# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wernik Roman Świecie 5 km paid on-line
2 Dagga Dawid Rywałd 5 km 40.00 PLN
3 Klejna Wiesława Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
4 Grzonka Kamila Bytonia 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
5 Wiśniewska Marta Lubiszewo 5 km CrossElite paid on-line
6 Wiśniewski Marek Lubiszewo 5 km paid on-line
7 Bładzikowski Rafał Tczew 5 km paid on-line
8 Tocha Zbigniew Skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
9 Koprowicz Adam Świecie 5 km paid on-line
10 Koprowicz Katarzyna Świecie 5 km paid on-line
11 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE 5 km paid on-line
12 Hoffmann Daniel Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
13 Dejna Sylwia Tczew 5 km Biegający Tczew 40.00 PLN
14 Szarmach Kacper Gródek 5 km Diabelskie Pioruny 40.00 PLN
15 Szarmach Stanisław Gródek 5 km Diabelskie Pioruny 40.00 PLN
16 Boschke Magdalena Pelplin 5 km 40.00 PLN
17 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI 5 km 40.00 PLN
18 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 5 km KS Sokół Zblewo 40.00 PLN
19 Kotecki Jarosław Bolesławowo 5 km CUDAKI 40.00 PLN
20 Bieliński Krzysztof Starogard Gdański 5 km 40.00 PLN
21 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD 40.00 PLN
22 Śliwińska Agnieszka Osiek 5 km paid on-line
23 Różek Dawid Śliwice 5 km 40.00 PLN
24 Orlikowski Tadeusz Gdynia 5 km Biegająca Gdynia 40.00 PLN
25 Zwoliński Zbigniew Śliwiczki 5 km paid on-line
26 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn 5 km 40.00 PLN
27 Lewandowski Michał Mirotki 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 40.00 PLN
28 Winiarski Grzegorz Świecie 5 km The Runners Świecie 40.00 PLN
29 Tumiłowicz Jerzy Licze 5 km Traktor team gmina Kwidzyn 40.00 PLN
30 Loose Anna Starogard Gdański 5 km KS Sokół Zblewo 40.00 PLN
31 Jagodda Adam Tczew 5 km Biegający Tczew 40.00 PLN
32 Różycki Ryszard Tczew 5 km Klub Kociewiak Tczew 40.00 PLN
33 Witt Henryk Sopot 5 km S...K...S... 40.00 PLN
34 Witt Grażyna Sopot 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM 40.00 PLN
35 Kuźma Anna Świecie 5 km The Runners Świecie 40.00 PLN
36 Kędrak Adrian Stary Las 5 km paid on-line
37 Połomski Jarosław Gniew 5 km Trunsformacja Gniew 40.00 PLN
38 Nowicka Tatiana Świecie 5 km Diabelskie Pioruny 40.00 PLN
39 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 5 km 40.00 PLN
40 Łepek Teresa Grudziądz 5 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
41 Siecinski Emilian Gdańsk 5 km 40.00 PLN
42 Nowak Ewa Drzycim 5 km Diabelskie Pioruny 40.00 PLN
43 SPRĘGA aurelia starogard gdański 5 km SKL Filippides 40.00 PLN
44 Wenderska Dominika Grudziądz 5 km 40.00 PLN
45 Włoch Dariusz Nowe 5 km 40.00 PLN
46 Stępiński Paweł Starogard Gdański 5 km 40.00 PLN
47 Chojnacka Jolanta Pelplin 5 km 40.00 PLN
48 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 5 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
49 Sokół Paweł Zduny 5 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
50 Szamocki Dominik Śliwice 5 km 40.00 PLN
51 Rekowski Kazimierz Tczew 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 40.00 PLN
52 Reimus Maciej Skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
53 Kordecki Robert Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz paid on-line
54 Gesing Joanna Bieńkówka 5 km 40.00 PLN
55 Sobczyk Joanna Grudziadz 5 km Parkrun grudziadz 40.00 PLN
56 PISKORSKI JERZY PELPLIN 5 km 40.00 PLN
57 Krześniak Wojciech Gródek 5 km Diabelskie Pioruny paid on-line
58 Chudecki Robert Gródek 5 km diabelskie pioruny 40.00 PLN
59 Chudecka Beata Chudecka Gródek 5 km diabelskie pioruny 40.00 PLN
60 Rejmanowski Ryszard GNIEW 5 km GNIEW 40.00 PLN
61 Walczak Krzysztof Gdynia 5 km ElektroniczneZapisy.pl Team 40.00 PLN


Views: 2783

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ