# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grabowska Kamila | Lidzbark | Polska | Bieg główny | paid | |
2 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
3 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Bieg dzieci | Giżycko | |
4 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Bieg główny | Rolla Speed Team | paid |
5 | Wrońska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | ||
6 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | paid | |
7 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | Polska | Bieg główny | Twister Trójmiasto | paid |
8 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | Bieg dzieci | Brak | |
9 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | Bieg główny | Plichwyscig. Pl | paid |
10 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Polska | Bieg główny | Jabra RT Friends | paid |
11 | Zaleska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
12 | Sudnik Zuzanna | Strzebielino | Polska | Bieg dzieci | ||
13 | Wanagos Alicia | Rotmanka | Polska | Bieg dzieci | ||
14 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
15 | Gołkowska Karina | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
16 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | paid |
17 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 3City Roller Team | paid |
18 | Łagownik Celina | Gdańsk | Polska | Bieg główny | paid | |
19 | Pestka Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg główny | amator | paid |
20 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Speed Team | paid |
21 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | paid |
22 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | paid |
23 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny | paid | |
24 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | Bieg główny | paid | |
25 | Rogalski slawomir | Stargard | Polska | Bieg główny | paid | |
26 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Niestowarzyszony | paid |
27 | Kubisiak Karolina | Toruń | Polska | Bieg główny | paid | |
28 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Bieg główny | amator | paid |
29 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Bieg główny | paid | |
30 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | |
31 | Piwkowska Nadia Mercedes | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
32 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg główny | paid | |
33 | Bazyluk Małgorzata | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
34 | hypszer Marek | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg główny | ||
35 | Łukasiewicz Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
36 | Kryszak Katarzyna | Władysławowo | Polska | Bieg główny | paid | |
37 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Bieg główny | paid | |
38 | Potrzebowski Paweł | Bojano | Polska | Bieg główny | ||
39 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid |
40 | Pawelec Mirosław | Juszkowo | Polska | Bieg główny | Jabra Roller Team | paid |
41 | Różański Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | paid |
42 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Bieg dzieci | KS Rozłazino | |
43 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Bieg główny | nezrzeszony | paid |
44 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Bieg główny | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | paid |
45 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid |
46 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | |
47 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Bieg główny | ||
48 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | KS ,,ORZEŁ" Elbląg | paid |
49 | Kotzian Sonia | Warszawa | Polska | Bieg dzieci | ||
50 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Bieg główny | paid | |
51 | Kotzian Daniel | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | paid |
52 | Grzelecka Zuzia | Gostynin | Polska | Bieg dzieci | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
53 | kowalski jan | Gdańsk | Polska | Bieg główny | ||
54 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Bieg główny | Prolube Masters | paid |
55 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg główny | Jabra Roller Team | paid |
56 | Olszewska NATASZA | MirachowO | Polska | Bieg dzieci | amator AMS KARTUZY | |
57 | Olszewska Nadia | Mirachowo | Polska | Bieg dzieci | amator AMS KARTUZY | |
58 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny | paid | |
59 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg dzieci | Giżycko | |
60 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg główny | Giżycko | paid |
61 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | Bieg główny | plichwyścig | paid |
62 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Bieg dzieci | ||
63 | Kryszak Dorota | Władysławowo | Polska | Bieg dzieci | ||
64 | KONKEL NIKODEM | Łebcz | Bieg dzieci | |||
65 | Gonczarenko Karina | Gniewowo | Polska | Bieg dzieci | ||
66 | Gonczarenko Milena | Gniewowo | Polska | Bieg dzieci | ||
67 | Lademann Wiktoria | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci | ||
68 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Bieg dzieci | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
69 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | ||
70 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Bieg główny | paid | |
71 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Bieg dzieci | ||
72 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Bieg dzieci | ||
73 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | ||
74 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | ||
75 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Bieg główny | ||
76 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny | ||
77 | borcz jacek | gdansk | Polska | Bieg główny | paid | |
78 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Bieg główny | amator | |
79 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny | paid | |
80 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Bieg główny | Legia Warszawa Masters | paid |
81 | Kowalski Damian | Gdańsk / Warszawa | Polska | Bieg główny | paid | |
82 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | ||
83 | Lademann Bartosz | Strzebielino Osiedle | Polska | Bieg dzieci | ||
84 | Lademann Nina | Strzebielino Osiedle | Polska | Bieg dzieci | ||
85 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny | 3City Roller Team | paid |
86 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid |
87 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Bieg główny | plichwyścig | paid |
88 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid |
89 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
90 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Bieg główny | stowarzyszenie wrotkarskie | paid |
91 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Polska | Bieg główny | ||
92 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Bieg główny | paid | |
93 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Bieg dzieci | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |
94 | Brzeski Wiesław | Słupsk | Polska | Bieg główny | ||
95 | Kacperek Eliza | Gościeradz | Polska | Bieg główny | Cortez sport | |
96 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
97 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
98 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
99 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Bieg dzieci | ||
100 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg główny | paid |
Views: 7676