III Kiciński Marsz Niepodległości
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Podedworny Damian Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno free participation
2 Dziekański Wiesław Trzemeszno 11 km free participation
3 Pawełczak Danuta Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno free participation
4 Podedworna Małgorzata Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno free participation
5 Dziekańska Katarzyna Trzemeszno 11 km Gmina Trzemeszno free participation
6 Kwarta Renata Czerwonak 11 km free participation
7 Kwarta Piotr Czerwonak 11 km free participation
8 Wojtaszek Grzegorz Koziegłowy 11 km free participation
9 Budniak Jagoda Poznań 11 km free participation
10 Felczak Bogumiła Koziegłowy 11 km free participation
11 Ciecierska Joanna Koziegłowy 11 km free participation
12 Śląska Regina Koziegłowy 11 km free participation
13 Dolska Małgorzata Kicin 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team free participation
14 Świtała Krzysztof Świtała Góra 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team free participation
15 Makowska Ilona Koziegłowy 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team free participation
16 Flisikowska - Wojciechowska Magdalena Kicin 11 km Biegacze Juniora - Nordic Walking Team free participation
17 Gorońska Katarzyna Tuczno 11 km free participation
18 Kufel-Musial MALGORZATA Kufel-Musial Tuczno 11 km free participation
19 Szczublińska Maria Tuczno 11 km free participation
20 Chlebowska Aleksandra Bolechowo-Osiedle 11 km free participation
21 Janas Maria Czerwonak 11 km Biegacze Juniora- NW Team free participation
22 Kula Weronika Poznań 11 km free participation
23 Kula Mateusz Poznań 11 km free participation
24 Misiuna Mieczysław Wąsowo 11 km free participation
25 Misiuna Anna Wąsowo 11 km free participation
26 Rębisz Hubert Koziegłowy 11 km free participation
27 Rębisz Mariusz Koziegłowy 11 km free participation
28 Matysiak Marcin Dopiewo 11 km free participation
29 Rębisz Bartosz Koziegłowy 11 km free participation
30 Matysiak Edyta Dopiewo 11 km free participation
31 Zygmanowska Tamara Koziegłowy 11 km free participation
32 Malak Katarzyna Malak Kozieglowy 11 km Biegacze Juniora- NW Team free participation
33 Kulka Maciej Poznań 11 km Face Nordic Walking Team/Drużyna Szpiku free participation
34 Zielińska-Fus Magdalena Kicin 11 km free participation
35 Żynda Sylwia Kliny 11 km free participation
36 Chudzińska Joanna Kicin 11 km Biegacze Juniora- NW Team free participation
37 Szmyt Kamila Miękowo 11 km Biegacze Juniora- NW Team free participation
38 Wąsikiewicz Agnieszka Kliny 11 km Biegacze Juniora- NW Team free participation
39 Zabłocka Agnieszka Dębogóra 11 km free participation
40 Piduch Jan Poznań 11 km free participation
41 Urbaniak Mariusz Urbaniak Koziegłowy 11 km free participation
42 Przybylak Stanisław Poznań 11 km free participation
43 Gałkowska Elżbieta Tuczno 11 km Biegacze Juniora-Runners Team free participation
44 Sobańska Katarzyna Poznań 11 km Biegacze Juniora-Runners Team free participation
45 Kowalewska Arleta Murowana Goślina 11 km free participation
46 Błażejewski Mikołaj Wągrowiec 11 km free participation
47 Misiuna-Rębisz Natalia Koziegłowy 11 km free participation
48 Pawlik Monika Kicin 11 km Biegacze Juniora-Runners Team free participation
49 Leśniewicz Małgorzata Koziegłowy 11 km free participation
50 Lewandowicz Monika Kicin 11 km Biegacze Juniora-Runners Team free participation
51 Stróżyk Magda Promnice 11 km free participation
52 Wojciechowski Paweł Kicin 11 km Biegacze Juniora-Runners Team free participation


Views: 506

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ