# | Numer | Karta | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||
2 | Adamska Ola Adamska | Trzcianka | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||
3 | Serówka Lidia | Pila | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | daj radość niepełnosprawnym | paid on-line | ||
4 | Wycislo Romuald | Pila | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | daj radość niepełnosprawnym | paid on-line | ||
5 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | MOCNI POMOCNI | paid on-line | ||
6 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Nie zrzeszona | paid on-line | ||
7 | Wenzerski Mateusz | Żukowo | Polska | 5 km bieg | paid on-line | |||
8 | 68 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | ||
9 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 5 km bieg | Kaszubi Luzino | paid on-line | ||
10 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 5 km bieg | Kaszubi Luzino | paid on-line | ||
11 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 5 km bieg | KASZUBI LUZINO | paid on-line | ||
12 | 78 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | |
13 | 77 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | paid on-line | |
14 | 52 | Soroka Teresa | Pasłęk | Polska | 10 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | |
15 | 70 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | |
16 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 5 km bieg | MIŚ Biega | paid on-line | ||
17 | 63 | Domeracki Daniel | Dobre Miasto | Polska | 5 km nordic walking | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line | |
18 | Gogoliński Karol | Somonino | Polska | 5 km bieg | Somonino | paid on-line | ||
19 | 15 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 21 km nordic walking | Face Nordic Walking Team | paid on-line | |
20 | 79 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | |
21 | 80 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | |
22 | 103 | Zasowski Jan | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Gdańskie Wody Aktywują | paid on-line | |
23 | 104 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Gdańskie Wody Aktywują | paid on-line | |
24 | Dudek Klaudia | Poznań | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||
25 | 91 | Rybak Justyna | Dobre Miasto | Polska | 5 km nordic walking | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line | |
26 | 22 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 10 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | |
27 | 3 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 21 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | |
28 | 9 | Naczk Wiktoria | Lebork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | |
29 | 8 | naczk leonard | lębork | Polska | 21 km nordic walking | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line | |
30 | 38 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | |
31 | 33 | Krawiec Jacek | ELBLĄG | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
32 | Gostomska Małgorzata | Czempiń | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | paid on-line | |||
33 | 87 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 | paid on-line | ||
34 | 44 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
35 | 45 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
36 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Dwa Kije Słupsk | paid on-line | ||
37 | 55 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | paid on-line | |
38 | 56 | Tryczak Beata | Wąbrzeźno | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
39 | 61 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km nordic walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | paid on-line | |
40 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Polska | 5 km bieg | Kaszubi Luzino | paid on-line | ||
41 | 11 | Reseman Sylwia | Zukowo | Polska | 21 km nordic walking | ESJA TEAM | paid on-line | |
42 | 10 | Olejko Radosław | Zukowo | Polska | 21 km nordic walking | ESJA TEAM | paid on-line | |
43 | 20 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Charbrowo | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Polipack Team GWE | paid on-line | |
44 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | paid on-line | |||
45 | Wolski Kamil | Gdynia | Polska | 5 km bieg | paid on-line | |||
46 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | 5 km bieg | Pozytywni Biegacze | paid on-line | ||
47 | 12 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | paid on-line | |
48 | 32 | Konkol Izabela | Prokowo | Polska | 10 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | paid on-line | |
49 | 17 | Bekisz Małgorzata | Lipusz | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
50 | 23 | Dawidowska Sabina | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | paid on-line | |
51 | 72 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | 5 km nordic walking | Nessi Time Żukowo | paid on-line | |
52 | 69 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | 5 km nordic walking | Nessi Time Żukowo | paid on-line | |
53 | Drewnowski Adam | Trzcianka | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | paid on-line | ||
54 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | paid on-line | ||
55 | 97 | Szulc Paulina Tuta | Starogard Gdański | Polska | 5 km nordic walking | OSiR | paid | |
56 | 84 | Nadrowska Natalia | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | ||
57 | 92 | Spychała Lesław | Biała | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team Gwe | paid on-line | |
58 | 93 | Spychała Marzena | Biała | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team Gwe | paid on-line | |
59 | 62 | Burczyk Paulina | Starogard Gdański | Polska | 5 km nordic walking | paid | ||
60 | 81 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | paid on-line | |
61 | 50 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Polska | 10 km nordic walking | ESJA Team | paid on-line | |
62 | Łubkowska Grażyna | GDAŃSK | Polska | 5 km bieg | paid on-line | |||
63 | 59 | Berczyński Henryk | Okonek | Polska | 5 km nordic walking | Nadleśnictwo Okonek | paid on-line | |
64 | 21 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
65 | 34 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
66 | 74 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km nordic walking | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | |
67 | 90 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team Gwe | paid on-line | |
68 | 6 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team Gwe | paid on-line | |
69 | 83 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | |
70 | 99 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | paid on-line | |
71 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | ||
72 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 5 km bieg | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | ||
73 | 64 | Flisikowska Anna | Kościerzyna | Polska | 5 km nordic walking | paid | ||
74 | 94 | Stranc Jacek Stranc | Toruń | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | ||
75 | 26 | Dyks Krzysztof | Mądrzechowo | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
76 | 25 | Dyks Danuta | Mądrzechowo | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
77 | 39 | Lipińska Zofia | Lipusz | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
78 | 42 | Mądry Dorota | Studzienice | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
79 | 85 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | ESJA TEAM | paid on-line | |
80 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||
81 | 51 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km nordic walking | LĘBORSKIE LWY | paid on-line | |
82 | 88 | Parzybut Jan | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Postęp Pniewy Team | paid on-line | |
83 | 106 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km nordic walking | ESJA TEAM | paid on-line | |
84 | 105 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | paid on-line | |
85 | 14 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 21 km nordic walking | Pozytywni Biegacze | paid on-line | |
86 | 19 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | paid on-line | ||
87 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | SOMSIADY | paid on-line | ||
88 | Klawczyński Marcin | Pniewy | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Aktywnie w Pniewach | paid on-line | ||
89 | Wójciszyn Mateusz | Reda | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | paid on-line | |||
90 | 28 | Janik Maciej | Piła | Polska | 10 km nordic walking | Zasapani Hydro Trzcianka | paid on-line | |
91 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | paid on-line | |||
92 | 29 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | 10 km nordic walking | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line | |
93 | 18 | Bem Małgorzata | Olsztyn | Polska | 10 km nordic walking | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line | |
94 | Nowak Izabela | Trzcianka | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||
95 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | paid on-line | ||
96 | 37 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | paid on-line | |
97 | Walot Joanna | Łódź | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | Z Kijami Przez Życie | paid on-line | ||
98 | Kucharski Maciej | Warszawa | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | paid on-line | |||
99 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 5 km bieg | Piękny | paid on-line | ||
100 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | Polska | START WIRTUALNY - dystans dowolny | GREEN TEAM Zielona Góra | paid on-line |
Views: 19895