# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Nazwa drużyny | Kolor drużyny | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwaśniewski Roman | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szymek i Franek z rodzicami | zielony | paid | |
2 | Kwaśniewska Marta | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szymek i Franek z rodzicami | zielony | paid | |
3 | Gmaj Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Błyskawica | niebieski | paid | |
4 | Bartoś Marta | Grudziądz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Błyskawice | niebieski | paid | |
5 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Błyskawice | niebieski | paid | |
6 | Kurowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród | Bysie | niebieski | paid |
7 | Kurowski Tymon | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła podstawowa nr 60 w Bydgoszczy | Bysie | niebieski | paid |
8 | Rafałko Eryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Biały Robak | zielony | paid | |
9 | Muller Liliana | Zamość | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Luks Orzeł Rynarzewo | Super dziewczyny | niebieski | paid |
10 | Belter Aleksandra | Zamość | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Luks Orzeł Rynarzewo | Super dziewczyny | niebieski | paid |
11 | Belter Zuzanna | Zamość | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Luks Orzeł Rynarzewo | Super dziewczyny | niebieski | paid |
12 | Nawrocka Joanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Czerwona gęsia | czerwony | paid | |
13 | Wojciechowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | GrzesMoniaFranioJas | niebieski | paid | |
14 | Krukowska Lena | Świekatowo | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Szkoła Podstawowa | Drużyna Hejków | żółty | paid |
15 | Gwizdal Kazimierz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Jack Sparrow | niebieski | paid | |
16 | Kujawa Anna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy | Śnieżna i śnieżynka | niebieski | paid |
17 | Kujawa Emilia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy | Śnieżna i śnieżynka | niebieski | paid |
18 | Ruge Jakub | Rynarzewo | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | . | zielony | ||
19 | Jasińska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 16 Bydgoszcz | Smoki | żółty | paid |
20 | Jasiński Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 15 Bydgoszcz | Smoki | żółty | paid |
21 | Trokowska Klara | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Trokosie | czerwony | paid |
22 | Trokowska Zofia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 27 | Trokosie | czerwony | paid |
23 | Grugel Stefan | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Grugelki | zielony | paid | |
24 | Grugel Jan | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Grugelki | zielony | paid | |
25 | Grugel Paweł | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Grugelki | zielony | paid | |
26 | Wachowiak Agata | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Kacperek | dziki w miescie | niebieski | paid |
27 | Wachowiak Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 48 Bydgoszcz | dziki w miescie | niebieski | paid |
28 | Kamiński Nikodem | Koronowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 12 Bydgoszczy | Kamiszczaki | niebieski | paid |
29 | Jendrzejewski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | URWISY | czerwony | paid | |
30 | Olszewski Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | SP 58 Bydgoszcz | Brak | czerwony | |
31 | Olszewska Sonia | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | SP 58 Bydgoszcz | Brak drużyny | czerwony | |
32 | Pankau Szymon | Koronowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 12 Bydgoszczy | Pankałki | niebieski | paid |
33 | Pankau Zuzanna | Koronowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | CWZS Zawisza Bydgoszcz | Pankałki | niebieski | paid |
34 | Worytko Kacper | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | URWISY | czerwony | paid | |
35 | Czerwiński Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szybkie Gepardy | zielony | paid |
36 | Czerwiński Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szybkie Gepardy | zielony | paid |
37 | Czerwiński Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szybkie Gepardy | zielony | paid |
38 | Przybylska Laura | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Muchomory | żółty | paid | |
39 | Przybylska Julia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Leśne pająki | żółty | paid | |
40 | Pawlikowska Marysia | MROCZA | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Pawlikowskie | niebieski | paid | |
41 | Szczepaniak Nikola | MROCZA | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Miejskie w Mroczy | Szczepanki | niebieski | paid |
42 | Szczepaniak Amelia | MROCZA | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy | Szczepanki | niebieski | paid |
43 | Leszczyńska Aniela | Prądocin | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 13 | Leśne ludki | niebieski | paid |
44 | Leszczyńska Otylia | Prądocin | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 31 Bydgoszcz | Leśne ludki | niebieski | paid |
45 | Klimkowski Aleksander | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Korona Murowaniec | Klimki | niebieski | paid |
46 | Klimkowska Adrianna | Murowaniec | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Korona Murowaniec | Klimki | niebieski | paid |
47 | Nowacki Szymon | Kruszyn | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Flash | niebieski | ||
48 | Karwicki Łukasz | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Dinozaury | niebieski | ||
49 | Lutowska Pola | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | LUTEK Team | LUTEK Team | żółty | |
50 | Lutowski Filip | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | LUTEK Team | LUTEK Team | żółty | |
51 | Grzegocki Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 9 | Pokemony | niebieski | |
52 | Grzegocki Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Pokemony | niebieski | |
53 | Demski Tymon | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Polska | niebieski | paid | |
54 | Rybicka Konstancja | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kosia | zielony | paid | |
55 | Rybicki Przemek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przemek | zielony | paid | |
56 | Rybicki Hubert | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Hubert | zielony | paid | |
57 | Pierzyńska Natalia | Żołędowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp Maksymilianowo | NaJoKa | niebieski | paid |
58 | Wiatr Asia | Żołędowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp Maksymilianowo | NaJoKa | niebieski | paid |
59 | Wiatr Kamila | Żołędowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp Maksymilianowo | NaJoKa | niebieski | paid |
60 | Kuc Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Kora | niebieski | ||
61 | Dudek Stanisław | Solec Kujawski | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | StasiuTeam | niebieski | paid | |
62 | Lipiński Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Przedszkole "Źródełko" | Dinozaury | niebieski | paid |
63 | Kuźmiński Antoni | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kuźminy | niebieski | paid | |
64 | Lewandowski Szymon | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz | Szymon | niebieski | paid |
65 | KOZŁOWSKI ERYK | BYDGOSZCZ | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | SP 25 Bydgoszcz | KOZA | niebieski | paid |
66 | Kempiński Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Błyskawica | niebieski | ||
67 | Sadowski Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Dziki | czerwony | paid |
68 | Prętnicki Wojciech | Lubostroń | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Zespół Szkół w Lubostroniu | Tropiciele | zielony | |
69 | Janicki Daniel | Niemcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Niemczu | Zielone Ogórki | zielony | paid |
70 | Janicka Matylda | Niemcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Niemczu | Zielone Ogórki | zielony | paid |
71 | Paszkiewicz Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Gang Paszkiewiczów | niebieski | paid |
72 | Paszkiewicz Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Gang Paszkiewiczów | niebieski | paid |
73 | Gapiński Hubert | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | ToriTeam | niebieski | paid | |
74 | Gapińska Julianna | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Sp32 | ToriTeam | niebieski | paid |
75 | Pawlak Leon | Ciele | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Niepubliczne Przedszkole Zielona Kraina | Niepubliczne Przedszkole Zielona Kraina | zielony | paid |
76 | Lewandowski Szymon | Nowa Wieś Wielka | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szymi | niebieski | paid | |
77 | Siuda Stanisław | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Staśki | żółty | paid | |
78 | Lewandowski Bartosz | Nowa Wieś Wielka | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Bart | niebieski | paid | |
79 | Żurawska Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Julka | niebieski | paid | |
80 | Kowalski Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Ekipa Kowalskiego | czerwony | paid |
81 | Kruszyńska Laura | Solec Kujawski | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | FordonRunners | Tymbark | żółty | paid |
82 | Wójcik Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | SP 27 | Latające taborety | czerwony | paid |
83 | Szymaszek Muchał | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Młode wilki | niebieski | ||
84 | Szymaszek Paweł | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Młode dzieciaki | niebieski | ||
85 | Kaczmarek Zuzanna | Pawłówek | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Sp 64 | Ziutka | czerwony | |
86 | Róg Jan | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Spajdermen | czerwony | paid |
87 | Kaczmarek Pola | Pawłówek | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Niepubliczne Przedszkole Kacperkowy Światek | Tenorki | czerwony | |
88 | Durzynska Dorota | Grudziadz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Rodzina Durzyna | zielony | ||
89 | Zgórska Matylda | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne Przedszkole Borowiki | Zgóry | niebieski | paid |
90 | Zgórska Łucja | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 65 Bydgoszcz | Zgóry | niebieski | paid |
91 | Różyczka Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Foczek | niebieski | ||
92 | Chmiel Natalia | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | SP nr 47 Bydgoszcz | NATALA TEAM | czerwony | paid |
93 | Modnicki Natanael | Łochowo | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Sportis Łochowo | Sportis | żółty | paid |
94 | Maćkowski Leon | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Przedszkole Źródełko | DRUŻYNA KOSMITÓW | niebieski | paid |
95 | Bąk Zosia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Bączki | żółty | paid | |
96 | Sobczak Alicja | Zamosc | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Przedszkole Iguś w Zamościu | Alicja waleczna | niebieski | paid |
97 | Olszewski Antoni | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 62 Bydgoszcz | Julka i spółka | czerwony | paid |
98 | Łoński Szymon | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Błyskawica | niebieski | paid | |
99 | Walaszek Cezary | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Jeźdźcy Smoków | zielony | paid | |
100 | Lorczak Łukasz | Łochowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Lolki | zielony | paid |
Views: 10038