XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 1/3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 CHĘTNIK Rafał SZTUM 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum 20.00 PLN
2 Ołowski Kamil Dzierzgoń 9.6km Bieg Główny paid on-line
3 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń 9.6km Bieg Główny paid on-line
4 Kwiatkowska Agata Elbląg 4.8km Bieg Open KlugeTeam paid on-line
5 Wierzbicki Jakub Malbork 9.6km Bieg Główny paid on-line
6 Łukomski Andrzej Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
7 Wiśniewska Kinga Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
8 Kwiatkowski Nikodem Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
9 Rygielska Antonia Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
10 Stolarów Agnieszka Malbork 9.6km Bieg Główny Drużyna Pierścienia 30.00 PLN
11 Klenowicz Piotr Brodnica 9.6km Bieg Główny paid on-line
12 Pe Marek Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking paid on-line
13 Piwarska Helena Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking paid on-line
14 LUDWIK Anita SZTUM 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
15 Strzelecka Paulina Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking 30.00 PLN
16 Zima Jolanta Dzierzgoń 4.8km Marsz Nordic Walking DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 30.00 PLN
17 Zima Jan Minięta 9.6km Bieg Główny DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 30.00 PLN
18 Rycąbel Bogdan licze 4.8km Marsz Nordic Walking paid on-line
19 Osiecki Grzegorz Kisielice 4.8km Bieg Open paid on-line
20 Łopiński Aleksy Piła 4.8km Marsz Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
21 Borzyszkowska Jolanta Puck 4.8km Marsz Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid on-line
22 korzec Anna Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking paid on-line
23 Śrutkowski Sylwester Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
24 Ruchlewicz Natalia Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
25 Piotrowski Lech Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
26 Gdaniec Anna Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny paid on-line
27 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny paid on-line
28 Dukat Mirosław Brodnica 9.6km Bieg Główny paid on-line
29 Dukat Bernadeta Brodnica 9.6km Bieg Główny paid on-line
30 Kitowski Jaś starogard gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES Starogard Gdański 10.00 PLN
31 Maltsev Artem Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum KlugeTeam paid on-line
32 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn 9.6km Bieg Główny paid on-line
33 Langmesser Regina Kołoząb 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
34 Brodzik Kamila Kwidzyn 9.6km Bieg Główny Kwidzyn Biega paid on-line
35 Jabłońska Małgorzata Grudziądz 9.6km Bieg Główny Wtorkowy Trening paid on-line
36 Dmitrzak Piotr Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum paid on-line
37 Dziwosz Paweł Malbork 9.6km Bieg Główny paid on-line
38 Kulczycki Jan GDAŃSK 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum paid on-line
39 Gapa-Jakubowska Anna Pszczółki 9.6km Bieg Główny paid on-line
40 Jakubowski Marek Pszczółki 9.6km Bieg Główny SPRINT S.A. / KUJAWSCY RUNNERS paid on-line
41 Treć Jakub Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
42 Waśniewska Martyna Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum KlugeTeam paid on-line
43 Anaczkowski Mirosław Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
44 Kłos Zuzanna Barchnowy 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES paid on-line
45 Mazerski Bartosz Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum 10.00 PLN
46 Słonina Eugeniusz Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
47 Malinowska Monika Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
48 Malinowska Grażyna Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
49 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
50 Śmigielski Mariusz Kwidzyn 9.6km Bieg Główny BBKTS paid on-line
51 Szot Dawid Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
52 Żabiński Michał Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny paid on-line
53 Gajdzis Wojciech Gdańsk 4.8km Marsz Nordic Walking paid on-line
54 Budziłek Martyna Paulina Kadzidło 9.6km Bieg Główny UKS 7 Ostrołęka paid on-line
55 Garbowski Krzysztof Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR Sztum/GARBOTEAM paid on-line
56 Leśniewski Jan Elbląg 9.6km Bieg Główny El-Aktywni paid on-line
57 Matlewska Marzena Elblag 9.6km Bieg Główny Drużyna Pierścienia paid on-line
58 Klonowski Marcin Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
59 Dubiela Patrycja Starogard Gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES paid on-line
60 Jurewicz Ewa Gośćiszewo 12c 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
61 Sidorowicz Anna Stogi 9.6km Bieg Główny 30.00 PLN
62 Kijewski Ireneusz Kwidzyn 9.6km Bieg Główny paid on-line
63 Olszański Paweł Kwidzyn 9.6km Bieg Główny paid on-line
64 Grynis Kamila Elbląg 9.6km Bieg Główny paid on-line
65 Grynis Paweł Elbląg 9.6km Bieg Główny SP 14 Elbląg paid on-line
66 Gąsiorowski Mariusz Grudziądz 9.6km Bieg Główny paid on-line
67 Tobolska Grażyna Grudziądz 9.6km Bieg Główny Wtorkowy Trening paid on-line
68 Błaszków Piotr Kwidzyn 9.6km Bieg Główny paid on-line
69 Złoch Aleksander Gdynia 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum paid on-line
70 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
71 Ruchlewicz Urszula Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
72 Rażewski Maciej Malbork 9.6km Bieg Główny Team Kalach / WSAiB Gdynia paid on-line
73 Petka Lucyna Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny SKL FILIPPIDES paid on-line
74 Gołębiewski Janusz Rogóźno 9.6km Bieg Główny paid on-line
75 Kaźmierczak Szymon Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
76 Chamerski Bartosz Dzierzgoń 9.6km Bieg Główny paid on-line
77 Maślana Elżbieta Gdańsk 4.8km Marsz Nordic Walking paid on-line
78 Urbanowski Dariusz Tczew 9.6km Bieg Główny Biegjący Tczew 30.00 PLN
79 TRUKAWKA STANISŁAWA JANOWO 9.6km Bieg Główny RAKOWIEC 30.00 PLN
80 Trukawka Tadeusz Janowo12 9.6km Bieg Główny paid on-line
81 Leymann Mirosław Malbork 9.6km Bieg Główny paid on-line
82 Skurtys Dagmara REDA 4.8km Marsz Nordic Walking 30.00 PLN
83 Skurtys Cezary REDA 4.8km Marsz Nordic Walking 30.00 PLN
84 Oliński Wojciech Malbork 9.6km Bieg Główny Active Malbork paid on-line
85 Treć Leon Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
86 Hapke Tomasz Wilkowo 9.6km Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn paid on-line
87 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking paid on-line
88 Olejarczyk Piotr Elbląg 9.6km Bieg Główny Gmina Elblag-Elektromet paid on-line
89 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
90 Kowalczyk Łukasz Gardeja 9.6km Bieg Główny Gmina Gardeja Biega paid on-line
91 Lewandowski Roman Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
92 Chabowski Tomasz sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum Sztum Biega paid on-line
93 Sadowski Robert Tczew 9.6km Bieg Główny paid on-line
94 Zakrzewska Agnieszka Malbork 9.6km Bieg Główny kijowy folk 30.00 PLN
95 Olszewski Ryszard Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR paid on-line
96 Jurczyk Mateusz Otłówko 9.6km Bieg Główny Gmina Gardeja Biega paid on-line
97 Kuśnierek Zuzanna Nowy Dwór Gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Żuławy paid on-line
98 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
99 Kordowska Aleksandra Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum paid on-line
100 Jaskot Jerzy Malbork 9.6km Bieg Główny niezrzeszony paid on-line


Views: 4737

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ