# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Derengowski Andrzej | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
2 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg główny 5 km | LKS Zantyr Sztum | |
3 | Basara Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
4 | Liedtke Dariusz | Tczew | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
5 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
6 | Lipkowski Paweł | Tczew | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
7 | Buda Piotr | Dąbrówka | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
8 | Buda Anna | Dąbrówka | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
9 | Oller Grzegorz | Koteże | Polska | Bieg główny 5 km | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
10 | Buda Aleksander | Koteże | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
11 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny 5 km | GK STG | paid on-line |
12 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | Bieg główny 5 km | MKS Chojniczanka Chojnice | paid on-line |
13 | Skocki Piotr | Kurzętnik | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | KS Zamek EXPOM Kurzętnik | paid on-line |
14 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL Filippides | |
15 | Rutkowski Damian | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg główny 5 km | KS Zamek EXPOM Kurzętnik | paid on-line |
16 | Engler Patryk | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
17 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
18 | Szweda Monika | Lipinki Szlacheckie | Polska | Bieg główny 5 km | BiegamBoLubię Pelplin | paid on-line |
19 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI/ | paid on-line |
20 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
21 | Szczodrowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
22 | Szczodrowski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
23 | Felchner Adam | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Aniołek | |
24 | Piotrowicz Marcel | Kurzętnik | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | zamek Kurzętnik | paid on-line |
25 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny 5 km | Kurzętnik Biega | paid on-line |
26 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | |
27 | Kitowski Franek | starogard gdański | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | SKL FILIPPIDES | |
28 | Sosnowska Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
29 | Faleński Ksawery | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | PSP 2 Starogard Gdański | |
30 | Pałasz Marcelina | Szpęgawsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
31 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
32 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | BBL Starogard Gdański | paid on-line |
33 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
34 | MALKOWSKA Agata | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
35 | Ćwiklińska Paulina | Zelgoszcz | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
36 | Konopka Borys | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | PSP 8 Starogard Gd. | |
37 | Żegliński Adam | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | PSP 3 Starogard Gdański | |
38 | Szyca Weronika | Szteklin | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Szkoła podstawowa w Lubichowie | |
39 | Zakrzewski Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | ||
40 | Zakrzewski Ignacy | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
41 | Zakrzewska Weronika | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
42 | Kalinowski Aleksander | WIELKI Bukowiec | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Publiczna Szkoła podstawowa w Wielkim Bukowcu | |
43 | Kalinowska Paula | WIELKI Bukowiec | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Publiczna Szkoła podstawowa w Wielkim Bukowcu | ||
44 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
45 | WANIELISTA Kacper | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Szkola Psp8 KP starogard | |
46 | Pawłowski Wojciech | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
47 | Nowak Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
48 | Nowak Jan | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
49 | Kosiedowski Łukasz | Kolincz | Polska | Bieg główny 5 km | HARDWOOD TEAM | |
50 | Buda sZYMON | Starogard Gd. | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SKL FILIPPIDES | |
51 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
52 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | paid on-line | |
53 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | paid on-line | |
54 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
55 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
56 | Nitka Monika | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
57 | Miszewska Małgorzata | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
58 | Adamkowska Anna | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
59 | Grabarz Agnieszka | Starogard | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
60 | Płonka Jan | Gdańsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | BBL Gdańsk | |
61 | Płonka Alicja | Gdańsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | BBL Gdańsk | |
62 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny 5 km | OSP POGRODZIE | |
63 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Drużyna Pierścienia | |
64 | Szczepaniak Przemysław | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
65 | Malachowska Matylda | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
66 | Sikora Łukasz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
67 | Dróżdż Natalia | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
68 | Sikora Magdalena | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
69 | Suchorzebska Magdalena | Krąg | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Bajkowy Domek | |
70 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |
71 | Szczęsny Marcel | Jabłowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | BiegamBoLubię | |
72 | Skibiński Franciszek | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | PSP nr 4 | |
73 | Serocki Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | paid on-line | |
74 | Guz Stanisław | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | PSP nr 1 Starogard Gdański | |
75 | Hering Lena | Tczew | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Pogoń Tczew | |
76 | Hering Nina | Tczew | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Pogoń Tczew | |
77 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | ||
78 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
79 | Ufnowski Bruno | Czersk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Aktywni Borowiacy Czersk | |
80 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
81 | Narloch Adam | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
82 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5 km | ||
83 | Konopka Aniela | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Tęczą Malowane | |
84 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg główny 5 km | ||
85 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
86 | Majka Lena | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | PSP nr 1 Starogard Gdański | |
87 | Majka Jakub | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
88 | Buda Aleksandra | Dąbrówka | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
89 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
90 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
91 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
92 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
93 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
94 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
95 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg główny 5 km | paid on-line | |
96 | Wąsik Julia | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Aniołek | |
97 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
98 | Petka Piotr | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Słoneczna Kraina | |
99 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
100 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 |
Views: 12541