega
94 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km paid
95 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km paid
96 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team paid
97 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km paid


Views: 1300

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ