# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Stępień Grzegorz | Będzin | Bieg na 5 km | #GrodziecRun | paid | ||||
2 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg na 5 km | #GrodziecRun | paid on-line | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
3 | Kapa Tomasz | Czeladź | Bieg na 5 km | #czeladzbiega | paid on-line | ||||
#redlips | |||||||||
4 | Ogiewa Filip | Świętochłowice | Bieg na 5 km | #redlips | |||||
5 | Szymańska Ewa | Świętochłowice | Bieg na 5 km | #redlips | paid | ||||
#redlips IVLO w Chorzowie | |||||||||
6 | Szymańska Maja | Świętochłowice | Bieg na 5 km | #redlips IVLO w Chorzowie | paid | ||||
4Tri Team / Kozak Team | |||||||||
7 | Gruszka Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | 4Tri Team / Kozak Team | paid on-line | ||||
AZS UŚ Katowice | |||||||||
8 | Olesiak Radosław | Zabrze | Bieg na 5 km | AZS UŚ Katowice | paid on-line | ||||
Ada team | |||||||||
9 | Kulpa Mateusz | Wadowice | Bieg na 5 km | Ada team | paid on-line | ||||
Aktywni Lyski | |||||||||
10 | Wolnik Mateusz | Lyski | Bieg na 5 km | Aktywni Lyski | paid | ||||
Aktywni Rydułtowy | |||||||||
11 | Bielińska Anna | Rybnik | Bieg na 5 km | Aktywni Rydułtowy | |||||
Alchemia Biegania | |||||||||
12 | Wronecka Emilia | Toruń | Bieg na 5 km | Alchemia Biegania | paid | ||||
AugusTeam/Wkurw_team | |||||||||
13 | Saliński Bartosz | Katowice | Bieg na 5 km | AugusTeam/Wkurw_team | paid on-line | ||||
Augusteam/BiegajaceBataty | |||||||||
14 | Muskała Mateusz | Chorzów | Bieg na 5 km | Augusteam/BiegajaceBataty | paid on-line | ||||
B-R-N-S Siemianowice | |||||||||
15 | Pesel Janusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | B-R-N-S Siemianowice | paid | ||||
BDB Team | |||||||||
16 | KOCH KRZYSTOF | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
17 | Kwarcińska Maria | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
18 | Małecka-Smyk Beata | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
19 | Mysiak Krzysztof | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
20 | Mrowiec Marta | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
21 | Gajewski Mateusz | KATOWICE | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
22 | Gajewski Marek | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
23 | sułkowski aleksander | katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
24 | Górska Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
25 | Bizuga Magda | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
26 | Szeliga Ola | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
27 | Mysiak Beata | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
28 | Gajewska Magdalena | Katowice | Bieg na 5 km | BDB Team | paid on-line | ||||
BWM | |||||||||
29 | Pawełczyk Adam | Katowice | Bieg na 5 km | BWM | paid | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
30 | Odias Dominika | Katowice | Bieg na 5 km | Biegające Bataty | paid on-line | ||||
Biegamy z Oszczepem | |||||||||
31 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg na 5 km | Biegamy z Oszczepem | paid on-line | ||||
Bieg z Chrystusem | |||||||||
32 | Brom Tomasz | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Bieg z Chrystusem | paid | ||||
Chwalisz czy nie Chwalisz lotej z nami | |||||||||
33 | Kluk Justyna | Bieruń | Bieg na 5 km | Chwalisz czy nie Chwalisz lotej z nami | paid on-line | ||||
34 | Hanf Anna | Bieruń | Bieg na 5 km | Chwalisz czy nie Chwalisz lotej z nami | paid on-line | ||||
CrossSwiony | |||||||||
35 | Olejnik Michał | Świętochłowice | Bieg na 5 km | CrossSwiony | paid on-line | ||||
Czewarun TiM | |||||||||
36 | Romankiewicz Martyna | Częstochowa | Bieg na 5 km | Czewarun TiM | paid | ||||
37 | Szewczyk Igor | Częstochowa | Bieg na 5 km | Czewarun TiM | paid | ||||
38 | Szewczyk Maja | Częstochowa | Bieg na 5 km | Czewarun TiM | paid | ||||
DamMar Team | |||||||||
39 | Kukla Patrycja | Chorzów | Bieg na 5 km | DamMar Team | paid | ||||
40 | Kryczka Anna | Bytom | Bieg na 5 km | DamMar Team | paid | ||||
DanMar Team | |||||||||
41 | Osman Artur | Chorzów | Bieg na 5 km | DanMar Team | paid | ||||
42 | Malec Daniel | Chorzów | Bieg na 5 km | DanMar Team | paid | ||||
DanMar team | |||||||||
43 | Wanat Katarzyna | Chorzów | Bieg na 5 km | DanMar team | paid | ||||
ENERGOPROJEKT KATOWICE SA | |||||||||
44 | Wilżyński Łukasz | Katowice | Bieg na 5 km | ENERGOPROJEKT KATOWICE SA | |||||
Famuła Team | |||||||||
45 | Machalica Anna | Katowice | Bieg na 5 km | Famuła Team | paid | ||||
Frelki | |||||||||
46 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg na 5 km | Frelki | paid on-line | ||||
GT Team | |||||||||
47 | Orszulik Magda | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | GT Team | paid on-line | ||||
Hall of Madness | |||||||||
48 | Kulawiak Leszek | sosnowiec | Bieg na 5 km | Hall of Madness | paid on-line | ||||
Jejkowice Biegają | |||||||||
49 | Badura Artur | Rybnik | Bieg na 5 km | Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
50 | Ceglarski Adrian | Jejkowice | Bieg na 5 km | Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
Kaczmarski Team | |||||||||
51 | Kaczmarska Izabela | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Kaczmarski Team | paid on-line | ||||
52 | Kaczmarski Marcin | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Kaczmarski Team | paid on-line | ||||
Klub Leniwych Biegaczy | |||||||||
53 | Szczurek Lena | Knurów | Bieg na 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid on-line | ||||
54 | Szczurek Wojciech | Knurów | Bieg na 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid on-line | ||||
55 | Pawliczek Izabela | Czerwionka-Leszczyny | Bieg na 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid on-line | ||||
56 | Dziekanowska Agnieszka | Knurów | Bieg na 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | |||||
57 | Orzechowski Artur | Knurów | Bieg na 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | |||||
58 | Wilczyńska Lucyna | Knurów | Bieg na 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid on-line | ||||
Kochan | |||||||||
59 | Brom Wojciech | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Kochan | paid | ||||
Kozak Team | |||||||||
60 | Gruszka Mikołaj | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Kozak Team | paid on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
61 | Kobylanska Magdalena | Piekary Śląskie | Bieg na 5 km | Lecymy Durś | paid | ||||
Lindy Pong | |||||||||
62 | Kowalczyk Mariusz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | Lindy Pong | paid on-line | ||||
MERITUM | |||||||||
63 | Rogala Zuzanna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MERITUM | paid on-line | ||||
64 | Fima Julia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MERITUM | paid | ||||
65 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MERITUM | paid on-line | ||||
MK Team | |||||||||
66 | Gruchała Wojciech | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK Team | paid | ||||
67 | Gruchała Agata | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK Team | paid on-line | ||||
68 | Gruchała Łukasz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK Team | paid on-line | ||||
MK Team | |||||||||
69 | Gruchała Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK Team | paid | ||||
MK team | |||||||||
70 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
71 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
72 | Kapica Tomasz | Kraków | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
MKteam | |||||||||
73 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | MKteam | paid | ||||
MK team | |||||||||
74 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg na 5 km | MK team | paid | ||||
MSLabs Running Team | |||||||||
75 | Stanek Mateusz | Katowice | Bieg na 5 km | MSLabs Running Team | paid on-line | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
76 | Krochmalska Jagoda | Bytom | Bieg na 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
77 | Maruszczak Justyna | Bytom | Bieg na 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid on-line | ||||
78 | Maruszczak Marek | Bytom | Bieg na 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid on-line | ||||
Miodowa Team | |||||||||
79 | Tync Robert | Kraków | Bieg na 5 km | Miodowa Team | paid on-line | ||||
80 | Bartoszuk Adrian | Bielsko-Biała | Bieg na 5 km | Miodowa Team | paid on-line | ||||
81 | Bartoszuk Magdalena | Bielsko-Biała | Bieg na 5 km | Miodowa Team | paid on-line | ||||
82 | Mrówka Marcin | Bielsko-Biała | Bieg na 5 km | Miodowa Team | paid on-line | ||||
83 | Pawlik Dariusz | Bielsko-Biala | Bieg na 5 km | Miodowa Team | paid on-line | ||||
84 | Pawlik Dagmara | Bielsko-Biała | Bieg na 5 km | Miodowa Team | paid on-line | ||||
Mk team | |||||||||
85 | Marcinkowski Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Mk team | paid | ||||
86 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Mk team | paid | ||||
87 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg na 5 km | Mk team | paid | ||||
Mojżysz Team /Jejkowice Biegają | |||||||||
88 | Janowska Michalina | Jejkowice | Bieg na 5 km | Mojżysz Team /Jejkowice Biegają | paid on-line | ||||
NaChilluMordo | |||||||||
89 | Klaska Ula | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | NaChilluMordo | paid on-line | ||||
90 | Klaska Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | NaChilluMordo | paid on-line | ||||
Namówili mnie | |||||||||
91 | Waliczek Daria | Katowice | Bieg na 5 km | Namówili mnie | paid on-line | ||||
92 | Blach Paulina | Tychy | Bieg na 5 km | Namówili mnie | paid on-line | ||||
93 | Chamluk Kinga | Katowice | Bieg na 5 km | Namówili mnie | paid on-line | ||||
Ohio Team | |||||||||
94 | Stypka Artur | Katowice | Bieg na 5 km | Ohio Team | paid | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
95 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Bieg na 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | paid on-line | ||||
Press-Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
96 | Marczyk Kamil | Tychy | Bieg na 5 km | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line | ||||
97 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line | ||||
Press Focus | |||||||||
98 | Barczyk Katarzyna | Chorzów | Bieg na 5 km | Press Focus | paid on-line | ||||
99 | Kłobusiński Marek | Chorzów | Bieg na 5 km | Press Focus | paid on-line | ||||
RAV4 | |||||||||
100 | Kruk Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | RAV4 | paid on-line | ||||
SBK | |||||||||
101 | Machnik Justyna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | SBK | paid on-line | ||||
102 | Karwat Dominika | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | SBK | paid on-line | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
103 | Bieniek Sebastian | Świętochłowice | Bieg na 5 km | SOCIOS SILESIA | paid on-line | ||||
SZTURM | |||||||||
104 | Koczyba Karolina | Orzech | Bieg na 5 km | SZTURM | paid on-line | ||||
105 | Wandzik Joanna | Bytom | Bieg na 5 km | SZTURM | paid on-line | ||||
106 | Kozubek Katarzyna | Bytom | Bieg na 5 km | SZTURM | paid on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
107 | Prus Leszek | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
108 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
109 | Kamińska Beata | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
110 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
111 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
112 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid on-line | ||||
Socios Silesia | |||||||||
113 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Bieg na 5 km | Socios Silesia | paid on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 29 Sosnowiec | |||||||||
114 | Jureczek Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | Szkoła Podstawowa nr 29 Sosnowiec | paid on-line | ||||
The Proseccos | |||||||||
115 | Kocybik Natalia | 41-902 | Bieg na 5 km | The Proseccos | paid on-line | ||||
TriDivision Triathlon Team | |||||||||
116 | Famuła Tomasz | Katowice | Bieg na 5 km | TriDivision Triathlon Team | paid on-line | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
117 | Mateńko Danuta | Poręba | Bieg na 5 km | Warto Biegać Zawiercie | paid on-line | ||||
118 | Wyszyńska - Rauk Justyna | Poręba | Bieg na 5 km | Warto Biegać Zawiercie | paid on-line | ||||
119 | Kot Katarzyna | Poręba | Bieg na 5 km | Warto Biegać Zawiercie | paid on-line | ||||
Zatyrani Gmina Pilchowice | |||||||||
120 | Rusin Adam | Nieborowice | Bieg na 5 km | Zatyrani Gmina Pilchowice | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
121 | Kuśmierczyk Jacek | Zabrze | Bieg na 5 km | paid | |||||
122 | Strączek Jan | Radlin | Bieg na 5 km | paid | |||||
123 | Wojnowska Anna | Knurów | Bieg na 5 km | paid | |||||
124 | Werner Mariola | Molna | Bieg na 5 km | paid | |||||
125 | FILIPCZYK - SIKORA JOLANTA | KATOWICE | Bieg na 5 km | paid | |||||
126 | Ludwig Dorota | chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
127 | Męczkowska Aleksandra | Chorzów | Bieg na 5 km | paid | |||||
128 | Chrobasik Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
129 | Michalak-Jurzyca Sandra | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
130 | Siemion Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | ||||||
131 | Batejko Marta | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
132 | Inglese Giusy | Siemianowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
133 | Chojnowska Magdalena | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
134 | Stankiewicz Łukasz | Zabrze | Bieg na 5 km | paid | |||||
135 | Sichma Karol | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
136 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
137 | Moszyk Hania | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | ||||||
138 | Rybak Tomasz | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
139 | Gierot Karolina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
140 | Zduńczyk Filip | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
141 | Gerlach Agnieszka | Krapkowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
142 | Hyjek Wojciech | Racibórz | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
143 | Hyjek Ewa | Racibórz | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
144 | Wiśniewski Mikołaj | Racibórz | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
145 | Ulman Marcin | Jaworzno | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
146 | Dobrociński Hubert | Hecznarowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
147 | Dobrocinska Ewelina | Hecznarowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
148 | Chryst Dominika | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
149 | Rusinek Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
150 | Laśkiewicz-Pytlik Agnieszka | Chrzanów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
151 | Gal Marcin | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
152 | Kuciel Artur | Jaworzno | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
153 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
154 | Gorol Sylwester | Siemianowice Śl | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
155 | Berlińska-Gorol Magdalena | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
156 | Kornaś Rafał | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
157 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
158 | Hadziński Maciej | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
159 | Peruń Damian | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid | |||||
160 | Kozdroń Anna | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
161 | Lech Krzysztof | Piekary Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
162 | Hłąd Izabella | Ustroń | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
163 | Hłąd Bartosz | Ustroń | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
164 | Hłąd Inga | Ustroń | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
165 | Wilżyński Kamil | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
166 | Wilżyńska Daria | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
167 | Stobrawa Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid | |||||
168 | Nejman Joanna | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
169 | Gołąb Mariusz | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
170 | Okońska Wiktoria | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
171 | Maliszewski Michał | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
172 | Szkaradek Bożena | Bytom | Bieg na 5 km | paid | |||||
173 | Rojek Piotr | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
174 | Florek Aleksandra | Łaziska Górne | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
175 | Poloczek Zbigniew | Myszków | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
176 | Sitko Magdalena | Wojkowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
177 | Połetek Jakub | SIemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
178 | Pacha Julia | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
179 | Pacha Mariusz | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
180 | Pacha Izabela | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
181 | Biesiada Estera | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
182 | Motyka Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
183 | Rymarczyk Marzena | Jaworzno | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
184 | Duda Roman | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
185 | Fulara Izabela | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
186 | Kukla Agata | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
187 | Plebańczyk Bartłomiej | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
188 | Budziosz Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid | |||||
189 | Skiba Dorota | Siemianowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
190 | Wójtowicz Elżbieta | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
191 | Mincer Anna | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
192 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
193 | Skórska Zuzanna | Chorzów | Bieg na 5 km | paid | |||||
194 | Karol Karolina | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
195 | Foryś Piotr | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
196 | Misiurek Ernest | Będzin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
197 | Nawalaniec Bogumił | Chrzanów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
198 | Nawalaniec Małgorzata | Chrzanów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
199 | Tyczyński Łukasz | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
200 | Tyczyńska Justyna | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
201 | Skrzyńska Aleksandra | Zabrze | Bieg na 5 km | paid | |||||
202 | Drazyk Agnieszka | Ruda śląska | Bieg na 5 km | paid | |||||
203 | Wykurz Liliana | Wojkowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
204 | Juda Artur | Radzionków | Bieg na 5 km | ||||||
205 | Apolinarska Agnieszka | Kraków | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
206 | Jarosiński Eugieniusz | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
207 | Leśny Paweł | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
208 | Karasek Alicja | Niegowonice | Bieg na 5 km | paid | |||||
209 | Karasek Magdalena | Niegowonice | Bieg na 5 km | paid | |||||
210 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
211 | Sieprawska Katarzyna | Krakow | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
212 | Machowiak Adam | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
213 | Kalina Martyna | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
214 | Lewińska Anna | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
215 | Rogosz Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | ||||||
216 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
217 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
218 | Sas Paweł | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid | |||||
219 | Plebańczyk Justyna | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
220 | Sieczka Karolina | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
221 | Zębik Dominika | Piekary Śląskie | Bieg na 5 km | paid | |||||
222 | Rozpara Monika | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
223 | Buchacz Kamil | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
224 | Zimonczyk Patrycja | Knurow | Bieg na 5 km | ||||||
225 | Brzozowski Tomasz | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
226 | Cyganek Marta | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
227 | Adamczyk Grażyna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
228 | Kaczmarski Krystian | Siemianowice | Bieg na 5 km | ||||||
229 | Ślusarczyk Bartosz | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
230 | Abrahamczyk Karina | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
231 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
232 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
233 | Redziak Robert | Sosnowiec | Bieg na 5 km | ||||||
234 | Redziak Iza | Sosnowiec | Bieg na 5 km | ||||||
235 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
236 | Kwiatkowska Elżbieta | Zabrze | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
237 | Drzewiecka Justyna | Gliwice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
238 | Wantuła Izabela | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
239 | Szreiber Maciej | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
240 | Szreiber Marlena | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
241 | Figiel Magda | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
242 | Figiel Henryk | Katowice | Bieg na 5 km | ||||||
243 | Swat Iwona | Bytom | Bieg na 5 km | paid | |||||
244 | Patoń Piotr | Bytom | Bieg na 5 km | paid | |||||
245 | Patoń Iwona | Bytom | Bieg na 5 km | paid | |||||
246 | Nowak Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
247 | Sławicka Lilianna | Knurów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
248 | Nowak Katarzyna | Borucin | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
249 | Majchrzak Aleksandra | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid | |||||
250 | Fronk Monika | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
251 | Brulińska Wiktoria | Chorzów Batory | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
252 | Kalka Łukasz | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid | |||||
253 | Bednarska Aleksandra | Gliwice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
254 | Rodak Katarzyna | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
255 | Majchrzyk Ania | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
256 | Rost Adam | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
257 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
258 | Kruk Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
259 | Sozański Artur | Ruda Śląska | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
260 | Samela Łukasz | Zabrze | Bieg na 5 km | paid | |||||
261 | Szczyrba Krystian | Pyskowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
262 | Szczyrba Agnieszka | Pyskowice | Bieg na 5 km | paid | |||||
263 | Hermasz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
264 | Kowalewska Agnieszka | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
265 | Kowalewski Łukasz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
266 | Podlach Łukasz | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
267 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
268 | Kantorosińska Anna | Sosnowiec | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
269 | Kwaśniewska Daria | Bytom | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
270 | Kosakowska Diana | Chorzów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
271 | Hilgner Bożena | Siemianowice Śląskie | Bieg na 5 km | paid | |||||
272 | Leleniewski Jacek | Rybnik | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
273 | Garbarz Łukasz | Łaziska Górne | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
274 | Krajewski Mariusz | Mikołów | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
275 | Stanek Natalia | Katowice | Bieg na 5 km | paid on-line | |||||
jejkowice biegają | |||||||||
276 | Rataj Barbara | Jejkowice | Bieg na 5 km | jejkowice biegają | paid on-line | ||||
277 | Ceglarska Alicja | Rybnik | Bieg na 5 km | jejkowice biegają | |||||
wolna | |||||||||
278 | Pawełczyk Agnieszka | Katowice | Bieg na 5 km | wolna | paid | ||||
Śląski Uniwersytet Medyczny | |||||||||
279 | Szczepanek Łukasz | Chorzów | Bieg na 5 km | Śląski Uniwersytet Medyczny | paid on-line | ||||
Śmiałe Rowerowanie | |||||||||
280 | Mossakowski Kamil | Knurów | Bieg na 5 km | Śmiałe Rowerowanie | paid on-line |
Views: 20241