# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Filas Justyna Filas Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
2 Niziołek Krystian Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
3 Mikołajczyk Anna Rotmanka Dystans 5 km Sprinterzy.com paid on-line
4 Kowalski Szymon Gdańsk Dystans 5 km Decathlon Przymorze paid on-line
5 Kieszczyński Sławomir Rotmanka Dystans 5 km paid on-line
6 Szastak Piotr Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
7 Bork Łukasz Żuława Dystans 5 km Grupa Druha Borucha 20.00 PLN
8 Grzelecka Jolanta Gdańsk Dystans 5 km
9 Grabowski Piotr Pruszcz Gdański Dystans 5 km Pruszcz Biega, Straszyn Biega paid on-line
10 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Dystans 5 km Straszyn Biega / Pruszcz Biega paid on-line
11 Rumkowski Piotr Gdynia Dystans 5 km paid on-line
12 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Dystans 5 km paid on-line
13 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
14 Michałowska-Lewinskia Anita Pruszcz Gdański Dystans 5 km Iron Team paid on-line
15 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Dystans 5 km Iron Team paid on-line
16 Nibus Jacek Straszyn Dystans 5 km paid on-line
17 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Dystans 5 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
18 Wozbanowicz Ewa Straszyn Dystans 5 km paid on-line
19 Wozbanowicz Jacek Straszyn Dystans 5 km SUT - Straszyn Ultra Team paid on-line
20 Kurkowska Sobieniak Agnieszka Rotmanka Dystans 5 km paid on-line
21 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Dystans 5 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA paid on-line
22 KWIATKOWSKA TATIANA KOWALE Dystans 5 km MAŁE LWY paid on-line
23 Zając Łukasz Bydgoszcz Dystans 5 km paid on-line
24 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Dystans 5 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
25 Michallek Franciszek Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
26 Michallek Kalina Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
27 Moskal Maja Straszyn Dystans 5 km paid on-line
28 Hinc Aldona Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
29 Hinc Stanisław Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
30 Michallek Justyna Michallek Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
31 Menape - Moskal Sylwia Straszyn Dystans 5 km paid on-line
32 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
33 Manias Borys Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
34 Cejrowski Andrzej Cejrowski Straszyn Dystans 5 km Straszyn biega, SUT paid on-line
35 Szarko Maciej Elbląg Dystans 5 km BIEGAJ Z BARTKIEM paid on-line
36 Milińska Agnieszka Straszyn Dystans 5 km paid on-line
37 Hass Franciszek Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
38 Prawdzik Dariusz Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
39 Prawdzik Michał Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
40 Prawdzik Justyna Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
41 Kroll Tomasz Kobysewo Dystans 5 km Przodkowskie Morsy paid on-line
42 Gornowicz Kamil Borkowo Dystans 5 km paid on-line
43 Grzelecka Marta Pruszcz-Gdański Dystans 5 km paid on-line
44 Wronka Tomasz Wronka Straszyn Dystans 5 km paid on-line
45 Siwczak Mariusz Sobowidz Dystans 5 km
46 Drespa Agnieszka Bojano Dystans 5 km Bambi paid on-line
47 Płoszaj Anna Kwidzyn Dystans 5 km paid on-line
48 Stasiński Adam Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
49 Sobiesiak Gabriel Juszkowo Dystans 5 km paid on-line
50 Sobiesiak Agnieszka Juszkowo Dystans 5 km paid on-line
51 Śnieg Aleksandra Gdańsk Dystans 5 km WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA paid on-line
52 Grabowska Marzena Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
53 Freda Artur Pruszcz Gdański Dystans 5 km SPIE Sport Team / Pruszcz biega paid on-line
54 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Dystans 5 km Wembley Pruszcz
55 Semkło Hanna Gdańsk Dystans 5 km Małe Lwy paid on-line
56 Pachnia Michał Rotmanka Dystans 5 km paid on-line
57 Dudziak Ewelina Rotmanka Dystans 5 km paid on-line
58 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Dystans 5 km Morsy Zblewo paid on-line
59 Leliwa Sylwia Gdańsk Dystans 5 km Run Beach Morning paid on-line
60 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Dystans 5 km Straszyn biega Pruszcz biega paid on-line
61 Tomczuk Michał Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
62 Pieczulis Magdalena Straszyn Dystans 5 km Polbruk Run Team paid on-line
63 Ponomarova Daria Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
64 Ponomarov Fiodor Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
65 Ponomarova Kateryna Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
66 Estrop Robert Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
67 Estrop Iwona Estrop Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
68 Janczy Sebastian Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
69 Janczy Agata Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
70 Janczy Nadia Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
71 Janczy Lena Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
72 Wiergowski Marek Straszyn Dystans 5 km Straszyn Biega, SUT paid on-line
73 Łęgowski Michal Pruszcz Gdański Dystans 5 km Iron Team
74 Zawadzki Kazimierz Błotnia Dystans 5 km Straszyn biega Pruszcz biega paid on-line
75 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdanski Dystans 5 km Straszyn biega, SUT paid on-line
76 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Dystans 5 km SUT - Straszyn Ultra Team paid on-line
77 Świętorecka Joanna Świętorecka Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
78 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Dystans 5 km SUT - Straszyn Ultra Team paid on-line
79 Rutkowski Sebastian Gronowo Górne Dystans 5 km SUT Pruszcz biega paid on-line
80 Manias Magdalena Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
81 Manias Michał Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega paid on-line
82 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Dystans 5 km MAŁE LWY paid on-line
83 Fuszara Magdalena Gdańsk Dystans 5 km Jaguar Fit paid on-line
84 Lewańczyk Małgorzata Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega paid on-line
85 Nuż Anna Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega paid on-line
86 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Dystans 5 km SUT Pruszcz biega paid on-line
87 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Dystans 5 km
88 Charkiewicz Monika Straszyn Dystans 5 km paid on-line
89 Szewczyk Magdalena Gdańsk Dystans 5 km
90 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
91 Frankowska Justyna Kartuzy Dystans 5 km Psychofanki paid on-line
92 Jażdżewska Beata Rumia Dystans 5 km Biegaj z Bzysiem paid on-line
93 Łubkowska Graźyna Gdańsk Dystans 5 km
94 Leszczyńska Milana Gdańsk Dystans 5 km
95 Niechoćko Agata Gdańsk Dystans 5 km paid on-line
96 Kocinska Agnieszka Kocinska Pruszcz Gdański Dystans 5 km paid on-line
97 Grzegorczyk Dorota Kowale Dystans 5 km Taka RYBA / TUMBOteam paid on-line
98 rogalska Magdalena Gdansk Dystans 5 km Run Beach Morning
99 Tarapata-Skwiot Edyta GDAŃSK Dystans 5 km Taka RYBA / TUMBOteam paid on-line
100 Skwiot Stanisław Gdańsk Dystans 5 km Taka RYBA / TUMBOteam paid on-line


Views: 2527

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ