Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Tropem Rysia 42km+
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk 240.00 PLN
2 Wroblewski Adrian Borkowo Tropem Rysia 42km+ alesport.pl 260.00 PLN
3 Andrószowski Mateusz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ summit28.pl paid on-line
4 Litwin Barbara Słupsk Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk 240.00 PLN
5 Żak Oliwia Jastrzębie Tropem Rysia 42km+ 240.00 PLN
6 Nizioł Marian Piaseczno Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
7 Wojtasik Marta Katowice Tropem Rysia 42km+ paid on-line
8 Soboczyńska Justyna Gdynia Tropem Rysia 42km+ Nordea Running Team paid
9 Słomkowski Mateusz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ paid on-line
10 Gorzkowski Paweł Dębnica Kaszubska Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk paid on-line
11 Kosicka Iwona Słupsk Tropem Rysia 42km+ Stopa Słupsk paid on-line
12 Kańtoch Weronika Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / Team Kreft paid on-line
13 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Tropem Rysia 42km+ #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM paid on-line
14 Bulikowski Paweł Szczecin Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
15 Franche Julien Gdansk Tropem Rysia 42km+ paid
16 Jaworowicz Dobrochna Konstancin Jeziorna Tropem Rysia 42km+ paid on-line
17 Lenart Iwona Konstancin-Jeziorna Tropem Rysia 42km+ KS Pegaz Piaseczno paid on-line
18 Jarosz-Piwońska Aldona Jarosz-Piwońska Góra Kalwaria Tropem Rysia 42km+ Aldona_and_Run 240.00 PLN
19 Włazałek Natalia pilawa Tropem Rysia 42km+ AdidasRunnersWarsaw paid on-line
20 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Tropem Rysia 42km+ Biegający Tczew paid on-line
21 Głowacki Rafał Gdańsk Tropem Rysia 42km+ paid on-line
22 Zeszutek Natalia Gdynia Tropem Rysia 42km+ Complexsports paid on-line
23 Skorupski Robert Słupsk Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk paid on-line
24 Nagórski Władysław Gdańsk Tropem Rysia 42km+ paid on-line
25 Buszmann Tomasz Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda paid on-line
26 Tabisz Marlena Wrocław Tropem Rysia 42km+ paid on-line
27 Różek Dawid Śliwice Tropem Rysia 42km+ paid on-line
28 Golec Tomasz GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ Bari Team 240.00 PLN
29 Lenarciak Marek Gdańsk Tropem Rysia 42km+ paid on-line
30 Łosiński Damian Gdańsk Tropem Rysia 42km+ LOTOS Running Team paid on-line
31 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Tropem Rysia 42km+ paid on-line
32 Krajniak Jarosław Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ Wolf Team paid on-line
33 Ewald Karolina Zielonka Tropem Rysia 42km+ paid on-line
34 Pusdrowski Michał Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / RunnerFromReda paid
35 Kotowski Marek Olsztyn Tropem Rysia 42km+ Kriss Coaching paid on-line
36 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
37 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Tropem Rysia 42km+ paid on-line
38 Augustyniak Mariusz Susz Tropem Rysia 42km+ Crossfit Team Susz 240.00 PLN
39 Przytarska Edyta Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Akademia Biegowa Kartuzy paid on-line
40 Drankiewicz Robert Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska TEAM paid on-line
41 Lebiedzińska Angelika Reda Tropem Rysia 42km+ Biegacze Świnoujście paid on-line
42 Kukla Maciej Chorzów Tropem Rysia 42km+ paid on-line
43 Pieszko Magda Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska Team paid on-line
44 Leśny Kacper Działdowo Tropem Rysia 42km+ 240.00 PLN
45 Czoska Przemysław Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD paid on-line
46 Kłos Aneta Poznań Tropem Rysia 42km+ paid on-line
47 Porwit Aleksandra Wola Tropem Rysia 42km+ paid on-line
48 Maszewska-Wach Mariola Rawa Mazowiecka Tropem Rysia 42km+ Rawa Tim Zawsze Slim paid on-line
49 Pudełko Rafał Pudełko Gdynia Tropem Rysia 42km+ paid on-line
50 Mrotek Katarzyna Bydgoszcz Tropem Rysia 42km+ On The Move 240.00 PLN
51 Ossowska Monika Rumia Tropem Rysia 42km+ Runeda paid on-line
52 Kołosowski Piotr Warszawa Tropem Rysia 42km+ paid on-line
53 Rzezak Aleksandra Reda Tropem Rysia 42km+ paid on-line
54 Gładkowski Grzegorz Gowino Tropem Rysia 42km+ BigYellowFoot Adventure team 240.00 PLN
55 Rajkowski Damian Pogórze Tropem Rysia 42km+ NAVA RUNNING TEAM paid on-line
56 Kuropatwa Łukasz Rumia Tropem Rysia 42km+ Bażant Team / Projekt1000up paid
57 Kwiatkowski Michał wejherowo Tropem Rysia 42km+ paid on-line
58 Tomaszewski Mariusz Lipnica Tropem Rysia 42km+ paid on-line
59 Dydymski Krzysztof RUMIA Tropem Rysia 42km+ paid on-line
60 Rudźko Wojciech Wejherowo Tropem Rysia 42km+ paid on-line
61 Wilgat Adam Ząbki / Siemiatycze Tropem Rysia 42km+ Warsaw Run Club 340.00 PLN
62 Rybiński Andrzej Sokołów Podlaski Tropem Rysia 42km+ Pędzące Leniwce paid on-line
63 Kohnke Tomasz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ BBL Gdańsk paid on-line
64 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia Tropem Rysia 42km+ Projekt 1000up paid on-line
65 Gessner Weronika Piaseczno Tropem Rysia 42km+ paid on-line
66 Górniak Jarosław Pogórze Tropem Rysia 42km+ JARBUD paid on-line
67 Leyk Daniel Luzino Tropem Rysia 42km+ LEYK Team paid on-line
68 Witkowska Beata Gdańsk Tropem Rysia 42km+ #kaszanienamoka paid on-line
69 Siewert Marek Tuchom Tropem Rysia 42km+ Pomorska Szkoła Walki FIGHTER paid on-line
70 Sikorska Agnieszka Gdynia Tropem Rysia 42km+ Bez klubu paid on-line
71 SUŁEK Aldona WEJHEROWO Tropem Rysia 42km+ ZOELLER TECH paid on-line
72 Küchler Paweł Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD paid on-line
73 Küchler Małgorzata Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD paid on-line
74 Szreder Marcin Luzino Tropem Rysia 42km+ paid on-line
75 Markowski Szymon Tczew Tropem Rysia 42km+ Biegający Tczew paid on-line
76 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Tropem Rysia 42km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew paid on-line
77 Kulczyk Ewa GDYNIA Tropem Rysia 42km+ Ultra Way Team paid on-line
78 Michalak Magdalena Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Żarta Wataha paid on-line
79 Torłop Przemysław Gdańsk Tropem Rysia 42km+ Grupa Trójmiasto/Tombo team paid on-line
80 SZUSTEK ADAM TUCHOM Tropem Rysia 42km+ SZUSTY TEAM paid on-line


Views: 8489

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ