# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | Atlas Running Team | |
2 | Marach Radosław | Osielsko | Polska | Bieg | ||
3 | mokrzycki rafał | inowrocław | Polska | Bieg | T.G. Sokół Gniewkowo | |
4 | Bąk Oskar | Mąkowarsko | Polska | Bieg | ||
5 | Lasota Irena | Wałcz | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | ||
6 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg | OKNOBUR-biegamyrazem.pl | |
7 | Stachyra Krzysztof | Tuchola | Polska | Bieg | Biegające Śliwice | |
8 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg | S...K...S... | |
9 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | Bieg | Walterscy Team | |
10 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | Ducla Academy Warszawa | |
11 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg | DIABELSKIE PIORUNY | |
12 | Mysejacenko Dmytro | Kremenchug | Ukraina | Bieg | ||
13 | Veretska Valentyna | Ukraine | Ukraina | Bieg | ||
14 | Jokinen Eero | Gdynia | Finlandia | Bieg | Tri Kaba Team | |
15 | Danielak Radosław | Nieszawa | Polska | Bieg | Spadochroniarz | |
16 | Fryca Karolina | Toruń | Polska | Bieg | ||
17 | Witczak Dariusz | Krąplewce | Polska | Bieg | ||
18 | Rymaszewska Jolanta | Sienno | Polska | Bieg | ||
19 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg | W.P.K Słoń Team | |
20 | walczak tomasz | Świecie | Polska | Bieg | ||
21 | Andrzejewski Ryszard | Bydgoszcz | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | Wzgórze Wolności | |
22 | Gajzler Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | ||
23 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Bieg | TEAM KOPEĆ | |
24 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Bieg | Przebiegli Unisław i Okolice | |
25 | Trojanowski Daniel | Niemcz | Polska | Bieg | ||
26 | Borowczyk Marian | Poznań | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | KLAS Szpot Swarzędz | |
27 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg | Aktywni Kociewiacy | |
28 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg | Diabelskie Pioruny | |
29 | Januchowski Jacek | Dosin | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | Damy Rade Zegrze | |
30 | Schreiber Oskar | Tuchola | Polska | Bieg | ||
31 | Schreiber Weronika | Tuchola | Polska | Bieg | ||
32 | Majkowski Stanisław | Bytów | Polska | Bieg | K.B.GOCH Bytów | |
33 | Awizen Antoni | Bydgoszcz | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | TKKF K0LEJARZ BYDGOSZCZ | |
34 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | Bieg osoby powyżej 70 roku życia | Rekreacja Toruń | |
35 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Bieg | Rozbiegany Susz | |
36 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg | Rozbiegany Susz | |
37 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg | Rozbiegany Susz |
Views: 16490