# | Numer | Karta | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | ||||
2 | 186 | Michna Zofia | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | ||
3 | 55 | Kozłowska Dominika | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | paid | |
4 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | Polska | Bieg 5 km | ||||
5 | 158 | Gałązka Pola | Rudno | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole w Lignowach Szlacheckich | ||
6 | 291 | Kozłowska Dominika | Smętówko | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | KS GP 'Sprint' Kulice | ||
7 | 157 | Gałązka Jan | Rudno | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole w Lignowach Szlacheckich | ||
8 | 180 | Kosicki Igor | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole w Lignowach Szlacheckich | ||
9 | 190 | Nelke Eliza | Tczew | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
10 | 191 | Nelke Sara | Tczew | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
11 | 34 | Habas Leszek | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | ||
12 | 267 | Kamrowska Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Podstawowa Małe Walichnowy | ||
13 | 203 | baczewski Eryk | kulice | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW Kulice | ||
14 | 94 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
15 | 51 | Korczak Jakub Korczak | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
16 | 12 | Chraca Robert | Rajkowy | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | ||
17 | 262 | Delewska Hanna | Rożental | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | KS GP 'Sprint' Kulice | ||
18 | 237 | Delewska Marta | Rożental | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | KS GP 'Sprint' Kulice | ||
19 | 239 | Jasiński Igor | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Rudno | ||
20 | 9 | Choinska Jagoda | Kulice | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | KS GP "SPRINT" KULICE | paid | |
21 | 151 | BLOK STANISŁAW | PELPLIN | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
22 | 272 | KUC INGA | Owidz | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
23 | 29 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | paid on-line | |
24 | 22 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | paid | ||
25 | 13 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | ||
26 | 184 | Kurek Maria | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
27 | 183 | Kurek Maciej | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole przy ZKiW w Rudnie | ||
28 | 181 | Kowalke Kacper | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
29 | 63 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
30 | 199 | Świątkowska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
31 | 8 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | |
32 | 104 | szarmach Sylwia | ocypel | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
33 | 252 | Piórkowska Zuzanna | Rajkowy | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | |||
34 | 198 | Śledź Melania | Pelplin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
35 | 284 | Wójciak Zuzanna | Pelplin | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | |||
36 | 80 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
37 | 3 | BielińskI Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg 5 km | paid on-line | |||
38 | 255 | Szymańska Magda | PELPLIN | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła podstawowa nr 2 w Pelplinie | ||
39 | 2 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid on-line | |
40 | 57 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | |
41 | 92 | Rzeniecka Emilia | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | ||
42 | 119 | Wiecka Wiktoria | ROŻENTAL | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | paid on-line | |
43 | 194 | Patora Ernest | Greblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | |||
44 | 93 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg 5 km | Red Dragons | paid on-line | |
45 | 50 | Komar Tomasz | Tczew | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
46 | 48 | Kargól Łukasz Kargól | Tczew | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
47 | 107 | Szumacher Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ADVA | paid on-line | |
48 | 240 | Kropisz Filip | Rajkowy | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | |||
49 | 106 | Szramke Paulina | Grabowiec | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
50 | 195 | Sikora Franciszek | Gręblin | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW RUDNO | ||
51 | 217 | KRYGER JAN | TCZEW | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | MKS SAMBOR TCZEW | ||
52 | 271 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | MKS SAMBOR TCZEW | ||
53 | 270 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | MKS SAMBOR TCZEW | ||
54 | 296 | Wiecka Wiktoria | Rożental | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz | paid | |
55 | 249 | Muntowska Zuzanna | Pelplin | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | ||
56 | 172 | Jasińska Amelia | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | Szkoła Rudno | ||
57 | 247 | Mazur Oliwia | Gniew | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Podstawowa nr 1 Pelplin | ||
58 | 86 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | Wyższa Szkoła Bankowa | paid on-line | |
59 | 261 | Brosze Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | ||
60 | 220 | Kwaśnik Oliwia | Tczew | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Katolicka Szkoła Podstawowa w Tczewie | ||
61 | 285 | Wysocka Agata | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | ZKIW RUDNO | ||
62 | 202 | Wysocka Alicja | Lignowy Szlacheckie | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | ZKIW RUDNO | ||
63 | 205 | Burda Hania | Malbork | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
64 | 165 | Hoffman Jan | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
65 | 201 | Weremczuk Lila | Minięta | Polska | Bieg na 100 metrów (rocznik 2015 i młodsi) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
66 | 215 | Król Zofia | Tczew | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Podstawowa nr10 Tczew | ||
67 | 121 | Wójcicki Kuba | Smetowo | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | KS GP "SPRINT" KULICE | paid | |
68 | 98 | Spadik Mateusz | Radostowo | Polska | Bieg 5 km | UMKS KWIDZYN | paid on-line | |
69 | 268 | Kolaska Agata | Pelplin | Polska | Bieg na 600 metrów (roczniki 2008/2009/2010) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | ||
70 | 97 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
71 | 101 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | paid on-line | |
72 | 214 | Kropisz Karol | Rajkowy | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Szkoła Rajkowy | ||
73 | 41 | Iwanowicz Adam | Tczew | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
74 | 111 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
75 | 297 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | ZKIW Kulice | ||
76 | 24 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | paid on-line | |
77 | 114 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
78 | 20 | Demirski Marek | Śliwice | Polska | Bieg 5 km | Biegające Śliwice | paid on-line | |
79 | 236 | Cisoń Julia | Rajkowy | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Rajkowy | ||
80 | 100 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | paid on-line | |
81 | 81 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
82 | 108 | Szumacher Marta | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | ||
83 | 72 | Mołodyński Robert | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | paid on-line | ||
84 | 87 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg 5 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | |
85 | 242 | KUC JAKUB | Owidz | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
86 | 204 | BLOK MAJA | PELPLIN | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
87 | 218 | KUC IGOR | Owidz | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | ||
88 | 286 | Bukowski Fabian | Rożental | Polska | Bieg na 800 metrów (roczniki 2006/2007) | |||
89 | 224 | Michalski Aleks | Poliksy | Polska | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
90 | 248 | Michalski Ignacy | Poliksy | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
91 | 253 | Skarbek Maja | Szpęgawsk | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | PSP Brzeźno Wielkie | ||
92 | 103 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
93 | 256 | Walkusz Bianka | Koteże | Polska | Bieg na 400 metrów (roczniki 2011/2012) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim | ||
94 | 231 | Walkusz Julian | Koteże | Republika Południowej Afryki | Bieg na 200 metrów (roczniki 2013/2014) | Podstawowa nr 4 Starogard Gdański | ||
95 | 40 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | paid on-line | |
96 | 39 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | paid on-line | |
97 | 73 | Myszewski Jacek Myszewski | Pelplin | Polska | Bieg 5 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Zlomiarz Team Gdansk | paid on-line | |
98 | 30 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | Bieg 5 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line | |
99 | 77 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | paid on-line | ||
100 | 18 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | Bieg 5 km | Biegający Tczew | paid on-line |
Views: 15131