# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michalkiewicz- Jan | Straszyn | Polska | Start godz. 09:00 | ||
2 | Michalkiewicz-Goszczyńska Grażyna | Straszyn | Polska | Start godz. 09:00 | ||
3 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 10:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |
4 | TARASIEWICZ RYSZARD | BRANIEWO | Polska | Start godz. 11:00 | ||
5 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 13:00 | ||
6 | Ludka Zuza | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | ||
7 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | Start godz. 08:00 | ||
8 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn biega Pruszcz biega | |
9 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | ||
10 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
11 | Marczak4 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |
12 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |
13 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |
14 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |
15 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
16 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Polska | Start godz. 14:00 | ||
17 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | ||
18 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Straszyn biega, SUT | |
19 | Bork Łukasz | Żuława | Polska | Start godz. 15:00 | Grupa Druha Borucha | |
20 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |
21 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | ||
22 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | ||
23 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 09:00 | Taka RYBA | |
24 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | ||
25 | Nałęcz Adam | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | Iron Team | |
26 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | |
27 | Walter Sebastian | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | ||
28 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | Iron Team | |
29 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | Iron Team | |
30 | Witkowska Tymon | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
31 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
32 | Chrząszcz Bartek | Pruszcz Gdański | Start godz. 15:00 | Pruszcz biega | ||
33 | Chrząszcz Ania | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | ||
34 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn Biega, SUT | |
35 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Start godz. 08:00 | Taka RYBA / TUMBOteam | |
36 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | ||
37 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | |
38 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |
39 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega, SUT | |
40 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
41 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | |
42 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Start godz. 21:00 | Straszyn biega, SUT | |
43 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | Żarta Wataha | |
44 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |
45 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Ultra Team | |
46 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | ||
47 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |
48 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Pruszcz biega | |
49 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 19:00 | ||
50 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
51 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
52 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
53 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | ||
54 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Straszyn Biega | |
55 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Polska | Start godz. 18:00 | ||
56 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
57 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
58 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Start godz. 17:00 | ||
59 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 18:00 | ||
60 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
61 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
62 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
63 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Start godz. 07:00 | ||
64 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
65 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 13:00 | ||
66 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 | ||
67 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |
68 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |
69 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | ||
70 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | |
71 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |
72 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | ||
73 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 |
Views: 16719