Korona Polski 2021 - Węgorzyno
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kolmetz Katarzyna SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE paid
2 Wendt Jarek SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE paid
3 Fengier Eugeniusz Zielona Łąka Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL paid on-line
4 Serówka Lidia Piła Start Wirtualny - dystans dowolny Daj radość niepełnosprawnym paid on-line
5 Wycislo Romuald Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym paid on-line
6 Dudek Klaudia Granowo Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie paid on-line
7 Skowrońska Dominika Plewiska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie paid on-line
8 Kuźmicz Dominik Maszewko Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE paid on-line
9 Kuźmicz Magdalena Maszewko Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE paid on-line
10 Kędzierska Karolina Szczecin 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
11 Jackowiak Paweł Nowogard 5 km bieg paid on-line
12 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Nie zrzeszona paid on-line
13 Kwidzińska Emilia Luzino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE paid on-line
14 Adamski Łukasz Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
15 Karpińska Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking paid on-line
16 Boruczyński Dariusz Police Start Wirtualny - dystans dowolny paid on-line
17 Nowak Izabela Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
18 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Team Deaf paid on-line
19 Lejkowska Mirela Gowino 10 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
20 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice 21 km nordic walking paid on-line
21 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Charbrowo Start Wirtualny - dystans dowolny POLIPACK TEAM GWE paid on-line
22 Marczyński Franciszek Gościcino 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE limit reached
23 Zdanowicz Marta Słupsk Start Wirtualny - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk paid on-line
24 Marczyńska Marta Gościcino 5 km nordic walking Polipack Team GWE limit reached
25 Brzozowski Piotr Sławno 5 km nordic walking AKTYWNI POSTOMINO paid on-line
26 Rutz Justyna Wejherowo Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE paid on-line
27 Piec Leon Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit reached
28 Piec Tola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit reached
29 Naczk Wiktoria Lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
30 Sakowicz Adam Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin paid on-line
31 naczk leonard lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
32 Kuziemko Renata Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin paid on-line
33 Pluta Lena Piła 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Kijomaniacy Chodzież paid on-line
34 Woźniak Iwona Prusim 5 km bieg paid on-line
35 Romanowicz Piotr Prusim 10 km nordic walking K.S. Idmar Racing Team paid on-line
36 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km nordic walking NWPL/NW BEŁCHATÓW paid on-line
37 Majewska Katarzyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież paid on-line
38 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 10 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
39 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice Start Wirtualny - dystans dowolny paid on-line
40 Janik Maciej Janik Piła 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka paid on-line
41 Mikołajczyk Justyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież paid on-line
42 Owczarek Aleksandra Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie paid on-line
43 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
44 Choryńska Danuta Swarzędz 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie paid on-line
45 Morawiec Dariusz Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny KGB Nordic Walking paid on-line
46 Piątek Dariusz Gniewino 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE paid on-line
47 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
48 Rehlis Aleksander Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami paid on-line
49 Tkaczyk Marzena Koszalin 5 km nordic walking Wychodzę z kijami limit reached
50 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL 21 km nordic walking Marsz Po Zdrowie paid on-line
51 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 21 km nordic walking Face Nordic Walking Team paid on-line
52 Wicher Jolanta Lubasz 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz paid on-line
53 Wierchanowski Bogdan GOLCZEWO 5 km nordic walking paid on-line
54 Pisarski Jan Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny Gmina Węgorzyno limit reached
55 Wojtczak Urszula Czaplinek 5 km nordic walking Czapelki paid on-line
56 Kopczewski Dariusz Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami paid on-line
57 Maślanka Jacek Słupsk 5 km nordic walking paid on-line
58 Pokładowska Joanna Koszalin 5 km nordic walking Wychodzę z kikjami paid on-line
59 Maślanka Iwona Śmigiel 5 km nordic walking paid on-line
60 Grygiel Teresa Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie paid on-line
61 Stepańska Małgorzata Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin paid on-line
62 Marek Chłodnicki Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie paid on-line
63 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach paid on-line
64 Bruzi Anna Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL paid on-line
65 Kaszuba Zofia Koszalin 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Wychodzę z Kijami paid on-line
66 Krawczyk Dorota Piła 10 km nordic walking Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
67 Wawrzyniak Igor Gdynia 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE paid on-line
68 Wawrzyniak Anna Gdynia 5 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
69 Komarzewska Katarzyna Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin paid on-line
70 Spychała Lesław Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
71 Spychała Marzena Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
72 Sowińska Alicja Antoniewo 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz paid on-line
73 Klawczyński Marcin Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach paid on-line
74 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start Wirtualny - dystans dowolny MOCNI POMOCNI paid on-line
75 Toporek Rafał Przodkowo 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE paid on-line
76 Remecka Marta Remecka Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin paid on-line
77 Organka Marcin Brzeźniak Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit reached
78 Matuła Nikola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit reached
79 Szymańska Hanna Skórka 5 km bieg Pozytywni Biegacze paid on-line
80 Szymański Jacek Skórka 21 km nordic walking Pozytywni Biegacze paid on-line
81 Słaboszewska Elżbieta Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin paid on-line
82 Parzybut Jan Pniewy 5 km nordic walking Postęp Pniewy Team paid on-line
83 Organka Zuzanna Brzeźniak Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit reached
84 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk paid on-line
85 Bujnicki Marcin Pasłęk 21 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk paid on-line
86 Pawlak Beata Gorzów Wlkp 5 km nordic walking Nordic Walking - Marzena paid on-line
87 Mizgier-Wolańska ANNA Strzelce 5 km nordic walking paid on-line
88 Nizioł Marzanna Wawrów 5 km nordic walking Nordic Walking - Marzena paid on-line
89 Morawiec Agata Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny KGB- nordic walking paid on-line
90 Cetera Janusz Dziwnówek 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
91 Kucharski Maciej Warszawa Start Wirtualny - dystans dowolny paid on-line
92 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km nordic walking paid on-line
93 Krugiolka Renata Pniewy Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach paid on-line
94 Wieczorkowska Dagmara Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami paid on-line
95 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km nordic walking Polipack Team GWE paid on-line
96 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Start Wirtualny - dystans dowolny paid on-line
97 Dajlid Martyna Kołczewo 5 km nordic walking paid on-line
98 Łopiński Aleksy Piła 10 km nordic walking Daj radość niepełnosprawnym paid on-line
99 Gostomska Małgorzata Czempiń Start Wirtualny - dystans dowolny paid on-line
100 Markiewicz Ula Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny paid on-line


Views: 6066

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ