# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
--- | |||||||||
1 | Głowiak Krzysztof | Lubawa | Bieg - 100 km | --- | paid | ||||
AZS UWM Olsztyn | |||||||||
2 | Kozłowski Piotr | Lubawa | Bieg - 100 km | AZS UWM Olsztyn | paid | ||||
Aktywna Lubawa | |||||||||
3 | Knozowski Marcin | Lubawa | Bieg - 100 km | Aktywna Lubawa | paid | ||||
Biegam U KOLESI | |||||||||
4 | Kopaczel Paweł | Rybno | Bieg - 100 km | Biegam U KOLESI | paid | ||||
Biegam U Kolesi | |||||||||
5 | Pielenc Agnieszka | Hartowiec | Bieg - 100 km | Biegam U Kolesi | paid | ||||
6 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Bieg - 100 km | Biegam U Kolesi | paid | ||||
7 | Budzińska Dorota | Fijewo | Bieg - 100 km | Biegam U Kolesi | paid | ||||
8 | Fafiński Michał | Lubawa | Bieg - 100 km | Biegam U Kolesi | paid | ||||
Kołem po wioskach | |||||||||
9 | Grabowski Wojciech | Prątnica | Rower - 300 km | Kołem po wioskach | paid | ||||
10 | Grabowski Michał | Lubawa | Rower - 300 km | Kołem po wioskach | paid | ||||
LKK Ziemia Lubawska | |||||||||
11 | Podliński Sebastian | Lubawa | Rower - 300 km | LKK Ziemia Lubawska | paid | ||||
Lubawa Kocha Biegać | |||||||||
12 | Pielenc Dariusz | Lubawa | Bieg - 100 km | Lubawa Kocha Biegać | paid | ||||
13 | Kozłowski Wiesiek | Grabowo | Bieg - 100 km | Lubawa Kocha Biegać | paid | ||||
14 | Sass Klaudia | Lubawa | Bieg - 100 km | Lubawa Kocha Biegać | paid | ||||
15 | Wrońska Dorota | Lubawa | Bieg - 100 km | Lubawa Kocha Biegać | paid | ||||
16 | Sass Szymon | Lubawa | Bieg - 100 km | Lubawa Kocha Biegać | paid | ||||
Lubawa Kocha Biegać | |||||||||
17 | Liberacka Anna Liberacka | Lubawa | Bieg - 100 km | Lubawa Kocha Biegać | paid | ||||
Lubawski Ustawki Rowerowe | |||||||||
18 | KASPRZYCKA REGINA | LUBAWA | Bieg - 100 km | Lubawski Ustawki Rowerowe | paid | ||||
Lubawskie ustawki rowerowe | |||||||||
19 | Balewski Błażej | Lubawa | Rower - 300 km | Lubawskie ustawki rowerowe | paid | ||||
Najmowicz Triathlon | |||||||||
20 | Goniszewski Bartosz | Lubawa | Bieg - 100 km | Najmowicz Triathlon | paid | ||||
Niezależni Sędziowie | |||||||||
21 | Małkowski Kazimierz | Grodziczno | Bieg - 100 km | Niezależni Sędziowie | paid | ||||
22 | Podliński Leszek | Lubawa | Bieg - 100 km | Niezależni Sędziowie | paid | ||||
OSiR Lubawa | |||||||||
23 | Szczepanek Wojtek | Lubawa | Rower - 300 km | OSiR Lubawa | paid | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
24 | Głowiak Rafał | Lubawa | Bieg - 100 km | Razem Trenujemy Sport | |||||
Running Bears Lubawa | |||||||||
25 | Niedźwiecki Paweł | Lubawa | Bieg - 100 km | Running Bears Lubawa | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
26 | Kasprowicz Andrzej | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
27 | Kowanda Sławomir | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
28 | Kruszyńska Anna | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
29 | Sierzputowska Ewa | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
30 | Krukowska Asia | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
31 | KLINICKA MAGDALENA | LUBAWA | Bieg - 100 km | paid | |||||
32 | Świniarska Anna | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
33 | Lewalski Błażej | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
34 | Leis-Zakrzewska Monika | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
35 | Stawiarski Wojciech | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
36 | Byglewski Paweł | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
37 | Graman Marzena | Kazanice | Bieg - 100 km | paid | |||||
38 | Graman Natalia | Kazanice | Bieg - 100 km | paid | |||||
39 | Truszczyński Patryk | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
40 | Truszczyński Szymon | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
41 | Pilch-Truszczyńska Magdalena | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
42 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Rower - 300 km | paid | |||||
43 | Schwesig Robert | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
44 | Łowin Patryk | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
45 | Aranowska Justyna | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
46 | Urbański Błażej | Lubawa | Rower - 300 km | paid | |||||
47 | Drobotko Julita | Iława | Bieg - 100 km | paid | |||||
48 | Rzemińska Dorota | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
49 | Gucejt Karol | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
50 | Jackowska Beata | Zielkowo | Bieg - 100 km | paid | |||||
51 | Lewicka Katarzyna | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
52 | Kawka Dorota | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
53 | Piotrowicz Artur | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
54 | Jakubowska Barbara | Lubawa | Bieg - 100 km | paid | |||||
55 | Wasielewski Krzysztof | Rybno | Rower - 300 km |
Views: 6715