# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
1 | Niemiec Marek | Gdynia | pirackie 13 km | ACTIV EAGLES PRO | |||||
Active Flow | |||||||||
2 | Gałuszyński Paweł | Gdynia | pirackie 13 km | Active Flow | |||||
Baltic Seals | |||||||||
3 | mański tomasz | słupsk | pirackie 13 km | Baltic Seals | |||||
Biegun OCR Team | |||||||||
4 | Damps Patryk | Skrzeszewo | pirackie 13 km | Biegun OCR Team | paid BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
5 | Michlewicz Artur | Gdańsk | pirackie 13 km | BigYellowFoot Adventure Team | paid BM | ||||
6 | Kmera Rafał | Gdańsk | pirackie 13 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
7 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | pirackie 13 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
8 | Wasilewski Marcin | Gdynia | pirackie 13 km | BigYellowFoot Adventure Team | paid | ||||
9 | Jagoda Anna | Rumia | pirackie 13 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
BigYellowFoot AdventureTeam | |||||||||
10 | Biegański Bogumił | Gdynia | pirackie 13 km | BigYellowFoot AdventureTeam | |||||
Boot Camp Polska Gdynia | |||||||||
11 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | pirackie 13 km | Boot Camp Polska Gdynia | |||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
12 | Sowa Renata | Elbląg | pirackie 13 km | Drużyna Pierścienia | |||||
Gdyńskiej Dziewuchy | |||||||||
13 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | pirackie 13 km | Gdyńskiej Dziewuchy | |||||
Jaguar | |||||||||
14 | Marcinkowki Piotr | Gdansk | pirackie 13 km | Jaguar | paid BM | ||||
Kiara Team | |||||||||
15 | Karolak Natika | Gdańsk | pirackie 13 km | Kiara Team | paid BM | ||||
16 | Redynk Mateusz | Gdańsk | pirackie 13 km | Kiara Team | paid BM | ||||
17 | Kobus Krystian | Gdańsk | pirackie 13 km | Kiara Team | paid BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
18 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | pirackie 13 km | LKS Zantyr Sztum | paid BM | ||||
Lotos Running Team | |||||||||
19 | Saulewicz Robert | Skowarcz | pirackie 13 km | Lotos Running Team | paid BM | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
20 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | pirackie 13 km | Runpassion.pl TEAM | |||||
U "Łasucha | |||||||||
21 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | pirackie 13 km | U "Łasucha | paid BM | ||||
Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto | |||||||||
22 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | pirackie 13 km | Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto | |||||
Wataha | |||||||||
23 | Laskiewicz Dariusz | Gdańsk | pirackie 13 km | Wataha | paid BM | ||||
Wataha-Łączy nas bieganie | |||||||||
24 | Pochopień Mira | Gdańsk | pirackie 13 km | Wataha-Łączy nas bieganie | paid BM | ||||
Wiedźmy za granicą | |||||||||
25 | Sazon Inesa | Gdańsk | pirackie 13 km | Wiedźmy za granicą | |||||
26 | Kuchynskaya Katsiaryna | Gdynia | pirackie 13 km | Wiedźmy za granicą | paid BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Kamiński Paweł | Elbląg | pirackie 13 km | paid BM | |||||
28 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | pirackie 13 km | paid BM | |||||
29 | Zacharzewska Justyna | Gdańsk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
30 | Sławiński Jakub | Gdańsk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
31 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
32 | Orlof Karol | Gdynia | pirackie 13 km | paid BM | |||||
33 | Wasiluk Krystian | Gdynia | pirackie 13 km | paid BM | |||||
34 | Niemczyk Miłosz | Sulnowo | pirackie 13 km | paid BM | |||||
35 | Krużycka Żaneta | Gdynia | pirackie 13 km | paid BM | |||||
36 | Ozga Pawel | Gdansk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
37 | Głuszczak Piotr | Gdańsk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
38 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | pirackie 13 km | paid BM | |||||
39 | Stramska Beata | Gdańsk | pirackie 13 km | ||||||
40 | Jasicki Marcin | Gdynia | pirackie 13 km | ||||||
41 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | pirackie 13 km | paid BM | |||||
42 | Weiner Patryk | Gdańsk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
43 | Przywieczerski Krzysztof | Włocławek | pirackie 13 km | paid BM | |||||
44 | Marek Kamil | Elbląg | pirackie 13 km | paid BM | |||||
45 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | pirackie 13 km | paid BM | |||||
46 | Zając Łukasz | Bydgoszcz | pirackie 13 km | paid BM | |||||
47 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | pirackie 13 km | ||||||
48 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | pirackie 13 km | ||||||
49 | Naglak Mateusz | Gdańsk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
50 | Domzała Paweł | Gdynia | pirackie 13 km | ||||||
51 | Tichanów Piotr | Gdańsk | pirackie 13 km | paid BM | |||||
52 | Waluszko Aneta Waluszko | GDAŃSK | pirackie 13 km | paid BM | |||||
53 | Ochocka Ewa | Łódź | pirackie 13 km | paid BM | |||||
54 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | pirackie 13 km | paid BM | |||||
55 | Sińczuk Patrycja | Tczew | pirackie 13 km | ||||||
56 | Milewska Weronika | Sąpolno | pirackie 13 km | paid BM | |||||
57 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | pirackie 13 km | paid BM | |||||
58 | Gos Jan | Malbork | pirackie 13 km | paid BM | |||||
59 | Strzelecka Anna | Żukowo | pirackie 13 km | paid BM | |||||
60 | Grzywacz Karol | Gdynia | pirackie 13 km | paid BM | |||||
61 | Łabuńska Katarzyna | Pogórze | pirackie 13 km | ||||||
62 | Dordzik Katarzyna | Gdynia | pirackie 13 km | ||||||
63 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | pirackie 13 km | ||||||
64 | Zaliński Leszek | Wrocław | pirackie 13 km | paid BM | |||||
65 | Skocka Ania | Gdynia | pirackie 13 km | ||||||
66 | Wolfram Dawid | Gdynia | pirackie 13 km | paid BM | |||||
67 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | pirackie 13 km | ||||||
68 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | pirackie 13 km | paid BM | |||||
69 | Kuraś Beata | Gdańsk | pirackie 13 km | ||||||
Łódź Ratunkowa | |||||||||
70 | Szydłowski Gaweł | Gdańsk | pirackie 13 km | Łódź Ratunkowa | paid BM |
Views: 5725