# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomaszewski Szymon | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
2 | Klasa Zofia | Kartuzy | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SELA BIKE KASZUBY | ||
3 | Gruchała Julia | Goreczyno | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
4 | Gruchała Piotr | Goreczyno | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
5 | Nowak Piotruś | Łapino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
6 | Nowak Ania | Łapino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
7 | Chylińska Łucja | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | GSS | ||
8 | Krosnowska Anna | Puck | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Cel Dobra Forma | ||
9 | Dłużewska Zofia | Straszyn | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
10 | Dłużewska Barbara | Straszyn | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Straszyn Biega | ||
11 | Załupka Jagoda | Słupsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | AML Słupsk | ||
12 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
13 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
14 | Pierzgalska Paulina | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
15 | Gaffke Wiktoria | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
16 | Wilma Karolina | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
17 | Heyka Aleksander | Lębork | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
18 | Sępiński Julian | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Navigators | ||
19 | Sępiński Emilian | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Navigators | ||
20 | Heyka Filip | Lębork | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
21 | Sępiński Kacper | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Navigators | ||
22 | Heyka Zuzanna | Lębork | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
23 | Michalik Lila | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
24 | Michalik Tytus | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
25 | Szymichowski Nikodem | Kielpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
26 | Szymichowski Kamil | Kielpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
27 | Zaborowska Nataniel | Somonino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Szkoła im. ardynała Wyszyńskiego | ||
28 | Zaborowska Malwina | Somonino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Przedszkole Aniołek w Kiełpinie | ||
29 | Hein Laila | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
30 | Hein Karol | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
31 | Główczewska Laura | Tczew | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SP 12 Tczew | ||
32 | Główczewski Filip | Tczew | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SP 12 Tczew | ||
33 | Więcielewska Alicja | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | BigYellowFootAdventureTeam | ||
34 | Malecka Marta | Straszyn | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
35 | Malecki Szymon | Straszyn | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
36 | Prena Wojciech | Gościcino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
37 | Kurek Nina | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
38 | Nojman Szymon | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | BigYellowFoot Adventure Team | ||
39 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | BigYellowFoot Adventure Team | ||
40 | Edel Daria | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
41 | Synakowska Wiktoria | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
42 | Żywicka Amelia | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
43 | Wróbel Maksymilian | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Klub Sportowy Amator Kiełpino | ||
44 | Formela Amelia | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
45 | Krzaczkowska Hanna | Stężyca | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Przedszkole "BAJKA" | ||
46 | Jezierski Bartłomiej | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
47 | Krzaczkowski Michał | Stężyca | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | ZKiW Stężyca | ||
48 | Jezierska Aleksander | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
49 | Joński Stanisław | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
50 | Jońska Zofia | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
51 | Hirsz Ania | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
52 | Hirsz Sara | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
53 | Stencel Antoni | Somonino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
54 | Pestka Alan | Brusy | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | szkoła Podstawowa w Brusach | ||
55 | Pestka Alan | Brusy | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | szkoła Podstawowa w Brusach | ||
56 | Pestka Maksymilian | Brusy | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | szkoła Podstawowa w Brusach | ||
57 | Brunka Stanisław | Brusy | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Przedszkole nr1 w Brusach | ||
58 | Brunka Amelia | Brusy | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Przedszkole nr1 w Brusach | ||
59 | Legaszewska Lena | Skórcz | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Aktywni Kociewiacy | ||
60 | Grzyb Aleksandra | Skórcz | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Aktywni Kociewiacy | ||
61 | Grzyb Maja | Skórcz | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Aktywni Kociewiacy | ||
62 | Spitulski Błażej | Somonino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Gimnazjum Katolickie w Kartuzach | ||
63 | Spitulska Aniela | Somonino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | ZS Somonino | ||
64 | Hennig Franuś | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
65 | Hennig Antoś | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
66 | Plichta Szymon | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | ZS Kiełpino | ||
67 | Czaja Szymon | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SP Kiełpino | ||
68 | Skrzoska Błażej | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Przedszkole 50 | ||
69 | Skrzoska Klaudia | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Szkoła Podstawowa 47 | ||
70 | Paruszewska Anna | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Bojano Biega | ||
71 | Wittbrodt Joanna | Władysławowo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Biegamy Razem Władysławowo | ||
72 | Bisko Julia | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Szkola Podstawowa nr 28 w Gdyni | ||
73 | Bisko Michal | Gdynia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Przedszkole nr 30 w gdyni | ||
74 | Narucki Łukasz | Warzenko | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SP Lokomotywa Sopot | ||
75 | Narucka Nina | Warzenko | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SP Lokomotywa Sopot | ||
76 | Zalewski Karol | Ustka | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | GRZESŁAW Ustka | ||
77 | Komorowska Amelia | Lębork | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
78 | Serkowska Antonina | Przodkowo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
79 | Klawikowska Marta | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
80 | Klawikowska Eliza | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
81 | Kalinowska Nikola | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
82 | Ropela Sebastian | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
83 | Frątczak Amanda | Rumia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | LKS ZORZA GDYNIA | ||
84 | Szczepańska Matylda | Borcz | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Szkola27gdansk | ||
85 | Gurzęda Kacper | Rumia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Minecraft | ||
86 | Gurzęda Eryk | Rumia | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Minecraft | ||
87 | Gurzęda Aleksandra | Reda | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Przedszkole w Redzie | ||
88 | Gurzęda Jan | Reda | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SP2 w Redzie | ||
89 | Gurzęda Jakub | Reda | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | Szkoła Prywatna w Redzie | ||
90 | Czaja Filip | Kiełpino | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | SP Kiełpino | ||
91 | Dułak Konrad | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
92 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
93 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
94 | Wica Maciej | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
95 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
96 | Zblewski Piotr | Skorzewo | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
97 | Szmigiero Weronika | Słupsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
98 | Krasiński Szymon | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
99 | Kopczyński Dawid | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa | |||
100 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Mały Arasmus - biegi dziecięce i młodzieżowe podczas 1. Biegu Arasmusa |
Views: 11009