# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelski Michał | Susz | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | KTS IRONMAN Kwidzyn | ||
2 | Śliwińska Ewelina | Tczew | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | |||
3 | kopacz mirosław | Poznan | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | paid | ||
4 | Brzozowski Piotr | Miłomłyn | Zawodnicy LKS Zantyr Sztum oraz osoby z miejsc I-III OPEN w roku 2015 | www.brzozowskipiotr.pl | ||
5 | Wójcik Natalia Damroka | Gdynia | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | |||
6 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Aktywni Kociewiacy | ||
7 | Olszewski Emil | Gdańsk | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Nordcity | paid | |
8 | Szot Dawid | Sztum | Zawodnicy LKS Zantyr Sztum oraz osoby z miejsc I-III OPEN w roku 2015 | LKS ZANTYR SZTUM | paid | |
9 | Wolf Magdalena | Kwidzyn | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | KTS Ironman Kwidzyn | ||
10 | Kołecki Michał | Iława | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Tri NEGU OLSZTYN / RowerySportowy.pl | ||
11 | Gąsior Krystian | Susz | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Rozbiegany Susz | ||
12 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | |||
13 | Piotrowski Lech | Sztum | Zawodnicy LKS Zantyr Sztum oraz osoby z miejsc I-III OPEN w roku 2015 | LKS ZANTYR SZTUM | paid | |
14 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | BBL Starogard Gdański/GK STG | ||
15 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Grupa Malbork | ||
16 | Najda Sławomir | Sztum | Zawodnicy LKS Zantyr Sztum oraz osoby z miejsc I-III OPEN w roku 2015 | LKS ZANTYR SZTUM | paid | |
17 | Pietruszyńska Paulina | Sztum | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Lider | ||
18 | Dębicki Artur | Gdynia | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | paid | ||
19 | JASZCZUK Jarosław | Braniewo | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | |||
20 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Zawodnicy LKS Zantyr Sztum oraz osoby z miejsc I-III OPEN w roku 2015 | paid | ||
21 | Różalski Piotr | Elbląg | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | paid | ||
22 | Trudnowski Marcin | Elbląg | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Grupa Wodna | paid | |
23 | Chabowski Tomasz | sztum | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | sztum biega | ||
24 | Treć Leon | Sztum | Zawodnicy LKS Zantyr Sztum oraz osoby z miejsc I-III OPEN w roku 2015 | LKS Zantyr Sztum | paid | |
25 | Wiśniewski Michał | Elbląg | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Elbląg biega | ||
26 | Głowala Piotr | KWIDZYN | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | ||
27 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid | |
28 | Kłuba Sławomir | Susz | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | TriSako | paid | |
29 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | Malbork Biega | ||
30 | Krupa Tomasz | KWIDZYN | Zawodnicy powyżej 18 r.ż. | TRAKTOR TEAM |
Views: 5573