Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 3 ETAP

KLASYFIKACJA PO 3 ETAPACH - BIEG

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ PLEC DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 EATP STARTY RAZEM STARTA Uwagi
1 97 LEON ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 1 Bieg 5km M 0-19 OPEN 1 00:18:29 00:19:19 00:17:38 3 0:55:26
2 96 EMIL ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 2 Bieg 5km M 0-19 OPEN 2 00:19:11 00:19:09 00:19:24 3 0:57:44 0:02:18
3 54 PIOTR PEKAŁA SOSW Koszalin Koszalin M 3 Bieg 5km M 50-54 OPEN 3 00:21:06 00:18:42 00:18:04 3 0:57:52 0:02:26
4 29 ROBERT KORDECKI Maratończyk Wielki Klincz Wielki Klincz M 4 Bieg 5km M 25-29 1 00:19:26 00:19:33 00:19:41 3 0:58:40 0:03:14
5 25 ZENON KASZUBOWSKI VALDANO TEAM Malbork M 5 Bieg 5km M 55-59 1 00:20:21 00:19:48 00:18:47 3 0:58:56 0:03:30
6 4 DAWID BIEŃKOWSKI First Malbork Team Malbork M 6 Bieg 5km M 25-29 2 00:19:52 00:19:41 00:19:36 3 0:59:09 0:03:43 Nieopłacony 3 start
7 62 JAN SALEWSKI Kujawscy Runners / Alior Bank / Good-Time Gdynia M 7 Bieg 5km M 40-44 1 00:19:42 00:19:26 00:20:04 3 0:59:12 0:03:46
8 19 KAMILA GRZONKA KS Sokół Zblewo Bytonia K 1 Bieg 5km K 35-39 OPEN 1 00:20:31 00:21:11 00:20:37 3 1:02:19 0:06:53
9 51 ŁUKASZ OLSZEWSKI Kwidzyn Biega Kwidzyn M 8 Bieg 5km M 35-39 1 00:21:48 00:21:28 00:21:15 3 1:04:31 0:09:05
10 10 TOMASZ DĘBSKI Kwidzyn M 9 Bieg 5km M 50-54 1 00:21:37 00:21:48 00:22:19 3 1:05:44 0:10:18
11 70 RADOSŁAW SZYSZKA Bydgoszcz M 10 Bieg 5km M 35-39 2 00:21:51 00:21:49 00:22:18 3 1:05:58 0:10:32
12 3 JACEK BERNACKI KRS Formoza Połchowo M 11 Bieg 5km M 50-54 2 00:22:50 00:21:48 00:21:23 3 1:06:01 0:10:35
13 16 ANDRZEJ GŁĄB Waniewski Coaching Malbork M 12 Bieg 5km M 50-54 3 00:21:50 00:22:47 00:21:47 3 1:06:24 0:10:58
14 20 ROBERT GUZ 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Tczew M 13 Bieg 5km M 45-49 1 00:22:46 00:22:01 00:22:37 3 1:07:24 0:11:58
15 21 DANIEL HOFFMANN KS Sokół Zblewo Zblewo M 14 Bieg 5km M 40-44 2 00:22:04 00:22:31 00:22:57 3 1:07:32 0:12:06
16 66 MARCIN SUCHOMSKI Nowy Staw Biega Nowy Staw M 15 Bieg 5km M 35-39 3 00:22:37 00:23:13 00:21:44 3 1:07:34 0:12:08
17 81 MAGDALENA WOJTANIS Torun K 2 Bieg 5km K 35-39 OPEN 2 00:23:30 00:22:30 00:22:23 3 1:08:23 0:12:57
18 101 ŁUKASZ WANIEWSKI Waniewski Coaching Malbork M 16 Bieg 5km M 0-19 1 00:24:17 00:22:02 00:22:09 3 1:08:28 0:13:02
19 34 SZYMON KOWALSKI Malbork M 17 Bieg 5km M 40-44 3 00:23:34 00:22:37 00:22:37 3 1:08:48 0:13:22
20 23 LESZEK JAKUBOWSKI RUN SZEMBRUK Rogóźno M 18 Bieg 5km M 35-39 4 00:22:58 00:23:11 00:23:01 3 1:09:10 0:13:44
21 79 SŁAWOMIR WĄDOŁOWSKI Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" Braniewo M 19 Bieg 5km M 45-49 2 00:23:23 00:23:10 00:24:18 3 1:10:51 0:15:25
22 84 DAWID ZYCH Spartanie Dzieciom Elbląg M 20 Bieg 5km M 45-49 3 00:23:23 00:23:36 00:23:55 3 1:10:54 0:15:28
23 78 RYSZARD "VALDANO" WALENDZIAK VALDANO TEAM Gościszewo M 21 Bieg 5km M 45-49 4 00:23:45 00:24:08 00:23:54 3 1:11:47 0:16:21
24 47 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański K 3 Bieg 5km K 45-49 OPEN 3 00:24:08 00:23:39 00:25:03 3 1:12:50 0:17:24
25 60 JERZY RUDNIK Florian Chojnice Chojnice K 4 Bieg 5km K 65-69 1 00:23:47 00:24:22 00:24:54 3 1:13:03 0:17:37
26 56 MARTA PRZYBYŁA Janówka K 5 Bieg 5km K 30-34 1 00:24:35 00:23:39 00:25:14 3 1:13:28 0:18:02
27 69 MICHAŁ SZYCHOWSKI 2 DPLOT Elbląg/ PS nr 8 Elbląg M 22 Bieg 5km M 30-34 1 00:25:47 00:24:37 00:25:13 3 1:15:37 0:20:11
28 2 GRZEGORZ BENDERSKI Kwidzyn M 23 Bieg 5km M 50-54 4 00:26:39 00:25:04 00:26:03 3 1:17:46 0:22:20
29 74 MAŁGORZATA TAMKUN-PAWŁOWSKA ETT Elbląg Triathlon Team Braniewo K 6 Bieg 5km K 45-49 1 00:27:05 00:25:08 00:26:25 3 1:18:38 0:23:12
30 39 MIROSŁAW LEYMANN Malbork M 24 Bieg 5km M 35-39 5 00:27:11 00:26:33 00:25:33 3 1:19:17 0:23:51
31 7 MAREK BOGALECKI Safe Sport Team Starogard Gdański M 25 Bieg 5km M 60-64 1 00:24:30 00:28:47 00:26:56 3 1:20:13 0:24:47
32 77 ALICJA WALENDZIAK Kujawscy Runners GOŚCISZEWO K 7 Bieg 5km K 40-44 1 00:26:15 00:28:10 00:27:03 3 1:21:28 0:26:02
33 49 KATARZYNA NAUMCZYK Salon Optyczny Prestiż Malbork K 8 Bieg 5km K 35-39 1 00:27:56 00:26:55 00:27:37 3 1:22:28 0:27:02
34 104 WOJCIECH TOŁKACZ Malbork Biega Malbork M 26 Bieg 5km M 55-59 2 00:28:05 00:24:21 00:30:18 3 1:22:44 0:27:18
35 5 MARCIN BINISZKIEWICZ Tczew M 27 Bieg 5km M 40-44 4 00:27:44 00:26:33 00:28:45 3 1:23:02 0:27:36
36 13 MARCIN DZIEDZIC Malbork M 28 Bieg 5km M 35-39 6 00:28:02 00:27:37 00:27:33 3 1:23:12 0:27:46
37 100 SZYMON CICHERSKI Malbork M 29 Bieg 5km M 0-19 2 00:28:22 00:28:23 00:27:31 3 1:24:16 0:28:50
38 99 JUSTYNA MAJER MAMA BIEGA Malbork K 9 Bieg 5km K 35-39 2 00:28:04 00:28:48 00:28:34 3 1:25:26 0:30:00
39 65 ANDRZEJ STULCZEWSKI Rozbiegane Braniewo Braniewo M 30 Bieg 5km M 50-54 5 00:28:06 00:31:24 00:26:34 3 1:26:04 0:30:38
40 38 ANDRZEJ LENKIEWICZ Piękny Bądki M 31 Bieg 5km M 65-69 1 00:30:04 00:29:35 00:30:11 3 1:29:50 0:34:24
41 67 DANUTA SZCZYPKOWSKA Morsy Zblewo Run Team BORZECHOWO K 10 Bieg 5km K 60-64 1 00:29:48 00:29:37 00:31:19 3 1:30:44 0:35:18
42 17 MARTA GŁĄB Malbork K 11 Bieg 5km K 35-39 3 00:31:46 00:30:22 00:29:05 3 1:31:13 0:35:47
43 106 KRYSTIAN BABALSKI Kurzętnik Biega Kurzętnik M 32 Bieg 5km M 40-44 5 00:32:05 00:28:53 00:31:06 3 1:32:04 0:36:38
44 105 ADRIAN KIRZENIEWSKI Team Salceson Kurzętnik M 33 Bieg 5km M 25-29 3 00:32:37 00:28:42 00:31:00 3 1:32:19 0:36:53
45 22 IZABELA JAKUBOWSKA Szembruk K 12 Bieg 5km K 40-44 2 00:32:20 00:31:19 00:29:52 3 1:33:31 0:38:05
46 82 ALEKSANDRA WORON Leier Polska sa Malbork K 13 Bieg 5km K 60-64 2 00:39:16 00:28:50 00:26:57 3 1:35:03 0:39:37
47 61 IZA RYCHCIK Osp Frombork Frombork K 14 Bieg 5km K 30-34 2 00:31:39 00:31:08 00:33:45 3 1:36:32 0:41:06
48 107 WOJCIECH BABALSKI Team Salceson Kurzętnik M 34 Bieg 5km M 35-39 7 00:32:35 00:31:51 00:33:33 3 1:37:59 0:42:33
49 15 MILENA GACHEWICZ Szembruk K 15 Bieg 5km K 30-34 3 00:31:19 00:34:57 00:31:56 3 1:38:12 0:42:46
50 45 KATARZYNA MAZUCHOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K 16 Bieg 5km K 40-44 3 00:32:15 00:34:43 00:31:54 3 1:38:52 0:43:26
51 57 MARCIN PUCHALSKI 22.BLT Malbork M 35 Bieg 5km M 40-44 6 00:34:12 00:33:26 00:33:17 3 1:40:55 0:45:29
52 83 AGNIESZKA ZAKRZEWSKA KIJOWY FOLK Malbork K 17 Bieg 5km K 45-49 2 00:32:14 00:41:35 00:32:43 3 1:46:32 0:51:06
53 52 BEATA PAWŁOWSKA Elbląg K 18 Bieg 5km K 40-44 4 00:31:00 00:40:43 00:38:14 3 1:49:57 0:54:31
54 53 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI Elbląg M 36 Bieg 5km M 40-44 7 00:31:42 00:40:43 00:38:21 3 1:50:46 0:55:20
55 32 AGNIESZKA KOWALCZUK Gronajny K 19 Bieg 5km K 35-39 4 00:36:01 00:38:59 00:36:32 3 1:51:32 0:56:06
56 31 SZYMON KOWALCZUK Malbork M 37 Bieg 5km M 40-44 8 00:36:22 00:39:13 00:36:48 3 1:52:23 0:56:57
57 43 MARZENA MAŁKOWSKA Biegający Tczew Tczew K 20 Bieg 5km K 55-59 1 00:36:25 00:37:00 00:39:47 3 1:53:12 0:57:46
58 37 WŁODZIMIERZ KUSIAK STEP BY STEP TRÓJMIASTO GDAŃSK M 38 Bieg 5km M 70+ 1 00:39:46 00:36:46 00:37:27 3 1:53:59 0:58:33
59 36 EWA KRUPIEŃSKA Elbląg K 21 Bieg 5km K 30-34 4 00:39:04 00:40:44 00:37:55 3 1:57:43 1:02:17
60 30 MAGDALENA IZABELLA KOSSAKOWSKA Elbląg K 22 Bieg 5km K 45-49 3 00:39:04 00:40:44 00:38:05 3 1:57:53 1:02:27
61 48 JOANNA MROCZKOWSKA Kwidzyn K 23 Bieg 5km K 50-54 1 00:42:09 00:40:21 00:39:58 3 2:02:28 1:07:02
62 33 BOŻENA KOWALSKA-PASIEKA drużyna szpiku Kwidzyn K 24 Bieg 5km K 60-64 3 00:42:09 00:40:21 00:40:30 3 2:03:00 1:07:34
63 28 IRENA KORALEWSKA Sadlinki K 25 Bieg 5km K 50-54 2 00:42:31 00:41:29 00:39:19 3 2:03:19 1:07:53
64 76 HENRYK URBAN ROCK70RUNNER Kwidzyn M 39 Bieg 5km M 60-64 2 00:42:08 00:42:45 00:43:12 3 2:08:05 1:12:39
65 95 PAULINA WIERNICKA Gmina Gardeja Biega KWIDZYN K 26 Bieg 5km K 30-34 5 00:23:29 00:23:47 2 0:47:16
66 111 ROMAN BABCIAK Lotos Running Team Nowy Staw M 40 Bieg 5km M 40-44 9 00:20:42 00:21:01 2 0:41:43
67 75 PAULINA TRYGALSKA KS Sokół Zblewo Pinczyn K 27 Bieg 5km K 25-29 1 00:22:35 00:22:02 2 0:44:37
68 71 ANDRZEJ ŚLUSARCZYK SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA Pruszcz Gdański M 41 Bieg 5km M 50-54 6 00:22:49 00:24:34 2 0:47:23
69 112 KRZYSZTOF JAREMA 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M 42 Bieg 5km M 40-44 10 00:23:07 00:25:04 2 0:48:11
70 88 STANISŁAW HINC Żarta Wataha Kowale M 43 Bieg 5km M 40-44 11 00:28:15 00:33:18 2 1:01:33
71 63 DAWID STANKIEWICZ Nowy Staw Biega Nowy Staw M 44 Bieg 5km M 30-34 2 00:25:02 1 0:25:02
72 14 DAMIAN DZIWISZ Nyborg - Mawent :-) Iława M 45 Bieg 5km M 30-34 3 00:26:35 1 0:26:35
73 6 DOROTA BŁASZCZYK Malbork K 28 Bieg 5km K 50-54 3 00:31:59 1 0:31:59

KLASYFIKACJA PO 3 ETAPACH - NW

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ MIEJSCE PŁEĆ DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 ETAP ILOSĆ STARTÓW CZAS RAZEM STRATA
1 73 BOGDAN ŚWISŁOCKI Face Nordic Walking Team Mikoszewo M 1 Nordic Walking 5km M 55-59 1 00:32:15 00:31:42 00:31:25 3 1:35:22
2 102 MACIEJ WIŚNIEWSKI WiśniaTeam Malbork M 2 Nordic Walking 5km M 45-49 1 00:33:57 00:31:14 00:31:01 3 1:36:12 0:00:50
3 58 ZBIGNIEW RAKOWIECKI Face Nordic Walking Team Gdańsk M 3 Nordic Walking 5km M 55-59 2 00:33:39 00:33:26 00:35:23 3 1:42:28 0:07:06
4 50 RADOSŁAW OLEJKO STEP BY STEP TRÓJMIASTO Gdańsk M 4 Nordic Walking 5km M 50-54 1 00:35:08 00:34:40 00:38:25 3 1:48:13 0:12:51
5 35 BARTŁOMIEJ KOWNACKI Lasowice Wielkie M 5 Nordic Walking 5km M 40-44 1 00:39:47 00:35:46 00:34:49 3 1:50:22 0:15:00
6 44 ANNA MATUKIN-PAKUSZYNSKA Opole K 1 Nordic Walking 5km K 45-49 1 00:36:54 00:37:09 00:37:18 3 1:51:21 0:15:59
7 80 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI Morsy Zblewo Run Team Borzechowo M 6 Nordic Walking 5km M 60-64 1 00:38:06 00:37:51 00:36:42 3 1:52:39 0:17:17
8 55 RAFAŁ PLEWIŃSKI Chabrowe Wilki Banino M 7 Nordic Walking 5km M 35-39 1 00:36:49 00:37:25 00:39:10 3 1:53:24 0:18:02
9 86 LESZEK BORKOWSKI NoWi Siedlce - NW Wschód Grabianów M 8 Nordic Walking 5km M 55-59 3 00:40:23 00:32:44 00:42:58 3 1:56:05 0:20:43
10 41 JAN ŁĘCKI ELITE TEAM GDYNIA M 9 Nordic Walking 5km M 30-34 1 00:38:11 00:37:11 00:42:01 3 1:57:23 0:22:01
11 103 MAGDALENA BECZEK Face Nordic Walking Team Gdańsk K 2 Nordic Walking 5km K 35-39 1 00:38:19 00:39:14 00:40:00 3 1:57:33 0:22:11
12 12 ANETA DZIEDZIC Malbork K 3 Nordic Walking 5km K 35-39 2 00:41:29 00:40:40 00:38:20 3 2:00:29 0:25:07
13 42 MAŁGORZATA MACIUSZONEK Nordic Walking Pasłęk Pasłęk K 4 Nordic Walking 5km K 55-59 1 00:40:15 00:40:30 00:39:46 3 2:00:31 0:25:09
14 46 WOJCIECH MIESZKUNIEC Malbork M 10 Nordic Walking 5km M 35-39 2 00:40:38 00:41:11 00:40:02 3 2:01:51 0:26:29
15 59 SYLWIA RESEMAN Żukowo K 5 Nordic Walking 5km K 50-54 1 00:38:47 00:40:03 00:45:41 3 2:04:31 0:29:09
16 26 KATARZYNA KLONOWSKA Stare Pole K 6 Nordic Walking 5km K 45-49 2 00:43:48 00:41:30 00:40:55 3 2:06:13 0:30:51
17 72 EWA ŚWISŁOCKA Face Nordic Walking Team Mikoszewo K 7 Nordic Walking 5km K 55-59 2 00:41:26 00:41:44 00:43:33 3 2:06:43 0:31:21
18 11 LIDIA DĘGA Tralewo K 8 Nordic Walking 5km K 30-34 1 00:47:03 00:40:07 00:39:39 3 2:06:49 0:31:27
19 8 JOLANTA BORZYSZKOWSKA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Puck K 9 Nordic Walking 5km K 60-64 1 00:43:41 00:43:09 00:42:36 3 2:09:26 0:34:04
20 18 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS Step by Step Trójmiasto Gdynia K 10 Nordic Walking 5km K 50-54 2 00:48:22 00:41:14 00:40:16 3 2:09:52 0:34:30
21 9 TERESA CHACHULSKA Malbork K 11 Nordic Walking 5km K 55-59 3 00:43:12 00:42:31 00:44:56 3 2:10:39 0:35:17
22 87 JOANNA BUDZISZ KUŹNICA K 12 Nordic Walking 5km K 45-49 3 00:47:04 00:43:52 00:43:27 3 2:14:23 0:39:01
23 98 MARIUSZ KWIATEK Laskowice M 11 Nordic Walking 5km M 60-64 2 00:45:06 00:51:19 00:46:12 3 2:22:37 0:47:15
24 40 LESZEK ŁAPINSKI Kluba Elbląskie Włóczykije elbląg M 12 Nordic Walking 5km M 70+ 1 00:45:46 00:49:26 00:47:35 3 2:22:47 0:47:25
25 64 SYLWIA STAROSTA-ROMAŃCZUK MALBORK K 13 Nordic Walking 5km K 40-44 1 00:47:13 00:48:32 00:50:00 3 2:25:45 0:50:23
26 68 AGNIESZKA SZEWCZYK Face Nordic Walking Team Warszawa K 14 Nordic Walking 5km K 45-49 4 00:52:05 00:45:55 00:47:59 3 2:25:59 0:50:37
27 24 KATARZYNA KARPIŃSKA Gdynia K 15 Nordic Walking 5km K 30-34 2 00:48:31 00:46:01 00:58:47 3 2:33:19 0:57:57
28 1 JUREK APPEL GOSIR OSIELSKO Bydgoszcz M 13 Nordic Walking 5km M 70+ 2 00:54:19 00:54:19 00:54:05 3 2:42:43 1:07:21
29 118 JOLANTA ZIELIŃSKA GOSIR OSIELSKO OSIELSKO K 16 Nordic Walking 5km K 60-64 2 00:38:14 1 0:38:14
30 27 KATARZYNA KOPYCIŃSKA Malbork K 17 Nordic Walking 5km K 45-49 5 00:44:17 1 0:44:17

KLASYFIKACJA - 3 etap - BIEG

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ PLEC DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 EATP STARTY RAZEM STARTA Uwagi
1 97 LEON ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 1 Bieg 5km M 0-19 1 00:18:29 00:19:19 00:17:38 3 0:55:26
2 54 PIOTR PEKAŁA SOSW Koszalin Koszalin M 2 Bieg 5km M 50-54 1 00:21:06 00:18:42 00:18:04 3 0:57:52 0:00:26
3 25 ZENON KASZUBOWSKI VALDANO TEAM Malbork M 3 Bieg 5km M 55-59 1 00:20:21 00:19:48 00:18:47 3 0:58:56 0:01:09
4 96 EMIL ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 4 Bieg 5km M 0-19 2 00:19:11 00:19:09 00:19:24 3 0:57:44 0:01:46
5 4 DAWID BIEŃKOWSKI First Malbork Team Malbork M 5 Bieg 5km M 25-29 1 00:19:52 00:19:41 00:19:36 3 0:59:09 0:01:58 Nieopłacony 3 start
6 29 ROBERT KORDECKI Maratończyk Wielki Klincz Wielki Klincz M 6 Bieg 5km M 25-29 2 00:19:26 00:19:33 00:19:41 3 0:58:40 0:02:03
7 62 JAN SALEWSKI Kujawscy Runners / Alior Bank / Good-Time Gdynia M 7 Bieg 5km M 40-44 1 00:19:42 00:19:26 00:20:04 3 0:59:12 0:02:26
8 19 KAMILA GRZONKA KS Sokół Zblewo Bytonia K 1 Bieg 5km K 35-39 1 00:20:31 00:21:11 00:20:37 3 1:02:19 0:02:59
9 111 ROMAN BABCIAK Lotos Running Team Nowy Staw M 8 Bieg 5km M 40-44 2 00:20:42 00:21:01 2 0:41:43 0:03:23
10 51 ŁUKASZ OLSZEWSKI Kwidzyn Biega Kwidzyn M 9 Bieg 5km M 35-39 1 00:21:48 00:21:28 00:21:15 3 1:04:31 0:03:37
11 3 JACEK BERNACKI KRS Formoza Połchowo M 10 Bieg 5km M 50-54 2 00:22:50 00:21:48 00:21:23 3 1:06:01 0:03:45
12 66 MARCIN SUCHOMSKI Nowy Staw Biega Nowy Staw M 11 Bieg 5km M 35-39 2 00:22:37 00:23:13 00:21:44 3 1:07:34 0:04:06
13 16 ANDRZEJ GŁĄB Waniewski Coaching Malbork M 12 Bieg 5km M 50-54 3 00:21:50 00:22:47 00:21:47 3 1:06:24 0:04:09
14 101 ŁUKASZ WANIEWSKI Waniewski Coaching Malbork M 13 Bieg 5km M 0-19 3 00:24:17 00:22:02 00:22:09 3 1:08:28 0:04:31
15 70 RADOSŁAW SZYSZKA Bydgoszcz M 14 Bieg 5km M 35-39 3 00:21:51 00:21:49 00:22:18 3 1:05:58 0:04:40
16 10 TOMASZ DĘBSKI Kwidzyn M 15 Bieg 5km M 50-54 4 00:21:37 00:21:48 00:22:19 3 1:05:44 0:04:41
17 81 MAGDALENA WOJTANIS Torun K 2 Bieg 5km K 35-39 2 00:23:30 00:22:30 00:22:23 3 1:08:23 0:04:45
18 20 ROBERT GUZ 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Tczew M 16 Bieg 5km M 45-49 1 00:22:46 00:22:01 00:22:37 3 1:07:24 0:04:59
19 34 SZYMON KOWALSKI Malbork M 17 Bieg 5km M 40-44 3 00:23:34 00:22:37 00:22:37 3 1:08:48 0:04:59
20 21 DANIEL HOFFMANN KS Sokół Zblewo Zblewo M 18 Bieg 5km M 40-44 4 00:22:04 00:22:31 00:22:57 3 1:07:32 0:05:19
21 23 LESZEK JAKUBOWSKI RUN SZEMBRUK Rogóźno M 19 Bieg 5km M 35-39 4 00:22:58 00:23:11 00:23:01 3 1:09:10 0:05:23
22 78 RYSZARD "VALDANO" WALENDZIAK VALDANO TEAM Gościszewo M 20 Bieg 5km M 45-49 2 00:23:45 00:24:08 00:23:54 3 1:11:47 0:06:16
23 84 DAWID ZYCH Spartanie Dzieciom Elbląg M 21 Bieg 5km M 45-49 3 00:23:23 00:23:36 00:23:55 3 1:10:54 0:06:17
24 79 SŁAWOMIR WĄDOŁOWSKI Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" Braniewo M 22 Bieg 5km M 45-49 4 00:23:23 00:23:10 00:24:18 3 1:10:51 0:06:40
25 71 ANDRZEJ ŚLUSARCZYK SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA Pruszcz Gdański M 23 Bieg 5km M 50-54 5 00:22:49 00:24:34 2 0:47:23 0:06:56
26 60 JERZY RUDNIK Florian Chojnice Chojnice K 3 Bieg 5km K 65-69 1 00:23:47 00:24:22 00:24:54 3 1:13:03 0:07:16
27 47 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański K 4 Bieg 5km K 45-49 1 00:24:08 00:23:39 00:25:03 3 1:12:50 0:07:25
28 112 KRZYSZTOF JAREMA 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M 24 Bieg 5km M 40-44 5 00:23:07 00:25:04 2 0:48:11 0:07:26
29 69 MICHAŁ SZYCHOWSKI 2 DPLOT Elbląg/ PS nr 8 Elbląg M 25 Bieg 5km M 30-34 1 00:25:47 00:24:37 00:25:13 3 1:15:37 0:07:35
30 56 MARTA PRZYBYŁA Janówka K 5 Bieg 5km K 30-34 1 00:24:35 00:23:39 00:25:14 3 1:13:28 0:07:36
31 39 MIROSŁAW LEYMANN Malbork M 26 Bieg 5km M 35-39 5 00:27:11 00:26:33 00:25:33 3 1:19:17 0:07:55
32 2 GRZEGORZ BENDERSKI Kwidzyn M 27 Bieg 5km M 50-54 6 00:26:39 00:25:04 00:26:03 3 1:17:46 0:08:25
33 74 MAŁGORZATA TAMKUN-PAWŁOWSKA ETT Elbląg Triathlon Team Braniewo K 6 Bieg 5km K 45-49 2 00:27:05 00:25:08 00:26:25 3 1:18:38 0:08:47
34 65 ANDRZEJ STULCZEWSKI Rozbiegane Braniewo Braniewo M 28 Bieg 5km M 50-54 7 00:28:06 00:31:24 00:26:34 3 1:26:04 0:08:56
35 7 MAREK BOGALECKI Safe Sport Team Starogard Gdański M 29 Bieg 5km M 60-64 1 00:24:30 00:28:47 00:26:56 3 1:20:13 0:09:18
36 82 ALEKSANDRA WORON Leier Polska sa Malbork K 7 Bieg 5km K 60-64 1 00:39:16 00:28:50 00:26:57 3 1:35:03 0:09:19
37 77 ALICJA WALENDZIAK Kujawscy Runners GOŚCISZEWO K 8 Bieg 5km K 40-44 1 00:26:15 00:28:10 00:27:03 3 1:21:28 0:09:25
38 100 SZYMON CICHERSKI Malbork M 30 Bieg 5km M 0-19 4 00:28:22 00:28:23 00:27:31 3 1:24:16 0:09:53
39 13 MARCIN DZIEDZIC Malbork M 31 Bieg 5km M 35-39 6 00:28:02 00:27:37 00:27:33 3 1:23:12 0:09:55
40 49 KATARZYNA NAUMCZYK Salon Optyczny Prestiż Malbork K 9 Bieg 5km K 35-39 3 00:27:56 00:26:55 00:27:37 3 1:22:28 0:09:59
41 99 JUSTYNA MAJER MAMA BIEGA Malbork K 10 Bieg 5km K 35-39 4 00:28:04 00:28:48 00:28:34 3 1:25:26 0:10:56
42 5 MARCIN BINISZKIEWICZ Tczew M 32 Bieg 5km M 40-44 6 00:27:44 00:26:33 00:28:45 3 1:23:02 0:11:07
43 17 MARTA GŁĄB Malbork K 11 Bieg 5km K 35-39 5 00:31:46 00:30:22 00:29:05 3 1:31:13 0:11:27
44 22 IZABELA JAKUBOWSKA Szembruk K 12 Bieg 5km K 40-44 2 00:32:20 00:31:19 00:29:52 3 1:33:31 0:12:14
45 38 ANDRZEJ LENKIEWICZ Piękny Bądki M 33 Bieg 5km M 65-69 1 00:30:04 00:29:35 00:30:11 3 1:29:50 0:12:33
46 104 WOJCIECH TOŁKACZ Malbork Biega Malbork M 34 Bieg 5km M 55-59 2 00:28:05 00:24:21 00:30:18 3 1:22:44 0:12:40
47 105 ADRIAN KIRZENIEWSKI Team Salceson Kurzętnik M 35 Bieg 5km M 25-29 3 00:32:37 00:28:42 00:31:00 3 1:32:19 0:13:22
48 106 KRYSTIAN BABALSKI Kurzętnik Biega Kurzętnik M 36 Bieg 5km M 40-44 7 00:32:05 00:28:53 00:31:06 3 1:32:04 0:13:28
49 67 DANUTA SZCZYPKOWSKA Morsy Zblewo Run Team BORZECHOWO K 13 Bieg 5km K 60-64 2 00:29:48 00:29:37 00:31:19 3 1:30:44 0:13:41
50 45 KATARZYNA MAZUCHOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K 14 Bieg 5km K 40-44 3 00:32:15 00:34:43 00:31:54 3 1:38:52 0:14:16
51 15 MILENA GACHEWICZ Szembruk K 15 Bieg 5km K 30-34 2 00:31:19 00:34:57 00:31:56 3 1:38:12 0:14:18
52 83 AGNIESZKA ZAKRZEWSKA KIJOWY FOLK Malbork K 16 Bieg 5km K 45-49 3 00:32:14 00:41:35 00:32:43 3 1:46:32 0:15:05
53 57 MARCIN PUCHALSKI 22.BLT Malbork M 37 Bieg 5km M 40-44 8 00:34:12 00:33:26 00:33:17 3 1:40:55 0:15:39
54 107 WOJCIECH BABALSKI Team Salceson Kurzętnik M 38 Bieg 5km M 35-39 7 00:32:35 00:31:51 00:33:33 3 1:37:59 0:15:55
55 61 IZA RYCHCIK Osp Frombork Frombork K 17 Bieg 5km K 30-34 3 00:31:39 00:31:08 00:33:45 3 1:36:32 0:16:07
56 32 AGNIESZKA KOWALCZUK Gronajny K 18 Bieg 5km K 35-39 6 00:36:01 00:38:59 00:36:32 3 1:51:32 0:18:54
57 31 SZYMON KOWALCZUK Malbork M 39 Bieg 5km M 40-44 9 00:36:22 00:39:13 00:36:48 3 1:52:23 0:19:10
58 37 WŁODZIMIERZ KUSIAK STEP BY STEP TRÓJMIASTO GDAŃSK M 40 Bieg 5km M 70+ 1 00:39:46 00:36:46 00:37:27 3 1:53:59 0:19:49
59 36 EWA KRUPIEŃSKA Elbląg K 19 Bieg 5km K 30-34 4 00:39:04 00:40:44 00:37:55 3 1:57:43 0:20:17
60 30 MAGDALENA IZABELLA KOSSAKOWSKA Elbląg K 20 Bieg 5km K 45-49 4 00:39:04 00:40:44 00:38:05 3 1:57:53 0:20:27
61 52 BEATA PAWŁOWSKA Elbląg K 21 Bieg 5km K 40-44 4 00:31:00 00:40:43 00:38:14 3 1:49:57 0:20:36
62 53 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI Elbląg M 41 Bieg 5km M 40-44 10 00:31:42 00:40:43 00:38:21 3 1:50:46 0:20:43
63 28 IRENA KORALEWSKA Sadlinki K 22 Bieg 5km K 50-54 1 00:42:31 00:41:29 00:39:19 3 2:03:19 0:21:41
64 43 MARZENA MAŁKOWSKA Biegający Tczew Tczew K 23 Bieg 5km K 55-59 1 00:36:25 00:37:00 00:39:47 3 1:53:12 0:22:09
65 48 JOANNA MROCZKOWSKA Kwidzyn K 24 Bieg 5km K 50-54 2 00:42:09 00:40:21 00:39:58 3 2:02:28 0:22:20
66 33 BOŻENA KOWALSKA-PASIEKA drużyna szpiku Kwidzyn K 25 Bieg 5km K 60-64 3 00:42:09 00:40:21 00:40:30 3 2:03:00 0:22:52
67 76 HENRYK URBAN ROCK70RUNNER Kwidzyn M 42 Bieg 5km M 60-64 2 00:42:08 00:42:45 00:43:12 3 2:08:05 0:25:34
63 DAWID STANKIEWICZ Nowy Staw Biega Nowy Staw M 44 Bieg 5km M 30-34 00:25:02 1 0:25:02
14 DAMIAN DZIWISZ Nyborg - Mawent :-) Iława M 45 Bieg 5km M 30-34 00:26:35 1 0:26:35
6 DOROTA BŁASZCZYK Malbork K 28 Bieg 5km K 50-54 00:31:59 1 0:31:59
75 PAULINA TRYGALSKA KS Sokół Zblewo Pinczyn K 27 Bieg 5km K 25-29 00:22:35 00:22:02 2 0:44:37
95 PAULINA WIERNICKA Gmina Gardeja Biega KWIDZYN K 26 Bieg 5km K 30-34 00:23:29 00:23:47 2 0:47:16
88 STANISŁAW HINC Żarta Wataha Kowale M 43 Bieg 5km M 40-44 00:28:15 00:33:18 2 1:01:33

KLASYFIKACJA - 3 etap - NW

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ MIEJSCE PŁEĆ DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 ETAP ILOSĆ STARTÓW CZAS RAZEM STRATA
1 102 MACIEJ WIŚNIEWSKI WiśniaTeam Malbork M 1 Nordic Walking 5km M 45-49 1 00:33:57 00:31:14 00:31:01 3 1:36:12
2 73 BOGDAN ŚWISŁOCKI Face Nordic Walking Team Mikoszewo M 2 Nordic Walking 5km M 55-59 1 00:32:15 00:31:42 00:31:25 3 1:35:22 0:00:24
3 35 BARTŁOMIEJ KOWNACKI Lasowice Wielkie M 3 Nordic Walking 5km M 40-44 1 00:39:47 00:35:46 00:34:49 3 1:50:22 0:03:48
4 58 ZBIGNIEW RAKOWIECKI Face Nordic Walking Team Gdańsk M 4 Nordic Walking 5km M 55-59 2 00:33:39 00:33:26 00:35:23 3 1:42:28 0:04:22
5 80 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI Morsy Zblewo Run Team Borzechowo M 5 Nordic Walking 5km M 60-64 1 00:38:06 00:37:51 00:36:42 3 1:52:39 0:05:41
6 44 ANNA MATUKIN-PAKUSZYNSKA Opole K 1 Nordic Walking 5km K 45-49 1 00:36:54 00:37:09 00:37:18 3 1:51:21 0:06:17
7 12 ANETA DZIEDZIC Malbork K 2 Nordic Walking 5km K 35-39 1 00:41:29 00:40:40 00:38:20 3 2:00:29 0:07:19
8 50 RADOSŁAW OLEJKO STEP BY STEP TRÓJMIASTO Gdańsk M 6 Nordic Walking 5km M 50-54 1 00:35:08 00:34:40 00:38:25 3 1:48:13 0:07:24
9 55 RAFAŁ PLEWIŃSKI Chabrowe Wilki Banino M 7 Nordic Walking 5km M 35-39 1 00:36:49 00:37:25 00:39:10 3 1:53:24 0:08:09
10 11 LIDIA DĘGA Tralewo K 3 Nordic Walking 5km K 30-34 1 00:47:03 00:40:07 00:39:39 3 2:06:49 0:08:38
11 42 MAŁGORZATA MACIUSZONEK Nordic Walking Pasłęk Pasłęk K 4 Nordic Walking 5km K 55-59 1 00:40:15 00:40:30 00:39:46 3 2:00:31 0:08:45
12 103 MAGDALENA BECZEK Face Nordic Walking Team Gdańsk K 5 Nordic Walking 5km K 35-39 2 00:38:19 00:39:14 00:40:00 3 1:57:33 0:08:59
13 46 WOJCIECH MIESZKUNIEC Malbork M 8 Nordic Walking 5km M 35-39 2 00:40:38 00:41:11 00:40:02 3 2:01:51 0:09:01
14 18 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS Step by Step Trójmiasto Gdynia K 6 Nordic Walking 5km K 50-54 1 00:48:22 00:41:14 00:40:16 3 2:09:52 0:09:15
15 26 KATARZYNA KLONOWSKA Stare Pole K 7 Nordic Walking 5km K 45-49 2 00:43:48 00:41:30 00:40:55 3 2:06:13 0:09:54
16 41 JAN ŁĘCKI ELITE TEAM GDYNIA M 9 Nordic Walking 5km M 30-34 1 00:38:11 00:37:11 00:42:01 3 1:57:23 0:11:00
17 8 JOLANTA BORZYSZKOWSKA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Puck K 8 Nordic Walking 5km K 60-64 1 00:43:41 00:43:09 00:42:36 3 2:09:26 0:11:35
18 86 LESZEK BORKOWSKI NoWi Siedlce - NW Wschód Grabianów M 10 Nordic Walking 5km M 55-59 3 00:40:23 00:32:44 00:42:58 3 1:56:05 0:11:57
19 87 JOANNA BUDZISZ KUŹNICA K 9 Nordic Walking 5km K 45-49 3 00:47:04 00:43:52 00:43:27 3 2:14:23 0:12:26
20 72 EWA ŚWISŁOCKA Face Nordic Walking Team Mikoszewo K 10 Nordic Walking 5km K 55-59 2 00:41:26 00:41:44 00:43:33 3 2:06:43 0:12:32
21 9 TERESA CHACHULSKA Malbork K 11 Nordic Walking 5km K 55-59 3 00:43:12 00:42:31 00:44:56 3 2:10:39 0:13:55
22 59 SYLWIA RESEMAN Żukowo K 12 Nordic Walking 5km K 50-54 2 00:38:47 00:40:03 00:45:41 3 2:04:31 0:14:40
23 98 MARIUSZ KWIATEK Laskowice M 11 Nordic Walking 5km M 60-64 2 00:45:06 00:51:19 00:46:12 3 2:22:37 0:15:11
24 40 LESZEK ŁAPINSKI Kluba Elbląskie Włóczykije elbląg M 12 Nordic Walking 5km M 70+ 1 00:45:46 00:49:26 00:47:35 3 2:22:47 0:16:34
25 68 AGNIESZKA SZEWCZYK Face Nordic Walking Team Warszawa K 13 Nordic Walking 5km K 45-49 4 00:52:05 00:45:55 00:47:59 3 2:25:59 0:16:58
26 64 SYLWIA STAROSTA-ROMAŃCZUK MALBORK K 14 Nordic Walking 5km K 40-44 1 00:47:13 00:48:32 00:50:00 3 2:25:45 0:18:59
27 1 JUREK APPEL GOSIR OSIELSKO Bydgoszcz M 13 Nordic Walking 5km M 70+ 2 00:54:19 00:54:19 00:54:05 3 2:42:43 0:23:04
28 24 KATARZYNA KARPIŃSKA Gdynia K 15 Nordic Walking 5km K 30-34 2 00:48:31 00:46:01 00:58:47 3 2:33:19 0:27:46
118 JOLANTA ZIELIŃSKA GOSIR OSIELSKO OSIELSKO K Nordic Walking 5km K 60-64 00:38:14 1 0:38:14
27 KATARZYNA KOPYCIŃSKA Malbork K Nordic Walking 5km K 45-49 00:44:17 1 0:44:17

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ