# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek Andrzej | Malbork | 2500 m | Kross Staff Team | paid on-line | |
2 | Kluge Krzysztof | Elbląg | 5000 m | paid on-line | ||
3 | Klimowski Przemysław | Elbląg | 5000 m | paid on-line | ||
4 | Żbikowska Zuzanna | Elbląg | 1250 m | MKS Truso Elbląg | ||
5 | Hońko Przemysław | Elbląg | 2500 m | Sport-Evo | paid on-line | |
6 | Mikowski Mariusz | Elbląg | 1250 m | paid on-line | ||
7 | Żbikowska Weronika | Elbląg | 1250 m | MKS TRUSO Elbląg | ||
8 | Tołwiński Bogusław | Elbląg | 2500 m | Enduro Man Elblag | ||
9 | Łukaczyk Marek | Elbląg | 400 m | paid on-line | ||
10 | Brzyski Janusz | Elbląg | 1250 m | Elaktywni | paid on-line | |
11 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | 2500 m | SKS EL Aktywni | paid on-line | |
12 | Suszyńska Anna | Gdynia | 5000 m | paid on-line | ||
13 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Gdynia | 5000 m | paid on-line | ||
14 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | 5000 m | paid on-line | ||
15 | Sikora Dariusz | Nowy Dwór Gdański | 1250 m | paid on-line | ||
16 | Czerniel Piotr | Elbląg | 5000 m | Grupa Wodna | paid on-line | |
17 | Putkowski Rafał | Elbląg | 2500 m | EL-Aktywni Triathlon Team | paid on-line | |
18 | Michałowski Radosław | ELBLĄG | 2500 m | Waniewski Coaching | paid on-line | |
19 | Zarin Roman | Kaliningrad | 2500 m | |||
20 | Różalski Piotr | Elbląg | 5000 m | paid on-line | ||
21 | Winczewski Michał | Marzęcino | 1250 m | TRI Wincz | paid on-line | |
22 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | 400 m | IKS ATAK ELBLĄG | paid on-line | |
23 | Szulc Maciej | Elbląg | 1250 m | El-Aktywni | paid on-line | |
24 | Polańczyk Renata | Wejherowo | 2500 m | paid on-line | ||
25 | Robak Piotr | Koszalin | 5000 m | 8 Pułk Przeciwlotniczy Koszalin / MKS Truso Elbląg | paid on-line | |
26 | Trudnowski Marcin | Elbląg | 5000 m | Grupa Wodna | paid on-line | |
27 | Bogusz waldemar | Tczew | 2500 m | paid on-line | ||
28 | Tomaszewicz Piotr | Elbląg | 2500 m | Enduro Man | paid on-line | |
29 | Deptuła Mirosława | Elbląg | 1250 m | paid | ||
30 | Kurek Wojciech | Elbląg | 2500 m | GIT Team | paid on-line | |
31 | Pawłowska Julia | Braniewo | 400 m | PawłowskiTEAM | paid on-line | |
32 | Pawłowska Karolina | Braniewo | 1250 m | PawłowskiTEAM | paid on-line | |
33 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | 2500 m | PawłowskiTEAM | paid on-line | |
34 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | 5000 m | paid on-line | ||
35 | Dębicki Artur | Gdynia | 5000 m | paid on-line | ||
36 | JASZCZUK Jarosław | Braniewo | 5000 m | paid on-line | ||
37 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | 5000 m | ELAKTYWNI | paid on-line |
Views: 9298