# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Supronik Paweł | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
2 | Piskurewicz Antoni | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
3 | Trochim Kacper | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
4 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | AGR Podlasie | |
5 | Bykowski Mariusz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Sokólski Klub Kolarski | |
6 | Romanowicz Emilia Romanowicz | Supraśl | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ||
7 | Plichta Kasia | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
8 | Plichta Magda | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
9 | Onoszko Adam | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | AdamO Team | paid |
10 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | Bieg na dystansie 2 km | MKS Juvenia Białystok | paid |
11 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ||
12 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
13 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ||
14 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
15 | Myrcha Monika | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | TEAM Biegam bo chcę. | paid |
16 | Mroczek Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | Białystok Biega TEAM | paid |
17 | Miniuk Marcin | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
18 | ŚWIECAK ROBERT | Zwola Poduchowna | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Commandos Zwola Poduchowna | |
19 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | Bieg na dystansie 5 km | MKS Juvenia Białystok | paid |
20 | Mozolewska Gabriela | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
21 | Popławska Ewa | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Białystok Biega TEAM | paid |
22 | Wojewódzka Zosia | Wasilków | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
23 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Calypso Bialystok | paid |
24 | Sakowicz Martyna | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Białystok Biega TEAM | paid |
25 | Grzybowski Mariusz | Mońki | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Mani@na | |
26 | Kropiwnicki Marcin Kropiwnicki | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
27 | Zubiel Grzegorz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
28 | Poźniak Aleksandra Poźniak | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
29 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | 200 Procent Tętna Triathlon | paid |
30 | Ksepko Krzysztof | Przechody | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
31 | Ostaszewska Eliza | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
32 | Mashaneishvili Ivane | Białystok | Gruzja | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
33 | Ostaszewska Eliza | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
34 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
35 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
36 | Kurbat Grzegorz | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Białystok Biega TEAM | paid |
37 | Struk Piotr | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
38 | Wasilewska Ewa | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Białystok Biega TEAM | paid |
39 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
40 | Borowski Rafał | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
41 | LEOŃCZUK Adam | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Leospeed | |
42 | LEOŃCZUK ANDRZEJ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Leospeed | |
43 | Wojewódzka Agnieszka | Wasilków | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Białystok Biega TEAM | paid |
44 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
45 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | 3T Białystok | paid |
46 | Sokołowska Marta | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ATP Augustów | |
47 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Suwalska Wataha | paid |
48 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Suwalska Wataha | paid |
49 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy 65 | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Maratonka Grajewo | paid |
50 | Powierża Marta | Łochów | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
51 | Rakowska Iwona | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
52 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Maratonka Grajewo | paid |
53 | Milanowska Anna | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
54 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ||
55 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 10 km | TEAM Biegam bo chcę. | paid |
56 | Żukowski Michał | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | paid |
57 | Lindebna Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | paid | |
58 | Iwanow Aleksandr | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | Białystok Biega TEAM / 3t | |
59 | Iwanowa Alena | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
60 | Sierocki Jan | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ATP Augustów | paid |
61 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ATP Augustów | paid |
62 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Nadaktywni | paid |
63 | Łotowski Michał | Dzikie | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
64 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Palę wrotki | paid |
65 | Sadowski Andrzej Sadowski | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ||
66 | Tryzna Wojciech | Zaśpicze | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
67 | Wiński Adam | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
68 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
69 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg na dystansie 2 km | OSP POGRODZIE | |
70 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Bieg na dystansie 10 km | WRZUĆ NA LUZ | paid |
71 | Czeczot Paweł | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
72 | Doroszczyk Adam | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
73 | Marcińczyk Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
74 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Białystok Biega TEAM / 3t | |
75 | Lewicka Magdalenka | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
76 | Bałulis Daiwa | Puńsk | Polska | Bieg na dystansie 10 km | TEAM Biegam bo chcę. | paid |
77 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 10 km | TEAM Biegam bo chcę. | paid |
78 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Masters Białystok | paid |
79 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Białostocka sekta biegaczy | paid |
80 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Maratonka Grajewo | paid |
81 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Maratonka Grajewo | paid |
82 | Gregorczyk Bartosz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
83 | Zawistowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
84 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ||
85 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
86 | Skowroński Łukasz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
87 | Berent Karol Berent | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
88 | Kucharewicz Dariusz Kucharewicz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
89 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg na dystansie 5 km | paid | |
90 | Bielak Łukasz | Lebiedzin | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
91 | Kosińska Paulina | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
92 | Kosiński Łukasz | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
93 | Białkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | otobialystok.pl | paid |
94 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | paid |
95 | Perkowski Aleksander | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | paid | |
96 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Suwalska Wataha | paid |
97 | Baranowska Beata | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Sokólska Grupą Biegowa | paid |
Views: 9845