5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tokarski Krzysztof Gdańsk 5 km S...K...S...
2 Kaczyński Janusz Głuche 5 km Aktywni Kociewiacy
3 Legaszewski Roman Skórcz 5 km Team MX Skórcz paid on-line
4 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno 5 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
5 Augustynowicz Aurelia Augustynowicz Bydgoszcz 5 km paid on-line
6 Augustynowicz Andrzej Bydgoszcz 5 km RCI Bydgoszcz paid on-line
7 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
8 Gąsiorowska Alina Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
9 Pilarski Maksymilian Osie 5 km STRAŻ POŻARNA PSP/OSP paid on-line
10 Dywelski Mirosław Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
11 Arendt Kacper Grudziądz 5 km GKS Olimpia Grudziądz
12 Białkowski Krzysztof Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
13 Kujawska Małgorzata Gniew 5 km Trunsformacja Gniew paid on-line
14 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5 km TRUNsformacja Gniewu paid on-line
15 Cebula Bogdan Sztum 5 km LKS Zantyr Sztum paid
16 Kończalski Mateusz Kaniczki 5 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
17 Jurczyk Piotr Grudziądz 5 km Virtual Runner Club paid on-line
18 Czpiewska Iga Rożental 5 km paid on-line
19 Wróbel Piotr Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
20 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn 5 km paid on-line
21 Dorotin Mirosław Gniew 5 km Trunsformacja Gniew paid on-line
22 Justa Beata Gniew 5 km Trunsformacja Gniew paid on-line
23 Nelke Eliasz Tczew 5 km Apator Metrix paid on-line
24 Szydzik Paweł Grudziądz 5 km
25 jegierski dariusz Grudziądz 5 km Amator paid on-line
26 Rezmer Ryszard Gniew 5 km Trunsformacja Gniew paid on-line
27 Szramka Łukasz Gniew 5 km Trunsformacja Gniew paid on-line
28 Żuchowski Grzegorz Grudziądz 5 km paid on-line
29 Kaiser Krzysztof Gniew 5 km Kierowcy Ciężarówek paid on-line
30 Dering Marcin Demlin 5 km paid on-line
31 Patelczyk Karol Demlin 5 km paid on-line
32 Patelczyk Sławomir Demlin 5 km paid on-line
33 Zieliński Maciej Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
34 Stosik Artur Pączewo 5 km Pomerania Winter Swimming paid on-line
35 ORNOWSKI ZBIGNIEW Grudziądz 5 km Wtorkowy Trening paid on-line
36 Jaskulski Kazimierz Grudziądz 5 km TEAM NOGAWICA paid on-line
37 Jaskulska Mirela Grudziądz 5 km TEAM NOGAWICA paid on-line
38 Szatkowski Józef Grudziądz 5 km Morsy Grudziądz paid on-line
39 Budzik Kazimierz Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz paid on-line
40 Brzeziński Przemysław Starogard Gd. 5 km paid on-line
41 Brzezińska Sylwia Brzezińska Starogard Gd. 5 km paid on-line
42 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 5 km KS Prefbet Sonarol
43 Dalke Jowita Gdańsk 5 km Zabiegane Dwie paid on-line
44 Czerwiak Robert Starogard Gdański 5 km TRI STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
45 Ruminski Jakub Wałdowo 5 km paid on-line
46 Niebojewski Michał Dąbrówka 5 km paid on-line
47 Ruminska Katarzyna Wałdowo 5 km paid on-line
48 Ruchlewicz Urszula Sztum 5 km paid on-line
49 Waśniewski Edward Pelplin 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
50 Górski Antoni Lębork 5 km
51 Wojciechowski Sebastian Szlachta 5 km Drzewiarz Szlachta paid on-line
52 Dąbrowski Kajetan Pływaczewo 5 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
53 Dąbrowska Sylwia Pływaczewo 5 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
54 Dąbrowski Leszek Pływaczewo 5 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
55 LABON MAGDALENA Koteże 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
56 Lokś Piotr Janowo 5 km paid on-line
57 Lokś Paulina Janowo 5 km 1 LO Starogard gdański paid on-line
58 Lokś GRAŻYNA Janowo 5 km paid on-line
59 Wolski Jarosław Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
60 Andrzejczak Wojtek Grudziądz 5 km NONE paid on-line
61 Langmesser Danuta Pinczyn 5 km Morsy Zblewo paid on-line
62 Chojnacki Krzysztof Pelplin 5 km paid on-line
63 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 5 km paid on-line
64 Czechowski Dawid Subkowy 5 km Biegający Tczew paid on-line
65 Czechowska Dorota Subkowy 5 km Biegający Tczew paid on-line
66 Golombek Piotr Grudziądz 5 km paid on-line
67 Łucki Mirosław Grudziądz 5 km paid on-line
68 Łucka Anna Grudziądz 5 km La rive Team paid on-line
69 Kamiński Marcin Grudziądz 5 km Wtorkowy Trening paid on-line
70 Prabucki Robert Owidz 5 km TRI Starogard Gdański paid on-line
71 Zima Jan Minięta 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
72 Mania Roman Bedzmierowice 5 km KS Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia paid on-line
73 Mania Małgorzata Bedzmierowice 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
74 Hartuna zenon Piece 5 km KS Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia paid on-line
75 Mańka Sandra Dzierzgon 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
76 Mańka Eryk Dzierzgon 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
77 Kacperski Mateusz Dzierzgon 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
78 Kacperski Bartosz Dzierzgon 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
79 Guz Szymon Tczew 5 km paid on-line
80 Czeplina Bartosz Bartel Wielki 5 km paid on-line
81 Pirch Karolina Zblewo 5 km paid on-line
82 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA 5 km paid on-line
83 Szytniewski Grzegorz Grudziądz 5 km Sosnowa Team Grudziądz paid on-line
84 Tekliński Dawid Grudziądz 5 km Wtorkowy Trening paid on-line
85 Stencel Tomasz Pinczyn 5 km Morsy Zblewo paid on-line
86 Brandt Mateusz Rokocin 5 km paid on-line
87 Lange Paweł Rokocin 5 km paid on-line
88 Retecki Krzysztof Ostromecko 5 km LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto paid on-line
89 Bociek Piotr Grudziądz 5 km paid on-line
90 Ossowska Ewa Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
91 Olkowski Jurek Świecie 5 km The Runners Świecie paid on-line
92 Szczepański Leszek Kwidzyn 5 km Dziki Team Kwidzyn paid on-line
93 Majkowski Tomasz Skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
94 Gliniecki Jacek Skórcz 5 km paid on-line
95 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5 km paid on-line
96 Dębicki Artur Gdynia 5 km paid on-line
97 Osińska Beata Gdańsk / Łuby 5 km paid on-line
98 Boczek Dagmara Nowe 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid on-line
99 Szyplewski Bartosz Nowe 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid on-line
100 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 5 km paid on-line


Views: 8380

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ