# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bochenko Daniel | Suwalki | Polska | 12 KM | ||
2 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 12 KM | ||
3 | Kupaj Romuald | Bartoszyce | Polska | 25 KM | Endorfiny | paid on-line |
4 | Interewicz Radosław | Ełk | Polska | 50 KM | paid on-line | |
5 | Czaplińska Wioletta | Ostrołęka | Polska | 25 KM | paid on-line | |
6 | Czapliński Michał | Ostrołęka | Polska | 50 KM | paid on-line | |
7 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | 25 KM | Nadleśnictwo Głęboki Bród | paid on-line |
8 | Budnicki Andrzej | Białystok | Polska | 50 KM | Biegunka | paid on-line |
9 | Perzankowski Krzysztof | Skierniewice | Polska | 25 KM | paid on-line | |
10 | Andrejczuk Józek | Porosły | Polska | 25 KM | BBL Białystok | |
11 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | 25 KM | BBL GIŻYCKO | paid on-line |
12 | Rybałtowski Mirosław | Kleosin | Polska | 50 KM | Spartanie Dzieciom | paid on-line |
13 | Perkowski Aleksander | Sokółka | Polska | 12 KM | paid on-line | |
14 | Wysocka Magdalena | Pacółtowo | Polska | 50 KM | PGB Sportowa Paczka | paid on-line |
15 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | 50 KM | Sokólska Grupa Biegowa | paid on-line |
16 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | 50 KM | ||
17 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | 12 KM | paid on-line | |
18 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | 12 KM | 12BLP-Suwałki | |
19 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 25 KM | Bladzina - Moc Posępnego Czerepu | |
20 | Koziak Agnieszka | Kleosin | Polska | 12 KM | Bladzina - Moc Posępnego Czerepu | |
21 | Gąsior Jędrzej | Pęcice | Polska | 12 KM | ||
22 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12 KM | ||
23 | Giedrojć Jakub | Granica | Polska | 12 KM | ||
24 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | 12 KM | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |
25 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | 12 KM | Team Kopeć | |
26 | Bartosz Robert | Suwałki | Polska | 50 KM | paid on-line | |
27 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | 25 KM | Suwalska Wataha | |
28 | Mikulski Mariusz | SUWAŁKI | Polska | 50 KM | ||
29 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 50 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |
30 | Dąbkowski Roman | Szczytno | Polska | 50 KM | ||
31 | Ołów Kamila | Dubeninki | Polska | 25 KM | DD Running Team | |
32 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | 25 KM | Osada Boczki | |
33 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12 KM | ||
34 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | 25 KM | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |
35 | Sliwinski Szymon | Suwalki | Polska | 12 KM | ||
36 | Gadomski Radosław | Warszawa | Polska | 50 KM | PKO Bank Polski/Żórawski TEAM | |
37 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | 50 KM | paid on-line | |
38 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12 KM | ||
39 | Zdunek Józef | Szczytno | Polska | 50 KM | Klub Biegacza Jurund Szczytno | paid on-line |
40 | Parchomiuk Andrzej | Wisznice | Polska | 25 KM | ||
41 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12 KM | LA OSiR Gołdap | |
42 | Dudek Krzysztof | Olecko | Polska | 25 KM | HirołSromy | paid on-line |
43 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | 25 KM | HirołSromy | paid on-line |
44 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | 12 KM | Drużyna ML | |
45 | Nowicki Krzysztof | Jeleniewo | Polska | 50 KM | ||
46 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 50 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | paid on-line |
47 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | 25 KM | AGR Podlasie | paid on-line |
48 | Kitlas Dariusz | Sochonie | Polska | 50 KM | ||
49 | Hamrol MAŁGORZATA | Kaźmierz | Polska | 12 KM | Sportowy Kaźmierz | paid on-line |
50 | Garbowski Rafał | Białystok | Polska | 12 KM | będzie drugi raz | paid on-line |
51 | Stypułkowska Katarzyna | Rutki-Kossaki | Polska | 12 KM | 0xx | paid on-line |
52 | Stypułkowski Krzysztof | Rutki-Kossaki | Polska | 12 KM | 0xx | paid on-line |
53 | Mirosław-Dolecka Iwona | Warszawa | Polska | 12 KM | Virtual Runner Club | paid on-line |
54 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Polska | 12 KM | ||
55 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 50 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | |
56 | Falkowska Iwona | Białystok | Polska | 12 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | paid on-line |
57 | Kopania Kamil | Warszawa | Polska | 50 KM | K.S Tęcza | paid on-line |
58 | Bulikowski Paweł | Szczecin | Polska | 50 KM | ||
59 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Polska | 25 KM | HirołSromy | paid on-line |
60 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | 50 KM | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
61 | Kaczanowska Sylwia | Białystok | Polska | 12 KM | paid on-line | |
62 | Kaczanowski Paweł | Białystok | Polska | 12 KM | paid on-line | |
63 | Dziedziul Anna | Rutki-Kossaki | Polska | 12 KM | 0xx | paid on-line |
64 | Dziedziul Łukasz | Rutki-Kossaki | Polska | 12 KM | 0xx | paid on-line |
65 | Stankiewicz Krzysztof | Zielonka | Polska | 50 KM | Lechici Zielonka | paid on-line |
66 | Żebrowska Beata | Ostrołęka | Polska | 25 KM | Run CREW Ostrołęka | paid on-line |
67 | Truchan Mariusz | Żytkiejmy | Polska | 12 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | |
68 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | 12 KM | Białystok Biega TEAM | |
69 | Poźniak-Styczyńska Maja | Puławy | Polska | 25 KM | DDC | |
70 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | 50 KM | Super Drużyna Ełk | paid on-line |
71 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | Polska | 50 KM | JAĆWING PŁASKA | paid on-line |
72 | Org A | Białystok | Polska | 50 KM |
Views: 8422