# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ułanowski Jarosław Bobolice 10km paid BM
2 Felska Anna Miastko 10km MŻS Wołcza Mała paid BM
3 Szczepański Norman Gdańsk 10km 35.00 PLN
4 Andryskowski Zdzisław Lębork 10km Kolarz-Pol 35.00 PLN
5 Perlik Tomasz Miastko 10km Mts Hamer Miastko paid BM
6 Lis - Wróblewska Iwona Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL paid BM
7 Grochowski Mateusz Bytów 10km Świat Płytek u Kryspina 35.00 PLN
8 Garska Joanna Bytów 10km Świat Płytek u Kryspina paid BM
9 Rahoza Szymon Siemianice 10km Orzeł Siemianice 35.00 PLN
10 Kucharski Przemysław Miastko 10km Translider Miastko 35.00 PLN
11 Merda Katarzyna Miastko 10km MTS HAMER paid BM
12 Merda Piotr Miastko 10km MTS HAMER paid BM
13 Kotlenga Przemysław Iława 10km S4H paid BM
14 Boruc Barbara Szczecinek 10km paid BM
15 Kropidłowski Zdzisław Miastko 10km 35.00 PLN
16 Wirkus-Laskowska Magda Miastko 10km Mts Hamer Miastko paid BM
17 Stankowiak Magdalena Miastko 10km MTS HAMER Miastko paid BM
18 Maciejczyk Mateusz Polanow 10km paid BM
19 Maciejczyk Alan Bytów 10km paid BM
20 Rogoza Mateusz Słupsk 10km Niezrzeszony paid BM
21 GUZOWSKI DARIUSZ Cetyń 10km Talex Borzytuchom paid BM
22 Pluto-Prondziński Adam Miastko 10km OresTeam paid BM
23 Wróblewski Bartosz Bobolice 10km paid BM
24 Pietrzycki Dariusz Słupsk 10km paid BM
25 Żywicki Bartosz Starkowo 10km Dziki Koszalin paid BM
26 Heller Zdzisław Koszalin 10km herbmaratonow.pl paid BM
27 Garski Kryspin Bytów 10km Świat Płytek u Kryspina paid BM
28 Pietrzycki Andrzej Slupsk 10km paid BM
29 Cywińska Agnieszka Miastko 10km MTS HAMER paid BM
30 Siódmiak Igor Szczecinek 10km 7PRO SIÓDMIAK TEAM / Pentathlon Sz-ek / MBC 35.00 PLN
31 Kowalski Mirosław Szczecinek 10km Szczecineccy Biegacze paid BM
32 Gaweł Iza Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL paid BM
33 Błaszczyk Piotr Polne 10km paid BM
34 Wyszecka Anna Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL paid BM
35 CIASTOŃ TOMASZ CZAPLINEK 10km ORSKOV FOODS TEAM paid BM
36 Kłonczyńska Małgorzata Miastko 10km Mts Hamer Miastko paid BM
37 WOJCIŃSKA IWONA Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL paid BM
38 Walczak Paweł Koszalin 10km 35.00 PLN
39 Andrzejczyk Ewelina Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL paid BM
40 Burman Tomasz Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL paid BM
41 Heyka Jarosław Lębork 10km MJR paid BM
42 Demidok Marcin Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL 35.00 PLN
43 Kaśnicka Tamara Nieckowo 24 76-230 Potęgowo 10km paid BM
44 Michałowski Piotr Przechlewo 10km paid BM
45 Galicki Robert Bobolice 10km 35.00 PLN
46 Grzesik Eugeniusz Grzesik Koszalin 10km strażak sam 35.00 PLN
47 Wantoch Rekowski Zbigniew Borowy Młyn 10km paid BM
48 Rutkowska Anna Wałcz 10km Wataha Wałcz paid BM
49 Kryczka Stanisław Miastko 10km Mts Hamer Miastko paid
50 Rudnik Tomasz Miastko 10km paid BM
51 Gaweł zbigniew Słupsk 10km POMERIDERS Słupsk paid BM
52 Jura Michał Miastko 10km paid BM
53 Pydynkowski Łukasz Działdowo 10km KS Kowalkowski Fight Club Działdowo paid BM
54 Horbacz Dawid Miastko 10km 35.00 PLN
55 Jurczyński Łukasz Miastko 10km FOREST HEROES 35.00 PLN
56 Maciejewski Mariusz Miastko 10km paid BM
57 Kiełczyński Dawid Bukówka 10km TEAM DAVE Bukówka/Night Wolves paid BM
58 Seweryn Tomasz Bukowka 10km paid BM
59 Trusiak Miłosz Słupsk 10km paid BM
60 Barszczewski Sebastian Mielenko 10km Błękitny Patrol WWF paid BM
61 Iwaniec Dariusz Sierakowo 10km Biegolas Koszalin paid BM
62 Barton Krystyna Przechlewo 10km Przechlewo paid BM
63 Zielińska Marzena Słupsk1 10km paid BM
64 Kuklinski Maciej Miroszewo 10km Mertożercy paid BM
65 Ciżmowska Barbara Kępice 10km MTS Hamer Miastko paid BM
66 WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena SŁUPSK 10km Night Runners Słupsk paid BM
67 Kwaśniak Zdzisław Słupsk 10km Pro Dystans paid BM
68 Kowalik Marcin Gdańsk 10km SMT paid BM
69 Jażdżewski Sebastian Ugoszcz 10km KB GOCH Bytów paid BM
70 Reglińska Asia Bytów 10km KB GOCH Bytów paid BM
71 Sidor Mariusz Słupsk 10km ANANASY Z 3FAL paid BM
72 Micerski Tomek Koszalin 10km Biegolas Koszalin paid BM
73 Kułakowski Dawid Koszalin 10km Biegolas Koszalin 35.00 PLN
74 Adryan Adam Słupsk 10km Wataha paid BM
75 Orzada Anna Słupsk 10km Stopa Słupsk paid BM
76 Felski Mariusz Wielka Wołcza Mała 10km MŻS Wołcza Mała paid BM
77 Goc Małgorzata Smołdzinski Las 10km paid BM
78 Czarnowska Agnieszka Pasieka 10km paid BM
79 Fiłonowicz Monika Szczecinek 10km Team Biegowy Szczecinek paid BM
80 Cichowska Joanna Ostróda 10km Ostróda Runners 35.00 PLN
81 Stawicki Marek Smołdzino 10km OSP Smołdzino paid BM
82 Szczepaniak Jacek Kępice 10km KORZYBSKIE REKINY paid BM
83 Treder Marian Łosino 10km Team Treder paid BM
84 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 10km 35.00 PLN
85 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE 10km KORZYBSKIE REKINY paid BM
86 GAJEK ARTUR KĘPICE 10km paid BM
87 Ślęzak Adam Elbląg 10km OSP POGRODZIE 35.00 PLN
88 Majewski Andrzej Pasieka 10km Mts Hamer Miastko paid BM
89 Jablonski Krzysztof Miastko 10km Mts Hamer Miastko paid BM
90 Siadak Arkadiusz Koszalin 10km paid BM
91 Rogala Krystian Miastko 10km MTS HAMER paid BM
92 Siwicki Maciej Miastko 10km paid BM
93 Szymański Mateusz Miastko 10km Mts Hamer Miastko paid BM
94 Żurawik Piotr Kępice 10km paid BM
95 Wojewoda- Siwicka Sylwia Miastko 10km paid BM
96 Piłczyński Zbigniew Słupsk 10km paid BM
97 Piłczyński Paweł Widzino 10km paid BM
98 Gajlewicz Dominik Miastko 10km MTS HAMER paid BM
99 Szyc Krystyna Miastko 10km MTS HAMER Miastko paid BM
100 Jurjewicz Grzegorz SZCZECINEK 10km paid BM


Views: 2480

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ