TRENING LEŚNY
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Frątczak Marzena Wałcz Wirtualny trening paid
2 Krystek Agata Piłka Wirtualny trening Biegacze Józefa Noji paid
3 Woźnica Rafał Drawsko Wirtualny trening Biegacze Józefa Nojii paid
4 Dec Jacek Kraków Wirtualny trening paid
5 Borkowski Leszek Grabianów Wirtualny trening NoWi Siedlce - NW Wschód paid
6 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
7 Latawiec Anna Kamela 34c Wirtualny trening paid
8 WOŁONSEWICZ-JENDE BARBARA BANINO Trening paid
9 Luks Laura ZABRZE Wirtualny trening paid
10 Kowalski Szymon Malbork Wirtualny trening paid
11 Stefański Ksawery Darżyno Wirtualny trening Gwiazdy z Darżyna.
12 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Wirtualny trening NONE paid
13 Stefański Ksawery Darżyno Wirtualny trening Gwiazdy z Darżyna.
14 Sobala Dorota Wałbrzych Wirtualny trening paid
15 Stefańska Eliza Darżyno Wirtualny trening Gwiazdy z Darżyna.
16 Stefańska Agnieszka Darżyno Wirtualny trening Gwiazdy z Darżyna.
17 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki Wirtualny trening paid
18 appel jurek Bydgoszcz Wirtualny trening GOSIR OSIELSKO paid
19 Rojewska Aleksandra Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
20 Krysik Barbara Bisztynek Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
21 Wieczorek Ewa Bisztynek Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
22 Jaszak Sebastian Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
23 Zaniewska Elżbieta Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
24 Obolewicz Iwona Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
25 Jakubowska Teresa Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
26 Mackiewicz Krystyna Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
27 Wądołowski Sławomir Braniewo Wirtualny trening BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ paid
28 Przybyłek Marysia śmigiel Wirtualny trening Marsz Po Zdrowie paid
29 Świsłocka Ewa Mikoszewo Wirtualny trening paid
30 Szweda Karolina Zblewo Trening Morsy Zblewo Run Team paid
31 Nowy Katarzyna Gdynia Trening
32 Zarach Beata Gdańsk Trening ESJA Team
33 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualny trening paid
34 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualny trening paid
35 Chachulski Janusz Malbork Trening paid
36 Chachulska Teresa Malbork Trening paid
37 Jankowska Beata Stare Pole Trening
38 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Trening Morsy Zblewo Run Team paid
39 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo Run Team
40 wicek aneta Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo Run Team
41 Juszczak Magda Piła Wirtualny trening paid
42 Sapa Dariusz Bydgoszcz Wirtualny trening BYDGOSKIE ŻÓŁWIE paid
43 Miler Monika Starogard Gdański Wirtualny trening paid
44 Loose Anna Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo Run Team paid
45 Jarosz Anna Pruszcz Gdański Wirtualny trening
46 Langmesser Bogumił Pinczyn Trening Morsy Zblewo paid
47 Langmesser Danuta Pinczyn Trening Morsy Zblewo Run Team paid
48 Lewandowska Ewa Semlin Trening Morsy Zblewo paid
49 Pieczyrak Alicja Starogard Gdański Trening paid
50 Reimus Maciej Skórcz Trening Aktywni Kociewiacy paid
51 Watkowska Anna Mikoszewo Wirtualny trening paid
52 Fierka Adam Zblewo Trening KS Sokół Zblewo paid
53 Szczepańska Oksana Kraków Wirtualny trening
54 Wojtanis Magdalena Toruń Wirtualny trening paid
55 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Wirtualny trening Team Nigdy Się Nie Poddawaj paid
56 Skalska Anna Bytonia Trening KS SOKÓŁ ZBLEWO paid
57 Hoffmann Daniel Zblewo Trening KS Sokół Zblewo paid
58 Krasowski Tomasz Wałcz Wirtualny trening paid
59 biezumow dorota Gdynia Wirtualny trening paid
60 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Wirtualny trening paid
61 Fiszer Justyna Mikoszewo Wirtualny trening paid
62 Kulczycki Jan GDAŃSK Trening paid
63 Majkowski Tomasz Skórcz Trening Aktywni Kociewiacy paid
64 Borzyszkowska Jolanta Puck Wirtualny trening BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid
65 Bładzikowski Rafał Tczew Trening paid
66 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Trening drużyna szpiku paid
67 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Wirtualny trening paid
68 Rozek Mariola Frank Trening Morsy Zblewo paid
69 ŁĘCKI JAN GDYNIA Trening Elite Team paid
70 Lampkowski Filip Malbork Trening
71 Biniszkiewicz Marcin Tczew Trening
72 Zientkiewicz Witold Banino Trening ESJA Team
73 Zientkiewicz Aga Banino Trening ESJA Team
74 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Wirtualny trening paid
75 Cichocka Anna Kwidzyn Trening paid
76 Kowalski Henryk KWIDZYN Trening paid
77 Walendziak Ryszard Gościszewo Trening VALDANO
78 Plutowska Mieczysława Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo paid
79 Ossowska Ewa Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo paid
80 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo paid
81 Kuchta Anna Starogard Gdański Trening Maratończyk Wielki Klincz
82 Kordecki Robert Wielki Klincz Trening Maratończyk Wielki Klincz
83 Szczypek Ela Slupsk Wirtualny trening
84 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Wirtualny trening paid
85 Kiełtyka Bożena Pinczyn Trening Morsy Zblewo paid
86 Sabiniarz Beata pinczyn Trening Morsy Zblewo paid
87 Ślęzak Adam Elbląg Trening OSP POGRODZIE
88 Cichowska Joanna Ostróda Trening
89 Wierzbicki Jakub Malbork Wirtualny trening paid
90 Bogalecki Marek Starogard Gdański Trening Safe Sport Team paid
91 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Trening paid
92 Kutniewska Maria Żukowo Trening Face Nordic Walking Team paid
93 Towarnicka Izabela Gdynia Trening Team Deaf paid
94 Kacperski Bartosz Dzierzgon Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
95 Kacperski Mateusz Dzierzgon Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
96 Mańka Sandra Dzierzgon Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
97 Mańka Eryk Dzierzgon Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
98 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
99 Markiewicz Paweł Elbląg Wirtualny trening paid
100 Koralewska Irena Sadlinki Trening paid


Views: 2459

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ