Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Maj Magdalena Warszawa Szybka sarna 10km+ 120.00 PLN
2 Skorupski Robert Słupsk Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk 200.00 PLN
3 GRABOWSKA Agnieszka Reda Pół dzika 21km+ RUNEDA Młode dziki 160.00 PLN
4 Nalborski Miłosz Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice 250.00 PLN
5 Nalborska Lucyna Pelplin Nocny Jeleń 66km+ Biegający Rodzice 250.00 PLN
6 Mosek Radosław Rosnowo Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
7 Białek Jarosław Olsztyn Pół dzika 21km+ 160.00 PLN
8 Baranowski Krzysztof Siwiałka Pół dzika 21km+ paid on-line
9 Nagórski Władysław Gdańsk Tropem Rysia 42km+ paid on-line
10 Buszmann Tomasz Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda 200.00 PLN
11 Matejuk Arkadiusz Malbork Pół dzika 21km+ BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
12 Szczepański Marcin Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN paid on-line
13 Chrabkowski Zbyszek Chrabkowski Gdyni Tropem Rysia 42km+ 200.00 PLN
14 Walkiewicz Maciej Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
15 Tabisz Marlena Wrocław Tropem Rysia 42km+ paid on-line
16 Gałka Grzegorz Gdańsk Pół dzika 21km+ paid on-line
17 Różek Dawid Śliwice Tropem Rysia 42km+ paid on-line
18 Pawelec Anna Kębłowo Pół dzika 21km+ paid on-line
19 Smyrak Emil Kraków Pół dzika 21km+ paid on-line
20 Golec Tomasz GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ Bari Team 200.00 PLN
21 Marzeion Grzegorz Wejherowo Pół dzika 21km+ Atletic Apollo paid on-line
22 Kiezik Anna Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team 250.00 PLN
23 Sękowska Jolanta Łąski Piec Pół dzika 21km+ Biegające Śliwice 160.00 PLN
24 Lenarciak Marek Gdańsk Tropem Rysia 42km+ paid on-line
25 Łosiński Damian Gdańsk Tropem Rysia 42km+ LOTOS Running Team paid on-line
26 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Tropem Rysia 42km+ paid on-line
27 Jasiński Dawid Wejherowo Pół dzika 21km+ Athletic Apollo paid on-line
28 Kożyczkowski Marcin Mosty Nocny Jeleń 66km+ Klub 42,2 Lębork 370.00 PLN
29 Bujak Aleksandra Bolszewo Pół dzika 21km+ RUNEDA 160.00 PLN
30 Krajniak Jarosław Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ Wolf Team paid on-line
31 Wlach Anna Wlach Gliwice Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
32 Kardyś Aleksy Chorzów-Miasto Nocny Jeleń 66km+ 260.00 PLN
33 Ewald Karolina Zielonka Tropem Rysia 42km+ paid on-line
34 Jastrząbek Agnieszka Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN paid on-line
35 Pusdrowski Michał Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / RunnerFromReda paid
36 Balonis-Chyb Anna Gdynia Szybka sarna 10km+ paid on-line
37 Olczyk Kornelia Wejherowo Pół dzika 21km+ 160.00 PLN
38 Starczewska Milena Gdańsk Szybka sarna 10km+ Refinitiv Running Team paid
39 Lach Jagoda Wejherowo Pół dzika 21km+ Refinitiv Running Team paid
40 Robles José Gdansk Szybka sarna 10km+ Refinitiv Running Team paid
41 Banczerowski Krzysztof Gdynia Szybka sarna 10km+ Refinitiv Running Team paid
42 Kowalczyk Maciej Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Refinitiv Running Team paid
43 Czerepaniak Ewa Gdańsk Pół dzika 21km+ 160.00 PLN
44 Kotowska Sylwia Olsztyn Szybka sarna 10km+ paid on-line
45 Kotowski Marek Olsztyn Tropem Rysia 42km+ Kriss Coaching paid on-line
46 Toboła Michał Gdańsk Pół dzika 21km+ BAUTEAM SPORT paid on-line
47 Szymak Ewelina Barniewice Pół dzika 21km+ paid on-line
48 Moskała Remigiusz warszawa Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
49 Szadłowski Dariusz Ciechocinek Nocny Jeleń 66km+ 250.00 PLN
50 Brzezicka Magdalena Reda Pół dzika 21km+ Runeda Młode Dziki 160.00 PLN
51 Oberlan-Maroń Joanna Toruń Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
52 Dreger Dariusz Wojcieszyce Nocny Jeleń 66km+ 260.00 PLN
53 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Tropem Rysia 42km+ 210.00 PLN
54 lewandowska marlena Toruń Nocny Jeleń 66km+ Podgórz Toruń 250.00 PLN
55 Boza Beata Gdynia Pół dzika 21km+ PADŁ NA RYJ TEAM 160.00 PLN
56 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Tropem Rysia 42km+ paid on-line
57 Będźkowski Marek Ostrołęka Nocny Jeleń 66km+ Siwy ultra Mors 250.00 PLN
58 Dembowski Mariusz Lidzbark Nocny Jeleń 66km+ H+H Polska 250.00 PLN
59 Buczak-Mrozińska Paulina Zawonia Szybka sarna 10km+ 130.00 PLN
60 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Nocny Jeleń 66km+ KĘCKIE HARPAGANY 250.00 PLN
61 Januszewski Andrzej Warszawa Nocny Jeleń 66km+ Obstacle Center Team paid on-line
62 Inglot Michal Gdansk Nocny Jeleń 66km+ Nordea Running Team 250.00 PLN
63 Leonarczyk Patrycja Łódź Szybka sarna 10km+ 120.00 PLN
64 Nowopolski Leszek Gdańsk Pół dzika 21km+ paid on-line
65 Lewandowski Tomasz Susz Pół dzika 21km+ Crossfit Team Susz 160.00 PLN
66 Tadeusiak-Wądołowska Katarzyna Gdańsk Szybka sarna 10km+ paid on-line
67 Augustyniak Mariusz Susz Tropem Rysia 42km+ Crossfit Team Susz 200.00 PLN
68 Hirsz Piotr Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Arytmia Kroku Team paid on-line
69 Ladmann Łukasz Rumia Szybka sarna 10km+ paid on-line
70 UFNOWSKI Sebastian Czersk Pół dzika 21km+ Aktywni Borowiacy Czersk 160.00 PLN
71 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Pół dzika 21km+ Aktywni Borowiacy Czersk 160.00 PLN
72 Kruszewski Filip Poznań Nocny Jeleń 66km+ 250.00 PLN
73 Przytarska Edyta Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Akademia Biegowa Kartuzy paid on-line
74 Drankiewicz Robert Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska TEAM paid on-line
75 Pawłowicz Izabela Szczecinek Pół dzika 21km+ Klub Sportowy Husaria Szczecinek 160.00 PLN
76 Jastrzębska Anna Borne Sulinowo Pół dzika 21km+ KS Husaria Szczecinek 160.00 PLN
77 Armatyńska Małgorzata Gdynia Pół dzika 21km+ Motywatornia Team paid on-line
78 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Nocny Jeleń 66km+ Forever Young Łódź paid on-line
79 Lebiedzińska Angelika Reda Tropem Rysia 42km+ Biegacze Świnoujście paid on-line
80 Czapa Magdalena Gdańsk Pół dzika 21km+ paid on-line
81 Starsierski Tomasz Kielno Pół dzika 21km+ paid on-line
82 Skwierawski Grzegorz Pszczółki Nocny Jeleń 66km+ 250.00 PLN
83 Kukla Maciej Chorzów Tropem Rysia 42km+ paid on-line
84 Podgórska Agata Szczecinek Pół dzika 21km+ Klub Sportowy Husaria Szczecinek 160.00 PLN
85 Sztechmiler Katarzyna SZCZECINEK Pół dzika 21km+ Klub Sportowy Husaria Szczecinek 160.00 PLN
86 Pieszko Magda Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska Team paid on-line
87 Kowalewski Jarosław Gdynia Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
88 Niechoćko Agata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
89 Leśny Kacper Działdowo Tropem Rysia 42km+ 200.00 PLN
90 Czoska Przemysław Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD paid on-line
91 Kłos Aneta Poznań Tropem Rysia 42km+ paid on-line
92 Porwit Aleksandra Wola Tropem Rysia 42km+ paid on-line
93 Maszewska-Wach Mariola Rawa Mazowiecka Tropem Rysia 42km+ Rawa Tim Zawsze Slim paid on-line
94 Pudełko Rafał Pudełko Gdynia Tropem Rysia 42km+ paid on-line
95 Szefer Marcin ŁÓDŹ Pół dzika 21km+ paid on-line
96 Macijewska Bożena Gniewowo Pół dzika 21km+ paid on-line
97 Figarska Anna Sopot Nocny Jeleń 66km+ paid on-line
98 Arendt-Szczubiała Hanna Wejherowo Szybka sarna 10km+ paid on-line
99 Mrotek Katarzyna Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ On The Move 200.00 PLN
100 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Pół dzika 21km+ MAŁE LWY paid on-line


Views: 5546

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ