# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lokś GRAŻYNA Janowo 10 km paid on-line
2 Hinc Aldona Gdańsk 10 km
3 Hinc Stanisław Gdańsk 10 km
4 Gajdus Leon Skórcz 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
5 Śnieg Aleksandra Gdańsk 10 km paid on-line
6 Wakuła-Kunz Wanda Toruń 10 km paid on-line
7 Kunz Mieczysław Toruń 10 km UMK Toruń paid on-line
8 Olkowski Jurek Świecie 10 km The Runners Świecie paid on-line
9 Russ Roman Laskowice 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
10 Waśniewski Edward Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
11 Mazerski Jarosław Toruń 10 km paid on-line
12 Witt Grażyna Sopot 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM paid on-line
13 Łazarski Marian Działowo 10 km Start Team Wąbrzeźno
14 Kropidłowski Marek Tczew 10 km Biegający Tczew paid on-line
15 Kluczewska Emilia Bytów 10 km Runastyczni Team Bytów
16 Łukomski Andrzej Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
17 Żabczyński Daniel Rumia 10 km Biegamyrazem.pl
18 Gidzińska Larysa Gdańsk 10 km Benefit Systems off-road Runners paid on-line
19 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 10 km KS Prefbet-Sonarol paid on-line
20 Dywelski Mirosław Tczew 10 km BIEGAJĄCY TCZEW paid on-line
21 Slisewski Tomasz Starogard Gdański 10 km GK STG / POLPHARMA RUN TEAM paid on-line
22 Szatkowski Józef Grudziądz 10 km Morsy z Michałowa paid on-line
23 Kwiatkowska Iwona Elbląg 10 km paid on-line
24 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 10 km paid on-line
25 Osiński Ryszard Malbork 10 km Biegowa Rodzinka paid on-line
26 Ruchlewicz Natalia Sztum 10 km paid on-line
27 Śrutkowski Sylwester Sztum 10 km paid on-line
28 Skalska Anna Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo
29 Gruchała Daniel Starogard Gdański 10 km Gkstg
30 Tocha Andrzej Damaszka 10 km Biegający Tczew paid on-line
31 Szabłowska Iwona Pruszcz Gdański 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid on-line
32 Dąbrowski Leszek Pływaczewo 10 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
33 Gąsiorowski Dariusz Gardeja 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie paid on-line
34 Sobieś Alina Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
35 Szczepański Mateusz Szembruk 10 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
36 Różycki Ryszard Tczew 10 km Klub Kociewiak Tczew
37 Szwedowski Łukasz Kulice 10 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice paid on-line
38 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia paid on-line
39 Pior Karolina Skórcz 10 km paid on-line
40 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 10 km Morsy Zblewo paid on-line
41 Grefka Stefan Łąg 10 km Aktywni Borowiacy Czersk paid on-line
42 Maliszewska Marianna Elbląg 10 km paid on-line
43 milkowski mariusz gdynia 10 km paid on-line
44 Homa Henryk Pelplin 10 km paid on-line
45 Chojnacka Jolanta Pelplin 10 km paid on-line
46 Kuźma Anna Świecie 10 km The Runners Świecie
47 Dering Marcin Demlin 10 km paid on-line
48 Patelczyk Sławomir Demlin 10 km paid on-line
49 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 10 km
50 Ruchlewicz Urszula Sztum 10 km paid on-line
51 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
52 Różek Dawid Śliwice 10 km paid on-line
53 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 10 km SKL Filippides paid on-line
54 Ruszkiewicz Małgorzata Susz 10 km paid on-line
55 Loose Bartosz Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
56 Ścisłowski Andrzej Tczew 10 km Biegający Tczew paid on-line
57 Jankowski Karol Iława 10 km BGS Iława paid on-line
58 Łucki Mirosław Grudziądz 10 km paid on-line
59 Łucka Anna Grudziądz 10 km La rive Team paid on-line
60 Rekowski Kazimierz Tczew 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid on-line
61 Kurkowski Marek Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
62 Trzebiatowski Michał Iława 10 km BGS Iława paid on-line
63 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 10 km paid on-line
64 Michałowski Piotr Przechlewo 10 km paid on-line
65 Bielińska Barbara Starogard Gdański 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD paid on-line
66 Ruminska Katarzyna Wałdowo Szlacheckie 10 km paid on-line
67 Łepek Teresa Grudziądz 10 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
68 Nowakowski Jerzy Skórcz 10 km Team MX Skórcz paid on-line
69 Łada Marcin Żukowo 10 km paid on-line
70 Szamocki Dominik Śliwice 10 km paid on-line
71 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening paid on-line
72 Gałuszka Dorota Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening paid on-line
73 Brzeska-Szulc Monika Iława 10 km paid on-line
74 Szyplewski Bartosz Nowe 10 km paid on-line
75 Łabuda Agnieszka Iława 10 km paid on-line
76 Heyda Piotr Iława 10 km D312 paid on-line
77 Wiśniewska Marta Lubiszewo 10 km CrossElite paid on-line
78 Wenderska Dominika Grudziądz 10 km paid on-line
79 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 10 km paid on-line
80 Gumienik Dariusz Szarnoś 10 km Szarnoś Team paid on-line
81 Połomski Jarosław Gniew 10 km Trunsformacja Gniew paid on-line
82 Czechowski Dawid Subkowy 10 km Biegający Tczew paid on-line
83 Czechowska Dorota Subkowy 10 km Biegający Tczew paid on-line
84 Czerwiński Krzysztof Osno 10 km polkrys team paid on-line
85 Ogonowski Daniel Gdańsk 10 km Grupa Rewers paid on-line
86 Reimus Maciej Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
87 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny paid on-line
88 Loose Anna Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
89 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km
90 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km paid on-line
91 Mykowski Tadeusz Skorcz 10 km
92 Chabowski Tomasz sztum 10 km Sztum Biega paid on-line
93 Majkowski Tomasz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
94 Dejna Sylwia Tczew 10 km paid on-line
95 Bartosiak Ryszard Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
96 Freda Patrycja Starogard Gdański 10 km paid on-line
97 Tybuś Wojciech Starogard Gdański 10 km paid on-line
98 Tryczak Andrzej Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
99 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 10 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides paid on-line
100 Lewandowski Michał Mirotki 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz


Views: 5459

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ